Сумісність Жінка Ваги Чоловік Козеріг в Любові

Вдалий союз між чоловіком – Козерогом і жінкою – Ваги. Розуміння і довіра виникає на перших хвилинах знайомства. Вони знаходять один одного схожими, тому, що однаково мислять і сприймають навколишнє життя. Союз може бути корисний для обох і в професійному плані, так як обидва мають здатність підтримати, допомогти слушною порадою.

В даному союзі розвиток любовних відносин будується на почутті прихильності, розуміння того, що людина близька по духу, з яким комфортно проводити час разом. Не виключені, проте, і сумні фінали, але це трапляється рідко. Чоловік – Козеріг і жінка – Терези обидва володіють гнучким характером, але бажання змагатися за лідерство буде відчуватися завжди. Боротьба за своє «останнє вагоме слово» в рішеннях буде постійно підтримувати дух змагань.

Козеріг і Ваги не схили прогинатися, їм необхідно будувати домовленості на основі обопільного узгодження обов’язків і завдань для кожного. Якщо жінка стане займатися будинком, сім’єю, дітьми, то чоловік повинен забезпечувати матеріальну сторону життя, зберігати безпеку, вселяти впевненість у майбутньому. У такому разі кожному з партнерів не варто повчати, контролювати свого партнера в його завданнях. Таким чином, буде забезпечено роль лідерства для кожного, але в своїй області. Щоб уникнути сварок, парі слід контролювати свої взаємини, емоції, не доводячи до конфронтації.

Чоловік – Козеріг консервативний, стриманий у прояві почуттів, ранимий, довірливий. Не рідко йому доводиться підлаштовуватися під ритм життя жінки, знаходячи баланс у відносинах. Його спосіб життя, звички, дуже складно поміняти, а змінивши, він з ностальгією буде згадувати минулий спосіб життя. Незважаючи на безліч суперечностей, він знаходить себе щасливою людиною з жінкою – Ваги. Вона здатна відповідати його вимогам і бажанням, його уявленням про справжній жінці. У ній він бачить добру, господарську, скромну і надійну подругу. Вона вихована, цікавий співрозмовник з хорошими манерами, і високим інтелектом.

Жінка – Терези підкориться мужністю, цілеспрямованістю, завзятістю чоловіка – Козерога. Її захоплює його природна мудрість, досвідченість, в ньому багатий внутрішній світ, він постійно розвивається духовно, удосконалюючи себе. Зірки впевнені, що пара буде цікава один одному до глибокої старості. Спрямувавши свої пориви першості на бажання гармонійного і природного розвитку відносин, на досягнення сумісності, відкинувши спроби підпорядкувати партнера, ущемити його звичний світ, пара доб’ється довгих і стабільних відносин. Щасливе майбутнє і добрі, мирні відносини будуть супроводжувати парі все спільне життя.

По сумісності жінки-Терезів і Козерога-чоловіки — сімейний союз між ними є одним з найбільш непростих спілок. Якщо жінка-Терези в роздумах, кого вибрати з прихильників, то їй варто зробити вибір на користь чоловіка-Козерога. Якщо ж відносини Ваги-Козеріг вже склалися і любов прийшла, то жінці-Терезам слід бути готовою до того, що їй доведеться докласти чимало зусиль, щоб зберегти цей шлюб.

Пара жінки-Ваг і чоловіка-Козерога не може триматися лише на любові. Як правило, їх ще щось об’єднує. Це може бути спільний бізнес, діти, кредит або навіть дружба з родичами свого партнера. Навіть сама ідеальна пара жінки-Терези і чоловіка-Козерога не порпається у власних відчуттях і почуттях партнера.

Жінка-Терези у відносинах цінує, насамперед, стабільність. Вона дуже прониклива і розуміє, що її міцність шлюбу з чоловіком-Козерогом безпосередньо залежить від того, скільки речей її буде пов’язувати з партнером. Тому в даному союзі обидва партнери не прагнуть налагодити душевний контакт, а зміцнюють родинні, сімейні, соціальні прив’язки один до одного. Дуже часто жінка-Терези налагоджує добрі стосунки з батьками чоловіка-Козерога. Шлюбний союз жінки-Терези і чоловіка-Козерога сильний не на духовному або ментальному, а на матеріальному рівні: побут, орієнтований на потреби чоловіка-Козерога, спільне майно, спільні діти.

Відносини у Ваги-Козеріг сумісності відрізняються стабільністю і не залежать від коливань почуттів один до одного. Такі шлюби не розпадаються від того, що партнер зустрів кохання на стороні, що охолов взаємний інтерес. Терезам статус «заміжньої дами» забезпечений на довгі роки. Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Козерога в тому, що в їхньому шлюбі відсутні і полум’яні клятви, і ніжні, хтиві ласки, і незабутні місячні ночі.

Відносини в парі жінка-Терези й Козеріг будуть складатися добре до тих пір, поки жінка-Терези в них зацікавлена. Але може статися й так, що вона втомиться постійно шукати підхід до свого чоловіка і діяти виключно в його інтересах. Справа в тому, що, прийшовши додому з роботи, Козеріг занурюється в читання газет або ділових паперів. Він не помічає сімейного затишку, краси і ніжності дружини, дітей. Про будинку він може згадати лише тоді, коли піде щось не так, порушиться звична стабільність.

Ну а жінка-Терези, за таких обставин теж може згадати про те, що вона жінка і потребує уваги, ласки, любові і захоплення. Особливо гостро це питання буде вставати тоді, коли в її оточенні будуть приклади романтичної життя подружок: з букетами квітів, коробок цукерок і шампанського. І ось коли жінці-Терезам захочеться романтики, то відносини почнуть псуватися. І жінка-Терези й Козеріг не любить поступатися і можуть перемогти в будь-якій боротьбі, так як обидва, досить сильні особистості.

Більш життєздатний варіант даного союзу, якщо жінки-Терези вже далеко за сорок або п’ятдесят років, коли їх вже не так хвилює еротико-сексуальна сторона, коли можливі спільні погляди, спрямовані на різного роду матеріальні блага та забезпечення.

За гороскопів сумісності Терезів і Козерога, якщо в їх сім’ї стали накаливаться відносини з-за того, що жінка-Терези незадоволена поведінкою чоловіка-Козерога, то терміново потрібно вживати заходів. Не варто доводити цю боротьбу до перемоги будь-кого з партнерів. Все одно переможеними виявляться обидва. Чоловіка-Козерога не переробити. Він у силу свого темпераменту не може бути уважним, чуйним і романтичним. Тому, якщо жінка-Терези стала помічати за собою, що їй не вистачає підтримки і вдячності з боку чоловіка, то їй необхідно знайти собі хобі і коло однодумців, в якому її будуть цінувати. У жінки-Ваг є унікальна здатність з’єднувати кілька різних сфер життя, і відмінно виконувати кілька ролей.

Якщо в сімейному житті жінка-Терези чогось не доодержує, їй варто частіше згадувати про те, що ж хорошого вона отримує від союзу з чоловіком-Козерогом. Як правило, плюсів від цього шлюбу виявляється чимало і у жінки-Терези відпадає всяке бажання ризикнути і втратити сім’ю. А роль музи, натхненниці, відмінного цінного фахівця або талановитої творчої особистості жінка-Терези зможе виконувати на роботі, в батьківському комітеті або на інтернетівських форумах. Також жінці-Терезам варто відмовитися від дружби з тими подругами, які нарочито підкреслюють свої романтичні стосунки, і критикують поведінку чоловіка-Козерога.


Залишити відгук