Тополя — Гороскоп Друїдів

Дати Тополі: 4 лютого — 8 лютого; 5 серпня — 13 серпня.

Риси народжених під знаком Тополі: потреба в незалежності, схильність до неврастенії, мрійності і синтезу, інтуїції і фантазії, окрилений розум.

Сумісність: з Липою, Горіхом, Інжиром.

Несумісність: з Буком, В’язом, Маслиною.

Люди, що народилися під знаком Тополі, відрізняються великою чутливістю до ходу часу. Привид старості лякає їх надто рано. Однак вони не сидять в очікуванні її склавши руки. Незважаючи на побоювання такого роду, тонкий розум Тополя, не старіє абсолютно. Цей зібраний, акуратний людина думає, піклується про своєму майбутньому. На його обличчі навряд чи комусь вдасться застати стурбований вираз. Гордий і сміливий Тополя здатний успішно справлятися навіть з найскладнішими завданнями.

Необхідно виявляти обережність при зміні місця перебування: не всяке середовище сприяє розвитку Тополі. Він почуває потребу в товаришах, але мучається від оточення, не обраного ним самим. Дуже чутливий до обмеження волі і легко впадає в песимізм. Його любов чуттєва до найменших неприємностей і навіть дріб’язку можуть вивести його з рівноваги. Часом зворушується сам собою, але частіше вдається йому це сховати, і в цьому замовчуванні знаходить своєрідне задоволення. Відвага і гордість допомагають йому здолати самі складні завдання, і на його обличчі рідко можна помітити занепокоєння. Ті, хто знає його мало, приймають часто за особистість веселу і спокійну.

Чоловіки Тополі

Розвиток особистості Тополі може відбуватися далеко не у всякій зовнішній середовищі, а тому вибирати життєвий простір йому необхідно дуже обачно. Народжені під цим знаком мають потребу в дружбі, а в нав’язаній людьми або обставинами оточенні страждають. Будь-які спроби обмежити ступінь його свободи сприймаються Тополею вкрай болісно. Ці люди схильні періодично надаватися в полоні у песимістичних настроїв.

Жінки Тополі

Представниць цього знака відрізняють критичний склад розуму і проникливості. Вони і стають вирішальним фактором при виборі професії та інших занять.

Любов і шлюб

Коли в серці Тополі поселяється відчуття закоханості, чутливість цієї людини значно зростає. Навіть будь-яка дрібниця може позбавити його рівноваги. Спільне життя з людиною цього знака досить складне через його надмірну чутливість і незалежності. Але якщо він буде вміти тримати свої емоції під контролем, то головним його зброєю у вирішенні сімейних спорів і конфліктів будуть мила посмішка або мовчання.


Залишити відгук