Сумісність Жінка Ваги Чоловік Рак в Любові

Союз чоловіка Раку і жінки Ваг велика рідкість. Якщо вони зможуть втримати стосунки, як на первинному рівні, то цілком зможуть бути щасливою парою. Чоловік-Рак, прагне приділяти своїй коханій все свій час, здатний фарбувати її життя цікавими враженнями, але їм обом властива чутливість і вразливість.

Жінка Ваги відкрита, довірлива не розуміє різкої зміни настрою чоловіка Раку, не встигає зчитувати хвилю емоцій. Рак, закрившись в собі, здатний довго знаходиться в режимі «не доступний». Однак наполегливість і жвавість жінки Ваг, а також її погляд може розтопити мовчуна і недоторку Раку. Їй подобатися вести Раку, ніби навчаючи нових відчуттів і даруючи гостроту сприйняття. Насичуючи його собою, жінка Ваги, витягує і для себе багато корисного. Вона обтачивает чоловіка під себе для створення прекрасної сім’ї.

Можливі ускладнення в парі можуть бути через не вміння бути рішучими, мріючи і обговорюючи весілля, довго не переходять від слів до дій. Кожен звинувачує партнера в повільність, байдужість, у результаті чого їхні стосунки можуть зайти в глухий кут.

Чоловік-Рак, роблячи пропозицію вступити в шлюб, стає незграбний, він як «слон в посудній лавці», ламає словами, говорить невлад, а прискіплива і вразлива дівчина Ваги сприймає все дуже гостро. Трохи ініціативності їм не завадить, однак Терези ніколи не стануть нав’язуватися, оскільки вважають, що пропозицію руки і серця все-таки повинен робити чоловік.

На жаль, у пари можуть бути романи на стороні. Відбувається це лише від незрозумілих почуттів, відсутність діалогу, відкритого спілкування. З-за цього вони шукають «жилетку для сліз» в іншій людині. Для збереження стосунків не варто «пороти» правду, іноді краще приховати щось. Закохана душа здатна відчувати загрозу, і неймовірно мучитися в здогадках. Тому їм краще уникати таких приводів, їм слід зміцнювати віру в партнера і можливо довіру і любов знову відродяться.

Вийшовши заміж за розрахунком, жінка Ваги може перейнятися до чоловіка любовними почуттями через деякий час. Відчувши матеріальну залежність вона, тим не менш, не відчуває приниження або неповноцінності. У свою чергу чоловік Рак, може вапна улюблену своїм диктаторством. Невсипущий контроль, зачіпає простір Ваг, у такому разі вона, всіляко чинячи опір тиранові, починає панікувати, робить поспішні кроки. Це може привести до розриву з боку Ваг.

Раку слід бути більш тактичний, лояльнішими, довіряти Ваг, так як часто їх ревнощі безпідставна. Саме це забезпечить сумісність їх непростих характерів. За гороскопом, щастя цієї пари лише в руках розсудливості чоловіки. Віддаючи звіт в діях по відношенню до сім’ї, ймовірно досягнення гармонії і щастя.

По сумісності жінки-Ваг і Раку-чоловіки — у кожного партнера в цьому союзі є можливість відчути себе ловцем перлів. Після важкої праці, перешкод і напруги вони можуть, якщо пощастить, здобути прекрасну перлину істинної любові. Але, звичайно, є ризик залишитися ні з чим.

Чоловік-Рак обережний, а жінка-Терези суперечлива і часом сама не знає, чого хоче, саме тому такий союз зустрічається нечасто. Втім, у чутливого чоловіка-Рака і велелюбної жінки-Ваг є чимало приємних точок дотику, однак нерішучість обох накладає відбиток на все їхнє спільне життя.

Ініціатива в цьому союзі може належати обом, і нікому, оскільки кожен в ньому налаштований, тягнути ковдру на себе. Будь-які плани змінити щось у житті вони, як правило, охоче обговорюють один з одним, проте не поспішають братися за їх реалізацію. Вирішення будь-яких важливих питань Рак і Ваги здатні затягувати до нескінченності, що доставляє їм чимало труднощів і на роботі, і в побуті, причому звинувачувати в цьому вони схильні не себе, а один одного. З іншого боку, обидва партнери налаштовані на серйозні стосунки, і якщо справа все-таки дійде до шлюбу, то можуть залишатися разом довгі роки.

