Сумісність Жінка Лев Чоловік Ваги в Любові

Чоловік Ваги без вагань віддасть перевагу любовних стосунків з жінкою Левом. Чудово розуміючи свою протилежність, вони потягнутися один до одного, як плюс і мінус. Прийнявши рішення бути разом, пара ще довго буде віддаватися поривам первісної закоханості, окриленості почуттів. Без сумнівів пара цілком здатна побудувати добрі стосунки, в основі яких лежить міцна любов.

Жінка-Лев володарка чоловічих сердець, мудра, справедлива жінка. В її дусі першої йти на примирення, говорити і заявляти про своїх справжніх почуттях і бажаннях. Левиця обдарована чутливою інтуїцією, у неї безмежна сила волі, наполегливість. Чоловік Терези зустрівши таку обраницю, цілком і повністю віддасть їй кермо правління, так як йому не імпонує відповідальність, обов’язковість і твердість рішень. У цьому, на відміну від інших пар, проблем не буде.

Чоловік Ваги легкий на підйом, не говіркий, в міру активний, спортивний чоловік. Віддає перевагу жінкам жіночним, з натуральною красою, більше цінує внутрішній світ, ніж зовнішній. У період закоханості по — хлоп’ячому дурний, може здійснити подвиг або шокуючий вчинок. Жінку може підкорити чудовим почуттям гумору, її приваблює його чарівне красномовство. Чоловіка Ваги легко зацікавити, захопити незвичайним справою. Коли в житті чоловіка Ваги з’являється жінка, він стає більш відкритим, підвищується її самооцінка, з’являється активність, енергійність.

Жінка Лев, діставши такого чоловіка, буде купатися в ніжності і ласки. У його лексиконі ніколи не буде грубих слів і негативних висловлювань на адресу жінок. Він завжди буде уважним, турботливим, буде створювати відносини на основі довіри і взаємної поваги. Єдиним чинником, який може дійсно глибоко його розчарувати, це не справедливі докори, слова, сказані в пориві гніву, зопалу.

На жаль, якщо сильно зачеплені струни тонкої душі чоловіки Ваг, то розрив неминучий. Він терплячий, але його не можна випробовувати частими образами, так як він володіє прекрасною пам’яттю, всі дрібниці й їдкі слова проникають йому в душу. У зрілому віці жінка Лев зміниться, стане замислюватися про духовному вдосконаленні. Цілком можливо, що вона навчиться будувати свої стосунки виключно на любові і бажання зберегти сім’ю.

Ця пара, ставши подружжям, усіляко намагатиметься уникнути розриву. Головною причиною будуть діти. Обидва цінують і розуміють, наскільки важлива для дитини повноцінна і дружна сім’я. Зірки впевнено заявляють, що пара разом за умови бачити в партнері лише добре, позитивне, повчальне для себе.

По сумісності жінки-Лева і Ваг-чоловіки – цей союз один з найбільш гармонійних і цікавих. За даними статистичних даних, у шлюбного союзу між Левами і Вагами найнижчий відсоток розлучень. У цієї пари форма спілкування, інтерес один до одного на найвищому рівні буквально з першої зустрічі. Напевно, тому їх спільне життя, як під час залицяння, тобто до шлюбу, так і після нього сповнена радості і щастя, душевної теплоти і взаєморозуміння. Партнери швидко і легко звикають один до одного, прив’язуються і разом йдуть на підйом.

Але, незважаючи на взаєморозуміння, для створення ідеальних відносин парі Лев-Ваги потрібно постаратися. І тоді вони не набриднуть одне одному, їх любовний роман рухливий, динамічний і цікавий. Особливо це важливо для темпераментної жінки-Лева, яка без бурхливого життя втомиться навіть від самих хороших відносин.

