Сумісність Жінка Лев Чоловік Риби в Любові

Союз чоловіка Риби і жінки Лева, якщо вони вирішать бути разом, виявиться справді бурхливим, життя їх буде дуже неспокійною. Доля не раз перевірить їх почуття на ревнощі, міцність в біді і радості. Як не дивно, але жінка Лев виявиться в цьому союзі більш слабкою і вразливою, а все тому, що чоловікові Рибі притаманна таємничість, він завжди носить маску байдужості і байдужості, що постійно буде підігрівати і розпікати закохане серце жінки Лева.

Їх спокійні і ідилічні відносини постійно будуть переплітатися з бурхливими істериками і сварками. Жінка Лев наполеглива, сильна, яка терпляча натура. Для неї душа чоловіка Риби справжній непізнаний світ, в якому вона легко втрачається. Ця плутанина і нерозуміння діє на неї гнітюче і викликає бажання кинутися геть від неясності партнера. Зате в життя з чоловіком Рибою вона навчиться бути серйозною, спритною, розважливою і зможе контролювати свої дії та емоції.

Чоловік Риба уважний, спокійний, надійний чоловік. Йому вдасться підкоригувати під себе характер і особистісні якості жінки Лева. Йому цілком під силу перевиховати жінку Лева, маніпулювати нею, а сам він цілком зможе взяти на себе роль господарника, виконувати домашню роботу і побут.

Жінка Лев така активна, владна, галаслива на людях, будинки поступлива, слабка дівчина. На її життя має особливий вплив чоловік Риба, від нього залежать її прагнення і вчинки. Дивно, але обом дуже комфортно в такому тандемі і вони обидва абсолютно задоволені своїм становищем. Жінка Лев може бути поряд з чоловіком Рибою слабкою і беззахисною, легко зможе перекласти на нього відповідальність, рішучість і владу над їхньою подальшою долею.

Єдине, чого не потрібно робити, так це схиляти жінку Лева присвятити себе повністю дому та сім’ї. Їй необхідна, як повітря, громадськість, значимість серед колег, контакт з сучасним світом. Для успішного професійного зростання, партнерам слід дотримуватися дистанції в робочій обстановці, не приносити в домашнє середовище проблеми виробничого характеру, не даючи слушних порад, не особливо вникаючи в тонкощі справ партнера, так як в робочому плані чоловік – Риба і жінка – Лев можуть мати розбіжності, зайві сварки. Якщо вони знайдуть баланс, чітко визначивши ролі кожного в родині, то доля буде прихильною до парі. Їх чекає щастя в любові, повага та підтримка на все життя. Їм необхідно не втрачати своїх позицій у родині, тоді щастя в шлюбі триватиме на довгі роки.

По сумісності жінки-Лева і Риб-чоловіки — подружні відносини між ними можуть бути щасливими і довгими. Чоловік-Риби не втомлюються захоплюватися Левицею і обсипати її компліментами, а жінка-Лев – купається в любові Риб і велично приймає поклоніння. Головна умова для довгих відносин – щоб Левиці не набридло бути постійним лідером і тягнути на собі всю відповідальність, а у Риб раптово не прокинулося «чоловіче самолюбство».

Звичайно, без труднощів не обійдеться. У спільному житті Левицю зазвичай не влаштовує байдужість Риб до кар’єри і грошей, а також його небажання організовувати своє життя. Найчастіше це виливається в претензії з її боку і сімейні конфлікти.

Втім, якщо чоловік-Риби багатий, його «мінуси» для Левиці обертаються «плюсами»: вона може витрачати на себе, скільки хоче, керувати його справами і фактично бути главою сім’ї, оскільки його такі дрібниці мало турбують. Більш того, для нього це теж не ідеальний варіант. В цьому випадку шлюб Лев-Риби може щасливо тривати все життя.

Якщо пара жінка-Лев і чоловік-Риби щасливі, то вони змогли подолати головну перешкоду на шляху до щастя. Лев прийняла те, що лідером в родині завжди буде вона. Але, на відміну від інших пар, вона задоволена цією роллю, так як розуміє, що це допоможе їй реалізуватися в соціумі. До речі, багато пар розлучилися саме з-за того, що жінка-Лев втомилася від тягаря відповідальності і їй захотілося сховатися за сильним чоловічим плечем, а чоловік-Риби цього дати не може.

В сумісності Лев-Риби — ця пара не дуже схожа за сексуальним темпераментом, але недолік активності, чоловік-Риби з лишком компенсує вдалими компліментами, ніжністю і любовними зізнаннями. Поруч з цим чоловіком, жінка-Лев кожну хвилину відчуває, що вона кохана.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Риби в тому, що у цієї пари багато розбіжностей, і вони погано розуміють один одного. Жінці-Леву для повного щастя необхідно бути в центрі уваги, відвідувати масові заходи, вона тягнеться до спілкування з різними людьми, до певного статусу. Їй подобаються видовищні заходи та світські тусовки. А чоловік-Риби більше живе у своєму світі фантазій. Час від часу він може «виходити в люди», щоб набратися нових вражень, але потім знову опускається на дно. Ці різні потреби часто викликають суперечки про те, як відпочити, куди піти, до чого прагнути.

Перебуваючи в парі з Рибами, жінка-Лев не може вести колишню активну соціальне життя. Чоловік-Риби ревнивий і дуже недовірливий. Якщо жінка-Лев вирішить сама відвідувати різні заходи, і розважатися без свого супутника, то чоловік-Риби може впасти в депресію, замкнутися в собі, а пізніше, почне маніпулювати, зрощуючи в Левиці почуття провини.

За гороскопів сумісності Лева і Риб, щоб у родині панувала гармонія, доведеться шукати компроміс. Переробити ні чоловіка-Риби, ні жінку-Лев не вдасться. Крім того, якщо Левиця постарається стати «домашньої кішечкою» або чоловік-Риби заради своєї Левиці почне виходити в світ, це обидва будуть глибоко нещасні люди. Мабуть, єдиним виходом у даній ситуації, буде пошук спільних розваг. Так, наприклад, і жінка-Лев і чоловік-Риби небайдужі до хорошого мистецтва.

Можна разом ходити на концерти, вистави, прем’єри, відкриття виставок та інше. Такий відпочинок задовольнить у жінки-Лева спрагу причетності до суспільного й культурного життя, а для чоловіка-Риби – це найбільш прийнятний вид соціальної активності. Ще краще буде, якщо ця пара сама займається творчістю. Два творчих людини швидше зрозуміють один одного і знайдуть спільну мову, незважаючи на те, що у них різні види і стилі мистецтва.


Залишити відгук