Сумісність Жінка Лев Чоловік Тілець в Любові

Ще в ранній молодості жінка-Лев розуміє, що вона гідна тільки кращого, вона любить чути схвальні слова на свою адресу, і поблажливо посміхатися оточуючим. Жінка-Лев по натурі воїн, зарозуміла, вимоглива, вперта, не має запасу терпіння, й гордівниця.

Закохана Левиця практично всі ці якості втрачає, дивовижна жінка. З’явився в її житті чоловік-Телець здатний змусить поглянути на життя простіше. Закохана без розуму жінка-Лев піде за своїм Тільцем на край світу. Але до пори, до часу, поки гострота любовних емоцій кипить, вона буде підкорятися, і прислуговувати Тельцю. Пішовши наперекір своїм мріям, буде свято вірити про «рай в курені».

Вступивши в шлюб, жінка-Лев змінює позицію, тепер її вихід. Багатий життєвий потенціал, прагнення увірватися в коло відомих і талановитих людей, одним словом, підкорити світ. Затята кар’єристка, їй підійде роль добувача. Материнство для неї справжня віддушина, готова до створення багатодітної сім’ї. Якості властиві Леву, часто лякають оточуючих, вона може сказати щось, не подумавши, для сім’ї готова на щедрі подарунки, витратить останні гроші на іграшки, але для чужих людей, це жадібна особа.

Чоловік-Телець консерватор, він проти всяких виступів і публічності, його приводить в жах непередбачуваність і не стабільність. Сумісність чоловіка — Тельця і жінки — Лева вважається досить помірною. Думка Бика і Лева часто не збігається, на цьому грунті можливі конфлікти і довгі мовчанки.

На щастя, чоловік-Телець володіє терпінням, витримкою. Жінка-Лев повинна знати і використовувати тактику кішки, якщо чогось треба домогтися від Тельця, не можна брати його натиском, тільки ласкою. Пристрасна жінка-Лев, з яскравим темпераментом та стихії фантазією, може розчаруватися в інтимних стосунках з Тельцем. Її не витрачені бажання змусять страждати від не розуміння. Чоловік-Телець не володіє уявою в інтимній сфері, тільки власне задоволення має значення, решту він вважає вигадками і безглуздими причіпками емоційної Левиці.

У мріях жінка-Лев представляє, як одного разу її коханий зважиться на несподівані яскраві прояви почуттів, спонтанні вчинки, сміливі пропозиції. Їм варто навчитися бути відвертими, розкривати душу, полегшувати тягар образ і марних очікувань. Доживши до старості обидва, усвідомлюють свої недоліки, і будуть вдячні партнеру за терпіння, мудрість. З точки зору астрології, незважаючи на багато протиріч і неідеальну сумісність, союз, якщо буде створений, здатний існувати і цілком щасливо.

По сумісності жінки-Лева і Тельця-чоловіки — цей союз вважається мало вдалим з-за різного ставлення Левиці і Тельця до грошей. Якщо чоловік-Телець — сама обережність і ощадливість, справжній трудяга з одним лише прагненням мати свою власність і забезпечену старість, то жінка-Лев — це духовне панство, великодушність і шляхетність, щедрість і марнотратство, життєвий розмах і «політ у космічні простори».

Для ґрунтовного чоловіка-Тельця його партнерка — власність, особистий реманент, і жінці-Леву потрібно завчасно подумати про це і ретельно все зважити. Але, не все так погано. Насправді, є декілька хитрощів, які допоможуть цій парі Лев-Телець зрозуміти один одного. Якщо незгоду у фінансовій сфері йде, така пара стає міцною і щасливою. Основою їх спілки часто буває фізичне тяжіння один до одного.

Цей союз зустрічається досить часто, адже багато в чому енергійна жінка-Лев і завзятий чоловік-Телець схожі. Нехай зовні це і не дуже помітно (адже для досягнення своїх цілей вони вибирають різні шляхи), але головне, що вони хочуть одного і того ж: багатства і процвітання. Амбітна жінка-Лев зуміє зробити з сімейного гніздечка справжній палац, а Тілець з задоволенням виділить гроші на це. Все це робить їх стосунки міцними і стабільними.

