Жінка Терези – Характеристика знака Зодіаку

Астрологічна характеристика жінки Ваги поєднує в собі привабливу зовнішність, гострий розум і приємний характер. Вона — дивовижне створіння: м’яка, ніжна, товариська. При цьому може проявляти твердість, силу волі і надзвичайно терпляча. Чи можуть у такій ідеальній дами бути недоліки? Астрологи стверджують, що жінка Ваги може бути впертою, цинічною і навіть розпусною. Астрологічний опис її характеру включає такі риси: жіночність, кмітливість і розвинене мислення, недовірливість і нерішучість, спокій і відстороненість.

Астрологи вважають, що визначальна характеристика для представниць знака — це неприйняття конфліктів. Жінка Ваги піде на все, лише б не допустити сварки. Вона намагається догодити всім, шукає компроміс навіть у найскладніших ситуаціях. Дівчина повітряної стихії наділена чіпким розумом, логічним мисленням, эрудированна. Разом з тим, цей знак Зодіаку часто сумнівається перед прийняттям рішення. Для неї проблематично робити вибір навіть у простих побутових ситуаціях. Жінка Ваги намагається перекласти муки вибору на чужі плечі і боїться відповідальності. Її позитивною якістю є нездатність здійснювати аморальні вчинки. Представниця цього астрологічного періоду не стане домагатися мети нечесним шляхом.

Зовнішній вигляд жінки Ваг практично завжди ідеальний. Характеристика їх вигляду включає такі риси: стрункість, граціозність, елегантність, гарні волосся і шкіра, вишуканий смак і звичайно жіночність. Цей знак Зодіаку завжди піклується про свою зовнішність, навіть по дому дівчина Ваги ходить з укладанням, легким макіяжем і в гарному одязі. А для виходу в світ у неї завжди готове шикарне плаття. У представниць знака немає ні краплі вульгарності, її гардероб складається з класичних речей.

Модниця, любителька витратити останні заощадження на себе кохану. Обожнює все красиве, блискуче, сучасне, володіє яскравим смаком, її вбрання рясніють розмаїттям. Їй до лиця будь-який стиль, імідж змінює часто, по життю завжди виглядає молодо, свіжо і перебуває постійно в підвищеному життєвому тонусі. Більшість хвороб у жінки цього знака виникають із-за стресів. Вони занадто приймають все близько до серця і не вміють знімати нервову напругу. Організм Ваг сильно страждає від переохолодження, тому їм не можна мерзнути.

Цей знак Зодіаку хороший в професіях, пов’язаних з пошуками правди: адвокат, юрист, суддя, журналіст і так далі. Терези не люблять відповідальності, тому їм не підходять професії, в яких потрібно приймати важливі рішення і відповідати за долі інших людей. Представницям знака не варто йти в педагогіку. Їм важко впоратися з численними дитячими конфліктами і виховувати учнів з різними характерами. Багатостороння особистість Ваг добре справляється з творчими спеціальностями: письменник, сценарист, художниця або дизайнер. Цей знак Зодіаку може стати стюардесою, соціальним працівником, гідом або турагентом. Терезам подобається приносити користь людям, але при цьому відчувати повагу і значимість своєї праці.

Жінка Ваги страждає від нестачі нахабства і наполегливості, з-за яких їй не вдається досягти великих кар’єрних висот. Її сильно засмучує критика, особливо необґрунтована. Представниця знака потребує визнання своїх заслуг. Найкращою мотивацією для Терезів буде, якщо начальник хоча б коротко згадає їх успіхи на загальних зборах. А ось лаяти знак потрібно без сторонніх. Матеріальна сторона теж важлива для дами цього астрологічного періоду. Ваги дуже люблять стабільність, тому їм потрібна гідна та своєчасна оплата праці. Цей знак Зодіаку любить роботу і той матеріальний комфорт, який вона приносить. Але із задоволенням відмовиться від кар’єри, якщо чоловік надасть їй повну фінансову стабільність і незалежність. У цьому випадку енергія Ваг буде спрямована на облаштування будинку і виховання дітей.

Жінка Ваги притягує чоловічі погляди не тільки завдяки зовнішності, але і сексуальності. Чоловіки, побачивши жінку Ваги, надовго запам’ятовують її пронизливий погляд і неземну красу. Для неї важлива фізична близькість, пристрасть. Цей знак Зодіаку може захопити чоловіка, закрутити йому голову і легко розірвати відносини. Партнер Ваг може думати, що кохана не цінує його. В чомусь він правий: дівчина цього знака думає, насамперед, про свій комфорт і задоволення. Поки чоловік дає їй це, вона буде піклуватися про нього і проявляти любов.

В романтичний період знак забуває про друзів і роботі, проводячи весь час з коханим. Для жінки Ваг отримання сексуального задоволення важливіше платонічних побачень. Їй непросто перейти до більш близьких відносин. Якщо чоловік проявить в цьому плані ненав’язливу ініціативу, жінка Ваги буде тільки рада. Після інтиму вона може виглядати так, ніби нічого не було.

Чоловік, що бажає вступити в шлюб з жінкою Вагами, повинен самостійно приймати важливі рішення. Цей знак Зодіаку може довго сумніватися, і так і не зробити вибір. Так що хлопцеві потрібно зробити пропозицію руки і серця і допомогти їй зважитися. Ідеальний чоловік для Ваг повинен вирішувати всі побутові питання, захищати і підтримувати свою дружину. У відповідь вона дасть йому затишок, порядок і щастя. В сім’ї для знака важливіше всіх чоловік. Навіть при наявності декількох дітей вона буде приділяти багато уваги дружину. Від нього вимагається матеріально забезпечувати сім’ю і давати дружині трохи свободи. Представниця знака не піде на зраду, їй просто потрібно особистий простір.

Жінка Ваги стає хорошою мамою: люблячої, справедливою і мудрою. Вона не любить карати дітей, вважаючи за краще домовлятися навіть з малюками. Їх суворість завжди обґрунтована і швидко змінюється ласкою. Мама цього знака спокійно сприймає забаганки своєї дитини, вміло запобігає його істерики. Дітки у такої мами завжди охайно і красиво одягнені, виховані і товариські.


Залишити відгук