Сумісність Жінка Лев Чоловік Стрілець в Любові

Чоловік – Стрілець і жінка – Лев це збіг за всіма показниками. Довірчі відносини, згода і розуміння, схожість за темпераментом, сприйняття життя. Союз кріпиться на повазі до обранця, дбайливо охороняючи своє щастя. Їх любов красива, викликає заздрість оточуючих, їх високі почуття, ніжні погляди не вислизають від очей сторонніх.

Не будь протиріч, навряд чи ці відносини можна було б назвати природними. Як багато збігів, так і чимало відмінностей. Пара наділена від природи мудрістю, розважливістю, вони не пустять своє життя на самоплив, не в їх правилах рубати з плеча», різкість вчинків, спонтанність рішень також їм не властива. Ця сприятлива риса допомагає вибирати адекватні методи боротьби з виникаючими конфліктами і нерозумінням.

Чоловік – Стрілець сильний, з активною позицією в житті, докладе всі зусилля, щоб взяти улюблену під контроль. Він буде керувати відносинами мудро і справедливо. Його дії і вчинки завжди враховують інтереси і бажання коханої. Не слід, однак піддавати тиску і натиску жінку – Лева. Не варто випробовувати терпіння Левиці, воно має межі. Чоловікові – Стрільцеві слід проявляти гнучкість, лояльність. Жінка – Лев мудра, владолюбна, але при делікатному зверненні піддасться покірності. Незважаючи на величність, амбіційність, вона поступиться своїми принципами або інтересами.

Обидва ревнивці, але привід виникає вкрай рідко. Можуть виникати прикрі непорозуміння, що впливають на репутацію вірності обранця, проте довіра переможе. Чоловік – Стрілець цілеспрямована людина, в його розумінні його сім’я не повинна потребувати, матеріальна сторона буде забезпечена в достатку. З нього вийде дуже турботливий і люблячий батько. Жінка – Лев може стати гарною дружиною і надійним другом. Її слова для Стрільця авторитетні, можуть ясно і правильно спрямовувати і стимулювати до ефективного результату.

В союзі ніколи не буде місця нудьги, сірих буднів і рутинного побуту. Разом крокуючи по життю, можуть шукати себе, пробуючи свої сили в науці, медицині, творчості, бізнесі. Послідовність і завзятість допоможуть реалізувати свій природний потенціал. Виробивши стратегію в життя, у відносинах, союз обіцяє бути плідним, довговічним і щасливим. Приділяти належну увагу один одному, не зациклюючись на дрібницях, на причіпках, любов і взаємна відданість не покине цю пару.

По сумісності жінки-Лева і Стрільця-чоловіки — тривалі стосунки між ними можливі за умови, що обидва партнери володіють високим моральним рівнем і щиро люблять один одного, інакше їх чекають постійні конфлікти, нездорове суперництво і почуття ураженого самолюбства.

В цьому союзі жінки-Лева часто доводиться брати на себе роль наставниці і втихомирювати невгамовну енергію Стрільця. Відомо, що Стрільцям необхідна аудиторія, слухачі, але відомо й те, що Левиці не тільки не вміють, але навіть і не хочуть слухати інших. Найчастіше вони Стрільцям не дають і слова вимовити. А душа у Стрільця чутлива, дуже сприйнятлива і вразлива, сповнена внутрішніх розбіжностей і суперечностей, а коли чаша терпіння вже переповнена, з останньої образою вони вирішуються на розрив, розлучення і розлуку з колишнім партнером по любові й шлюбу.

Але, незважаючи на численні труднощі, союз Лев-Стрілець зустрічається досить часто. У життєлюбного чоловіка-Стрільця і яскравої жінки-Леви дуже багато спільного. Вони обидва ненавидять самотність і тишу і здатні зробити з свого спільного життя свято. Разом вони із задоволенням можуть ходити на вечірки і в театри, приймати гостей, подорожувати по світу.

Щедрість Стрільця, як правило, дуже подобається Левиці, яка звикла жити на широку ногу. Будучи дуже незалежною, вона визнає і за них певну ступінь свободи і іноді навіть готова закрити очі на його швидкоплинні захоплення. Крім того, Стрілець і Левиця — прекрасні коханці. Разом їм легко і добре.

В ідеальній парі жінки-Лева і чоловіка-Стрільця, обидва партнери зуміли відмовитися від помилкової гордості і бажання підпорядкувати собі партнера. Це було непросто, але зате, вони зробили своє життя щасливим і багато чому навчилися один в одного. Ідеальна пара жінки-Лева і чоловіка-Стрільця – наочний приклад, коли жінка виходить заміж за простого рядового і робить з нього генерала. Вони допомагають один одному в розширенні соціальних горизонтів.

В ідеальній парі жінки-Лева і чоловіка-Стрільця є глибокі почуття і взаєморозуміння, але, в той же час тут киплять пристрасті. В сумісності Лев і Стрілець — обидва дуже схожі, єдина, чоловік-Стрілець веде себе більш безпосередньо. Після довгого часу спільного проживання, чоловік-Стрілець навчається проводити більше часу вдома, стає більш посидючим і спокійним. А Лев стає більш чуйною до бажань чоловіка, чесною в оцінці власних можливостей. Проживаючи разом, вони допомагають один одному, позбавиться від зайвого деспотизму і гордині.

У жінки-Лева і чоловіка-Стрільця частіше всього одна дитина. Але, зате він сповна отримує любові, ласки і батьківської уваги. Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Стрільця в тому, що в їх сім’ї часто буває непорозуміння. Стрілець чекає від Левиці захоплення своїми вчинками, а та, зайнята лише своєю персоною і не помічає подвигів свого партнера. А Стрілець, недоотримавши свою порцію зацікавленості починає шукати розуміння на стороні. Причому сам він не вважає дрібні інтрижки і флірт зрадою.

Жінку-Лева може дратувати жартування чоловіка-Стрільця над її недоліками, адже, на її думку, в неї немає недоліків, а якщо і є невеликі, то кохана людина не повинен їх помічати. Роздратування – це природна реакція Левиці на іронію та самоіронію Стрільця.

За гороскопів сумісності Лева-Стрільця — основна проблема цієї пари в егоїзмі та надмірної гордині. Обидва вважають свою правду самої правдивої і своє рішення єдино правильними. Тому, щоб зберегти гармонію в родині, обом партнерам необхідно навчитися слухати співрозмовника і відмовитися від бажання підпорядкувати собі партнера. Якщо, і жінка-Лев і Стрілець навчаться думати про інше, враховувати його бажання, у них може скластися довге і щасливе життя. Але, в будь-якому випадку у цієї пари назавжди залишаються незабутні враження один про одного і про час, проведений разом.


Залишити відгук