Сумісність Жінка Лев Чоловік Лев в Любові

Чоловік Лев і жінка-Лев неординарна, екстравагантна пара. З’явившись у товаристві, обов’язково привертають до себе увагу, пара обожнює воювати, шокувати, інтригувати оточуючих. Обидва не представляють для себе життя в тиші, без яскравого дозвілля, їм приємно породжувати заздрість інших, впиватися своєю славою і популярністю.

Їхні стосунки це загальне обговорення, життя на увазі. Якщо проблеми виявляються всередині їх душевних протиріч, то їм під силу впоратися з цим, однак доведеться багато «наламати дров», вчинити масу помилок, але в теж час і витягти корисні уроки. Чоловік-Лев і жінка-Лев за життя прагнуть отримати якомога більше фаворитів. Без поклоніння і «пісень» в їх адресу життя для них виглядає убогою. У союзі процвітає здорова боротьба за першість, вони з легкістю беруть на себе відповідальність за вирішення проблем, не люблять вдаватися до допомоги, жалості, подачкам.

Чоловік-Лев яскравий, гнучкий, йому властива чоловіча рішучість, незалежність, він не терпить втручання у свої справи. Великий сперечальник, затятий і красномовний Лев не піддасться стороннім переконань і спонукань. У їх відносинах спостерігається постійна зміна лідерства, від цього в парі можуть бути часом напружені відносини. Спокій і тиша до молодій парі чоловіка Лева і дівчата Левиці прийде лише через деякий час їх спільного життя. Для отримання стабільності, їм належить пройти життєву школу, випробування витривалості, витримки, терпіння і мудрості.

Вразлива жінка-Лев наполеглива, працьовита, щедра натура. В моменти напруження пристрастей по молодості, вона їх тільки більше розпалювати, знаходячи в цьому екстрим і завзяття. Пізніше в більш зрілому віці, навчиться швидко перемикатися, знаходити інше русло для виходу енергії. Жінка-Лев обдарована природною чарівністю, граціозністю, умінням показувати манірність, вихованість, інтелігентність. Прагнення до наук, досягненням у кар’єрі, все залежить від оточуючих людей. Адже їй притаманний дух суперництва, а якщо партнер розумний і успішний, їй стане цікаво теж домагатися тріумфу.

Проблемою в парі, послужить зайве завзяття стати більш вдалими партнера, один може і не витримати гонки і зійти з дистанції. Чоловік Лев і жінка Лев, прекрасні дипломати, зуміють домовитися, спрямувати свої сили на досягнення у спільній справі, на творчій ниві. Любителі публіки, вони цілком могли б стати відомими зірками кіно, театру. Якщо пара викорінить бажання перевершувати і змагатися з коханим у діловій сфері, то їй світить прекрасне майбутнє, відмінна сумісність, довга і насичена приємними враженнями життя.

Пара жінки-Лев і чоловіки-Лев найяскравіша і найпомітніша в будь-якій компанії. Вони веселі, привітні і завжди ведуть себе з гідністю. У зовнішній житті вони завжди виявляються переможцями. Це їх міцно утримує поруч, адже вони обидва люблять успіх. Інакше два Лева давно розлучилися б – в їх внутрішнього життя і взаємини надто багато труднощів і протиріч.

По сумісності жінки-Лева і чоловіка-Лева – їх яскравий союз можна охарактеризувати як «любов-дружба», «любов-співпраця», але це аж ніяк не означає, що в ньому буде недостатньо самої любові. Просто на перший план у Львів, як правило, виходять не романтичні зітхання під Місяцем, а взаєморозуміння, підтримка і спорідненість душ.

Парі Лев-Лев добре вдвох, що вони сексуально чудово підходять один одному. Леви — красива і яскрава пара, у них багато спільних інтересів, і вони мають всі шанси прожити разом щасливо і довго. Правда, у спільному житті вони спроможні змагатися за лідерство в сім’ї, і це може періодично виливається в гучні з’ясування відносин.