Чоловік-Телець і жінка-Лев відносяться до тих людей, які найбільше цінують стабільність і сталість. Протягом життя не змінюють свої смаки, почуття і спосіб життя. Якщо пара впоралася з нерозумінням і різницею характерів, то потім мало що порушить їхнє спільне життя. Так як вони обидва високо цінують всі постійне, тому дорожать своїми відносинами і вірні партнеру. Які випробування не приносила б їм доля, вони будуть боротися з ними і захищати свій шлюбний союз. Навіть якщо в парі трапилася серйозна сварка, зрада, зникла любов, все одно Лев і Телець будуть зберігати стосунки до останнього.

Жінка-Лев доброзичлива, енергійна і весела. Всі ці риси характеру чоловік-Телець цінує у відносинах з цією жінкою. В парі Лев-Телець сумісності — Левиця вміє зробити повсякденне життя розкішною, а чоловік-Телець дуже дорожить затишним побутом. Крім того, жінка-Лев приносить в будинок, де проживає Телець, радість, що для нього важливо. Чоловік-Телець скупуватий, але поруч з жінкою-Левом, він бачить, що його гроші не йдуть в нікуди.

Вони перетворюються в розкішні і корисні речі. Жінка-Лев, навпаки щедра і частенько залишається без грошей і соціальних досягнень з-за того, що розкидається шансами. Телець ж, допомагає їй не захопитися, не розгубити все, що у неї є – адже він ощадливий не тільки в грошах, але і в інших питаннях.

Крім цього, у естета-Тельця і чуттєвої Левиці гарна сексуальна сумісність, і при бажанні вони без зусиль знаходять спільну мову і в справах, і у веденні господарства, і у вирішенні будь-яких проблем. Проблема сумісності знаків Зодіаку Лев-Тілець в тому, що, незважаючи на сильне фізичне тяжіння, в парі часто бувають сварки. І головною причиною цього є те, що ніхто з них не здатний до підпорядкування. Це породжує і викликає постійні суперечки, погіршуючи і взаєморозуміння, і взаємини. Тут всі підводні рифи повинні бути освітлені і вдень і вночі, щоб не натрапити на них і не розбитися.

Перші проблеми у жінки-Лева і чоловіка-Тельця почнуться в зв’язку з різним ставленням до грошей. Чоловік-Телець надмірно економний, він не робить «порожніх покупок» і багато працює. Жінка-Лев теж не бездельница, але їй у роботі важлива самореалізація, а Тельцю – заробіток. Жінка-Лев чекає від свого чоловіка щедрості, дорогих подарунків — усе це для неї – обов’язковий атрибут любові. Але, у чоловіка-Тельця інша думка на цей рахунок. Для нього це все дурниця. Жінці-Леву подобається розкіш і вона здатна на широкі жести навіть по відношенню до сторонніх людей. Тельцю не подобається марнотратство Левиці, а їй – його економічність.

Чоловік-Телець, як правило, скупиться на квіти, відпочинок в тих розкішних місцях, де Левиця любить бувати. Але, він дарує практичні подарунки. Наприклад, він може подарувати потрібну річ або оплатити відпочинок на курорті з гарним кліматом і прекрасним обслуговуванням, але при цьому пошкодує витрачатися на дорогий пафосний ресторан, вся цінність якого – в престижі. Крім того, жінці-Леву постійно доводиться стежити за тим, щоб у її партнера не згасав вогонь любові і пристрасті. Його треба підтримувати всіма способами — і природними і штучними.

За гороскопів сумісності Лева-Тельця — для того, щоб союз був міцним і в ньому завжди присутні гармонійні відносини, жінці-Леву, необхідно навчитися спілкуванню з грошима і підлаштується під чоловіка-Тельця. Помилка багатьох жінок у стосунках з чоловіком-Тельцем в тому, що вони починають витрачати гроші на те, що повинно сподобатися Тельцю, на делікатеси, розкішні речі і т. д. Але, чоловік-Телець ніколи не схвалює таких витрат.

Якщо Левиці вже дуже необхідно придбати розкішну річ, то найкращим буде, в цьому випадку, попросити її у Тельця в подарунок і віддячити непідробним захопленням, щирим захопленням і гарним настроєм. Жінка-Лев вміє приймати подарунки так, що їх приємно дарувати. Тому, чоловікові-Тельцю сподобається бути щедрим в її очах.

Також, жінці-Леву не завадить навчитися відрізняти справжню цінність від блискучої мішури. І в цьому велику допомогу може надати чоловік-Телець. Прислухайтеся, частіше, на його думку. Швидше за все, жінці-Леву доведеться забути про букетах, непотрібних сувенірах і устрицях до вечері, зате на хороший відпочинок, смачну ситну їжу, якісний одяг Телець грошей не пошкодує.


Залишити відгук