Жінка-Терези і чоловік-Рак дуже різні, і у них рідко буває душевна близькість. Щоб стали гармонійними їхні стосунки їм довелося добряче попрацювати, пройти довгий шлях у пошуках взаєморозуміння. Але їх зусилля не пройшли дарма. Тепер всі навколишні можуть помічати ту взаємну любов і повагу, які вони проявляють один до одного.

В парі Ваги-сумісності Рак – у них різний характер і інтереси їх практично не перетинаються. У повсякденному житті вони часто займаються кожен своєю справою, але якщо раптом трапилася біда, пара об’єднується. Ні один із партнерів не дасть в образу іншого. При всій зовнішній м’якості і жінка-Терези, і чоловік-Рак дуже сильні, рішучі і вольові знаки. Обидва дуже люблять дітей і стають добрими і турботливими батьками.

В сексуальній сфері у жінки-Терези і чоловіки-Рак повна гармонія. Чоловікові-Рак важливі почуття, емоційна близькість, і для Ваг фізіологія теж не грає великої ролі. Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Рака в тому, що якщо чоловік-Рак більше живе своїм внутрішнім світом, то жінка-Терези воліє веселощі й розвага у світських компаніях. Акліматизація, звикання і пристосованість до цього спільного союзу, варто турбот і клопоту не менше ніж «сорок мішків», а важких праць — не злічити. Недолік терпіння і доброї волі часто притупляє почуття, охолоджує домашній мікроклімат, заважає взаєморозумінню.

Основні труднощі, з якими стикається дана пара – це уразливість чоловіка-Рака і легковажність жінки-Терези. Чоловік-Рак дуже чутливий до кожного слова, і він може замкнутися в собі і ображатися на що-небудь зрозуміле лише йому. Жінка-Терези може сказати щось не подумавши і тут же забути про це, а чоловік-Рак буде ображатися, і найголовніше, втрачати довіру до жінці-Терезам. А довіра чоловіка-Рака завоювати дуже складно.

Часто в цій парі жінку-Ваг дратує занудство Раку. Жінка-Терези більш рухлива і легше переходить на іншу тему, інший вид діяльності. Ще одна проблема, яка теж часто буває в сім’ї жінки-Терези і чоловіка-Рака — це проблема «двох господарок на одній кухні». Чоловік-Рак любить лізти в «жіночі справи» і наводити там порядок так, як сам вважає за потрібне. Обидва партнера достатньо сильні і не бажають підкорятися один одному. В даному випадку, щоб не було сварок і конфліктів, потрібно відразу ж розділити обов’язки і дозволити своєму партнеру господарювати на своїй території так, як йому заманеться.

За гороскопів сумісності Ваг і Раку, щоб у сім’ї була гармонія, необхідно зробити так, щоб чоловік-Рак перестав ображатися. Жінка-Терези від природи, дуже дипломатичною, і ця здатність допоможе їй впорається з емоційною чутливістю Раку. Для цього їй, всього-навсього, треба навчитися обходити всі гострі кути, контролювати свою поведінку й не зачіпати чоловіка-Рак.

Також, жінці-Терезам необхідно чітко уявляти всі достоїнства чоловіка-Рака (а їх справді чимало). Тримаючи в пам’яті всі переваги свого чоловіка, жінка-Терези зможе закривати очі на його недоліки, в тому числі і на занудство, що її так дратує. Добре, якщо у жінки-Ваг буде всього одна – єдина подружка, з якою вона буде обговорювати різні справи, і яку, згодом, чоловік-Рак почне сприймати як члена сім’ї.

І ще… Не доводьте чоловіка-Рака до люті. У цьому стані він веде себе зовсім не по–чоловічому і показує себе в непривабливому світлі. Жінка-Терези, коли бачить свого чоловіка в такому вигляді може зруйнувати стосунки власними руками.


Залишити відгук