Правда, якщо у чоловіка-Лева це перший або навіть другий шлюб, то є велика ймовірність того, що він не стане останнім. Нічого не поробиш, чоловіка-Лева необхідно, щоб на нього дивилися з обожнюванням (і бажано знизу вгору), але того ж хоче і горда Левиця! В Лев-Лев сумісності — їх боротьба амбіцій може з часом стати причиною їх розставання, але в будь-якому випадку вони запам’ятають ці яскраві стосунки на все життя.

В ідеальному союзі жінка-Лев і чоловік-Лев мають спільні захоплення, спільних друзів, вони люблять відпочивати разом і завжди з’являються разом на публіці. Це дуже яскрава і гарна пара, завжди привертає увагу оточуючих. Вони випромінюють упевненість у собі, доброзичливість, почуття власної гідності. Вони доброзичливі, ніколи не скандалять на людях, а навпаки, заряджають їх оптимізмом. В ідеальному союзі з чоловіком-Левом жінка-Лев знаходить того, хто, з одного боку, сильний і готовий її захищати, а з іншого – не стає войовничим мачо, а залишається джентльменом, не устающим її балувати. Чоловік-Лев в союзі з Левицею отримує гідну супутницю: розумну, красиву і розуміючу.

Якщо на публіці Леви ніколи не сваряться, то, залишаючись наодинці, вони часто сперечаються один з одним. У цій парі не припиняється боротьба за владу. Здатися – не в характері Лева навіть в самій ідеальній парі. Але ця боротьба, часто протікає для них як захоплююча гра. Вони навчилися не поранити гордість один одного і не дозволяють собі грубощів і непробачних вчинків. До того ж, у них активне сексуальне життя, обидва пристрасні і краще задовольняти свої апетити один з одним, а не шукають гострих відчуттів на стороні.

Основна проблема сумісності знаків Лев-Лев в тому, що вони обидва вперті і не вміють поступатися. Обидва горді, вперті, владні й самолюбні. Кожен з партнерів чекає, що саме до його думки повинні пристосовуватися. Якщо їхні інтереси розійшлися, жоден не хоче поступатися. Їх війна між собою може перерости в хронічну. Домагатися свого Леви можуть довго і наполегливо. Вони звикають жити в обстановці постійного нервового напруження, що безумовно не тільки псує їх характер, але і шкодить соціальним успіхів і сексуальним відносинам. Боротьба за лідерство – їх постійна боротьба. Їх легко зачепити гордість, а прощати чи, навпаки, вибачатися вони не люблять і не вміють.

За гороскопом сумісності Лев-Лев – ні їй, ні йому не можна перемагати в цій «війні». Хоч чоловік-Лев, хоч жінка-Лев, якщо зможуть наполягти на своєму і придушити партнера, то замість нього отримають його бліду тінь: істеричного, мстивого і посередньої людини. Переможений Лев (неважливо, чоловік він чи жінка) може озлобитися і перетвориться на домашнього тирана і істерика, або згасне, втратить індивідуальність, стане відчувати себе нікчемністю. Загалом, замість царя звірів перед собою можна побачити облізлу кішку.

Але уникати суперечок і ламати себе, постійно поступаючись партнеру, теж не потрібно. По-перше, сяде на шию. По-друге, це – війна з собою, з таким же Левом, якому потрібні перемоги, успіхи і похвали. Що ж робити? Вихід з такого становища може бути таким: спори Львів можуть замість проблем приносити пожвавлення у відносини. І чоловік-Лев і жінка-Лев люблять боротьбу, вона не дає їм нудьгувати. Головне – навчитися боротися з дотриманням ввічливості, поважати один одного, чергувати «військові дії» з компліментами і похвалами партнеру. Іноді напруга можна пом’якшити сексуальної близькістю, єдине, не використовуйте її постійно як спосіб примирення.


Залишити відгук