Пара жінки-Лев і чоловіки-Терези дивно красива. Вони часті відвідувачі вечірок, культурно-масових заходів, свят. Вони не замикаються один на одного і дозволяють оточуючим милуватися на себе. Обидва володіють природною привабливістю і чарівністю. І жінка-Лев і чоловік-Терези доброзичливі і добре виховані. За їх приємні манери і товариськість люблять у всіх компаніях.

Дуже часто пара сумісності Лева-Діви домагається більших успіхів. Їх будинок багатий і красивий. Вони або обидва, або хтось один обов’язково роблять кар’єру, що забезпечує парі життя «на увазі», і взаємодію з суспільством, що обидва так люблять.

Жінка-Лев дуже віддана і вірна, що неодмінно оцінить чоловік-Терези. Завдяки цьому він отримує душевний спокій, так як знає, що б не трапилося, Лев його не зрадить. До того ж, вона не нудна і любить все теж, що і він сам. Жінка-Лев теж задоволена своїм вибором. Чоловік-Терези м’який, поступливий, але в теж час здатний досягати поставлених цілей і не стає підкаблучником під тиском такої сильної жінки, як Лев. Левиці подобається його вміння доглядати і говорити компліменти.

Дітей в цій парі буває небагато. Максимум два. Але, вони дуже багато часу й коштів приділяють їх виховання, освіти і прищеплювання хороших манер поведінки. В парі жінка-Лев і чоловік-Терези буває трохи складнощів. У них однакові погляди на багато речей, облаштування побуту і проведення відпочинку. Вони чудово розуміють один одного. До них прихильна, вони легко досягають успіху і благополуччя. Тим не менш, труднощі можуть бути і в цьому «раю».

Проблема сумісності знаків Зодіаку Лев-Ваги в тому, що в сумісному житті жінка-Лев може занадто тиснути на чоловіка-Терези. Дорікати його у всьому — від безладу в квартирі до нестачі грошей і недостатні успіхи в справах. Вона звикла жити на широку ногу, ні в чому собі не відмовляючи, чоловік-Терези ж, як правило, не схвалює подібну марнотратство.

Ще одна проблема, з якою часто стикаються представники даної пари – позірна лицемірство Ваг. Жінка-Лев завжди веде себе відкрито і прямо. Любить відстоювати свою точку зору. Тому їй дуже незрозуміла поведінка м’якого і поступливого чоловіки-Терези. Він ніколи не сперечається з співбесідником, з усіма поводиться мило і неконфліктно. Але, це зовсім не означає, що він відмовляється від своїх цілей і поступається всім.

Для прямолінійної жінки-Лева, така поведінка виглядає лицемірством. Вона не може зрозуміти, як втім і інші, що насправді думає чоловік-Терези. У взаєминах один з одним вони не конфліктують, так як думають однаково з багатьох питань, але, по відношенню до оточуючих така поведінка чоловіки-Терези у жінки-Лева викликає огиду. Їй хотілося б, щоб Ваги не боявся озвучувати свою позицію.

За гороскопів сумісності Лев-Ваги, насамперед, жінки-Лева необхідно навчитися поважати особистість іншої людини. Їй треба дозволити Терезам бути таким, який він є і з повагою ставитися до його права вести себе так, як він вважає за потрібне. Тоді, можливо з часом під впливаємо сміливості і харизми жінки-Лев, чоловік-Терези стане активніше і прямодушнее. Але це трапиться тому, що Терезів «заразить» приклад Левиці, а не змусить її тиск.

Жінка-Лев дуже часто веде себе по відношенню до близьких, як командир, прагнучи насильно ощасливити їх. Їй потрібно стримати свою гордість і перестати «допікати» Ваг розмовами про те, як правильно себе вести. У жінки-Лева в звичкою тиснути на людей і переконувати їх у правильності того чи іншого вчинку. Але, їй варто зрозуміти, що чоловік-Терези не відстоює свою точку зору не тому, що йому страшно і він чогось боїться, а тому що у нього вроджена неприязнь до конфліктів.


Залишити відгук