Сумісність Жінка Ваги Чоловік Водолій в Любові

Чоловік Водолій і жінка Ваги вельми перспективна і благополучна пара з великими задатками на щасливий шлюб, за умови початкових домовленостей і умовностей, розподілу ролей в союзі. Якщо жінка Ваги, поступившись місце лідера, проявивши жіночу слабкість, дасть можливість чоловікові Водолію бути сильним, мужнім, відповідальним, то союз виявиться вдалим.

В жінці Ваги завжди борються дві сутності, чоловіча і жіноча. Періодично переважаючи, вони проявляють в жінці Вагах то борцівські якості, то жіночність, примхливість і кокетство. Чоловікові Водолію імпонує різноманітна життя, насичене гострими відчуттями, з пригодами і авантюрами. Він схильний до добрих вчинків, сміливий, самовпевнений.

Жінка Ваги, мабуть, єдина, кому під силу обмежити свободу Водолія, притягнути до сімейного життя не нав’язливо, але не без хитрощів і вивертів. Її чарівність і привабливість може запаморочити голову велелюбного Водолію. У таких випадках чоловік потрапляє в повну залежність і підпорядкування від Ваги жінки, слідуючи за нею і її словами. Так буде до тих пір, поки йому буде цікава ця жінка. Чоловік Водолій впертий, але Ваги теж непроста, непоступлива жінка.

Зуміють знайти компроміси, буде тиша і благодать, якщо ні, то розставання неминуче. Обидва борці за справедливість, правду, однак саме вона часом і зайва. Кожному здається, що партнер ставиться до нього не справедливо, не чесно, і немає взаємності почуттів. Впоравшись зі своїми гарячими емоціями, вдасться зберегти стосунки на плаву. Жінка Ваги схильна до гарячковості, необдуманности дій. Маючи бажання бути з чоловіком-Водолієм повинна набратися терпіння, мудрості. Водолії змінюються поступово, по мірі дорослішання.

В чоловікові Водолії, Терезам імпонує його легкість, дотепність, палкість, його мрійливість і фантазерство. Вона прагне до затишку, облаштування житла, стурбована матеріальної стабільністю. У свою чергу, Водолій може побачити в ній дріб’язковість, приземленість, егоїзм. Він переконаний, що домашня рутина, побут руйнує любов і ніжні почуття. Інтимне життя пари гармонійна і є однією з головних опор, на яких тримаються відносини.

Задоволеність в інтимному житті здатна пом’якшити напористість і прискіпливість до партнера. Зоряна карта пари прогнозує щасливий шлюб, взаємну задоволеність партнером, за умови лояльного і поблажливого ставлення. Головне, не давати приводу для сварок, не провокувати обранця, а також не заважати чоловікові Водолію займати позицію лідера в сім’ї. В іншому випадку розбіжності приведуть до розриву.

По сумісності жінки-Терезів і Водолія-чоловіки – в їх сімейному союзі немає особливої душевної теплоти і комфорту, а також в ньому немає і сильного напруження і невдоволення один одним. Обидва партнери не прагнуть переробити або якось натиснути на свою половину. Між ними складаються рівноправні, поважні й доброзичливі відносини.

Кілька жінка-Терези і чоловік-Водолій з радістю чекають у будь-якій компанії. Вони доброзичливі, товариські, доброзичливі і подобаються багатьом своєю легкістю і невимушеністю в спілкуванні. Причому вони ніколи не присвячують оточуючих у свої проблеми і турботи, не показують невдоволення або втома. Часто вони відвідують різні заходи разом, так як спільний дозвілля доставляє їм задоволення. Але, нерідко їх можна зустріти і порізно, що ні в якому разі не викликає недовіри у іншого партнера.

В союзі Ваги Водолій сумісності і жінка, і чоловік залишають за собою право на зовнішню і внутрішню свободу. У кожного з них є свої власні інтереси, свої захоплення і друзі. Жінка-Терези ніколи повністю не розчиняється у свого обранця, і партнери тримаються на відстані, зберігаючи встановлену дистанцію. У союзі з чоловіком-Водолієм, жінка-Терези знаходить і їй необхідне взаєморозуміння, і інтелектуального партнера-одного, і можливість зберегти свій особистий простір.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Терезів і Водолія в тому, що жінці-Терезам як нікому іншому дуже потрібно відчувати, що поруч з нею надійний і вірний чоловік, на плече якого можна покластися в скрутну хвилину. Але, чоловік-Водолій відноситься до тієї категорії чоловіків, яких часто тягне «на волю». Зазвичай жінка-Терези не обмежує свободу чоловіка-Водолія, але часто трапляється так, що комусь із приятелів її партнера терміново знадобилося дружнє водолейское плече саме тоді, коли їм потрібно їхати на дачу (зламався унітаз, приїжджає мама, день народження бабусі)? Перші кілька разів жінка-Терези може і стерпіти таку поведінку, але коли такі ситуації починають повторюватися з завидною постійністю, у Терезів з’являється думка, що поруч немає чоловіка, на якого вона може спертися.

Ще одна складність, з якою може зустрітися дана пара – це те, що обидва не вміють підкорятися і відмовлятися від своїх інтересів. Жінка-Терези без найменших вагань вчинить так, як вважає за потрібне. Але, якщо чоловік-Водолій вирішить відповісти їй тим же, то в грі «у кого більше впертості» виграє все ж чоловік-Водолій.

За гороскопів сумісності Терезів і Водолія, щоб зберегти гармонію в сім’ї жінці-Терезам треба змиритися з надмірною товариськістю чоловіка-Водолія. Не варто його переробляти. Ні до чого хорошого це не призведе. Краще згадайте, хто як не ваш Водолій приїхав до Вас вночі з іншого міста тільки тому, що Вам було сумно? А хіба не він до спільного життя не раз виручав вас грошима. Так, буває так, що в якийсь момент його не виявляється поруч, але цінуєте його вміння дружити з людьми і виручати їх у важку хвилину. Якщо вам дійсно потрібна допомога, а вашого партнера немає поруч, зверніться за допомогою до вашим друзям або колегам.

Якщо в парі жінка-Терези і чоловік-Водолій почалася «холодна війна», то треба обом поговорити відкрито і чесно в спокійній домашній обстановці. Якщо пара вирішить разом впоратися з цією ситуацією, то вони обов’язково знайдуть вихід.


Залишити відгук