Сумісність Жінка Лев Чоловік Скорпіон в Любові

Чоловік Скорпіон і жінка Лев невразливу пара, яка не потребує порад і підказок, як створити щасливу сім’ю, побудувати гармонійні любовні відносини. Їх роман розвивається за мотивами інтригуючого детектива. Будь-які деталі, дрібниці не вислизають від уваги пари, а розцінюються як знак долі. Обидва здатні адаптуватися до змін безболісно, проходити випробування почуттів і труднощі, підтримуючи один одного. У відносинах в основному панує любов і розуміння, турбота та щедрість на прояв почуттів для обранця.

Чоловік Скорпіон самозакоханий, гордовитий чоловік, так він виглядає для більшості оточуючих. Йому притаманний дух суперництва, прагнення до переваги в цій сфері. Чоловік Скорпіон гордий, вміє жартувати, піддягати людини за найболючіше місце душі. У всьому цьому у нього дивовижна схожість і з жінкою Левом. Союз досить міцний, наповнене натхненням і стимулом для розвитку і становлення благополучній і зразкової сім’ї. Разом вони подолають найскладніші моменти в житті. Доля не полінується відчувати пару і в радості і в горі.

Жінка Лев владна, незалежна жінка. Проблемою у відносинах послужать її не тактовні дії, спрямовані на підпорядкування та контроль партнера. Чоловік Скорпіон противник положення «під каблуком», але як показує практика, в такій парі саме Скорпіону доведеться бути під початком обраниці. Між ними відбуваються гучні сварки з биттям посуду та грубих висловлювань на адресу свого обранця, скорпіон вихлюпує всі закиди, що накопичилися образи, що для Левиці може виявитися неприємним «сюрпризом», особливо деякі висловлювання. Жінка Лев хитра, приваблива, приваблива жінка. Їй не вистачає стриманості, уміння пом’якшити чоловіка, в ній кипить емоційна натура. На жаль, дуже норовлива особистість йде у відкриту боротьбу, не замислюючись про наслідки.

Рятувальним колом для пари стане напрямки своєї активності у професійне русло, прагнення до досягнень, вивчення вакансій сфер. Навчившись володіти своїми емоціями, яскравим темпераментом, їм стане набагато легше існувати в парі, отримуючи взаємне задоволення. Жінка Лев багатогранна, талановита, їй по силам поєднувати домашній побут, виховання дітей, приділяти увагу чоловікові і реалізовувати мрії і бажання в кар’єрі. Причіпки і зациклення на протиріччях справжня утопія для пари. Відволікшись на цілі і досягнення в житті, пара стане щасливою і пройде життя успішними і коханими людьми.

По сумісності жінки-Лева і Скорпіона-чоловіки — це союз двох пристрасних, самостійних особистостей, який часто виявляється по-справжньому яскравим. Вони гідні один одного і стають чудовою парою. Втім, він більше підходить для любові, ніж для сімейного життя: і чоловік-Скорпіон і жінка-Лев звикли бути лідерами в усьому і не звикли поступатися. З-за цього в побуті між ними, як правило, нерідкі конфлікти, ревнощі, боротьба за лідерство в сім’ї. Втім, багато свої проблеми пара Лев і Скорпіон здатна вирішити, завдяки своїй прекрасній сексуальної сумісності.

У цілому Левиці подобаються ентузіазм і цілеспрямованість Скорпіона, він же, як ніхто інший, здатний оцінити її гордість і максималізм. Коли Скорпіон і Левиця починають поступатися один одному, їх бурхливі відносини здатні витримати будь-яку перевірку на міцність.

В ідеальних стосунках чоловік-Скорпіон і жінка-Лев відчувають себе щасливими від того, що нарешті знайшовся гідний партнер. Обидва з сильним характером і пристрасним характером. Причому, чоловік-Скорпіон, наділений від природи схильністю до саморуйнування, поруч з жінкою-Лев набуває більш безпечне життя. В сумісності Лев-Скорпіон, жінка-Лев вміло управляється як зі своїми емоціями, так і з руйнівними поривами чоловіка-Скорпіона, направляючи всю його енергію в мирне русло. Сама Лев щаслива від того, що в Скорпіоні вона нарешті знайшла сильного чоловіка, якого можна слухатися. До того ж вона впевнена в тому, що у важкі моменти він підставить їй своє надійне плече.

Друзів у цієї пари небагато, так як обидва тримаються відчужено, так і оточуючим не особливо подобається їх гордість і честолюбство, зате з їх думкою завжди рахуються, поважають силу і розум. З боку жінка-Лев і чоловік-Скорпіон гармонійно виглядають разом. Часто разом пара з’являється в діловому житті і на важливих суспільних заходах.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Скорпіона в упертості обох і ревнощів. Але, якщо з ревнощами вони можуть впоратися (розуміючи власницький характер партнера, просто намагаються не провокувати її), з упертістю і небажанням поступатися справа йде складніше. За якихось принципових питань вони можуть воювати роками, і ніхто не поступиться і не зробить кроку назустріч.

Якщо жінка-Лев хоче одного, а чоловік-Скорпіон – іншого, ніхто з них ні за що не піде на поступки. Кожен може бути поблажливим і радувати коханої людини, але якщо ідея подається як ультиматум, а не як прохання, то вони не зроблять жодного кроку назустріч. Важко доводиться їм тоді, коли вони посварилися. Адже ні Лев, ні Скорпіон не стануть миритися першими.

За гороскопів сумісності Лева-Скорпіона, щоб у сім’ї була гармонія, їм потрібно навчитися домовлятися. Наприклад, жінка-Лев приймає рішення, куди вони поїдуть відпочивати. У цій області чоловік-Скорпіон може тільки радити, але ніяк не тиснути і змушувати партнера до зміни свого рішення. А в тій сфері, де остаточне рішення за чоловіком-Скорпіоном – жінці не варто вказувати. Такий поділ сфер відповідальності — хороша справа. Не варто цього боятися. Нехай партнер прийме неправильне рішення, але адже і відповідальність за нього на ньому, і, що найголовніше, немає конфлікту.

Також, і чоловіка-Скорпіона, і жінці-Леву потрібно навчитися просити один одного про що-небудь. Якщо поступка буде виглядати як прояв благородства, щедрості і поблажливості, то обидва залюбки поступляться. Ніхто не стане сперечатися з коханою людиною, якщо він буде знати, що його вчинок буде зустрінутий з радістю.


Залишити відгук