Сумісність Жінка Лев Чоловік Близнюки в Любові

Войовнича Левиця, жінка, яка прагне до сильним, сміливим, безстрашним чоловікам. Вона шукає справжнього лицаря, здатного заради неї і у вогонь, і у воду». Чоловік-Близнюк з точністю навпаки, володіє такими якостями як, зніженість, самозакоханість, вірність своїй волі. У його житті завжди знайдеться місце пригод, яскравих емоцій, він азартний. Йому цікавий процес завоювання, потім жертва залишається не доля.

Чоловік-Близнюк за життя доросла дитина. Багато жінок тільки й вигукують: «Ти ведеш себе як дитина, на його адресу. На будь-які претензії є відмовки, вміє вправно ухилятися від конкретного питання, не візьмеш ультиматумом чи шантажем. До походу в загс не прагнути, серйозні відносини з жінками сприймає як загрозу його вольності. На жаль, йому часто малоцікаві кар’єрні досягнення і професійний, інтелектуальний ріст.

Жінка-Лев уперта і цілеспрямована, особливо в любові. У любові терпляча, це її головне в перевагу в боротьбі за чоловіка-Близнюка. Прекрасною Левиці необхідно запам’ятати, що б приборкати і прив’язати непосиду Близнюка, ніколи безпосередньо не говорити йому про свої плани про весілля, дітей, спільного життя, гаряче визнаватися в любові, все це злякає вільного Близнюка. Для перемоги потрібно, абсолютна оригінальність у всьому, одязі, манері говорити, сміятися, він повинен відчувати, що його обраниця особлива, не така як всі. Жінка-Лев досить сильно ревнива, вразлива, не потерпить дрібних інтрижок партнера. Підпустити до себе знову зможе пробачити навряд чи. Чоловік-Близнюк не страждає підозрілістю, не ревнивий, його це мало зачіпає.

Чоловік – Близнюки і жінка-Лев неординарна і цікава пара. До них часто прагнути «записатися в друзі». Вони володіють прекрасним смаком, віддавши перевагу проявити себе в мистецтві, літературі, вокалі досягнутий дивовижних результатів. Тандем цілком зміг зайняти своє місце на естраді, в театральному житті.

Для благополуччя союзу, обом слід лояльно ставитися до партнера. Чуйний коханець чоловік-Близнюк в інтимному житті з представницею зодіакального знаку Лева веде себе ніжно, дбайливо, при цьому майстерно вгадуючи потаємні бажання партнерки. Ця обопільна яскравість створює умови для непоганий сумісності чоловіка-Близнюка і жінки-Лева.

По зоряній карті, парі судилося пройти по життю, разом, долаючи біди, незгоди, сльози і радість. Ближче до зрілого віку, вже дозрілі особистості стануть вести спокійне і розмірене сімейне життя.

По сумісності жінки-Лева і Близнюків-чоловіки — у представників цього шлюбного союзу не тільки сильне фізичне тяжіння, але також і безліч спільних інтересів. Відразу ж після весілля з дому зникає нудьга і відпадає необхідність у детективах, валідолі, кофеїн та інших лікарських засобах. Все радіє. Чоловік-Близнюки буквально засліплені зовнішністю і чарівністю жінки-Лева, а та в свою чергу задоволена легкістю і рухливістю, грайливістю і веселістю, дотепністю і красномовством чоловіка-Близнюка.

З союзу Лев-Близнюки виходить яскрава, активна, чарівна і приваблива пара. З самих перших хвилин знайомства їм здається, що вони знають один одного багато років і між ними миттєво виникає тяжіння. Роль лідера в парі жінка-Лев – чоловік-Близнюки грає жінка-Лев. Вона без утоми направляє невгамовну творчу енергію чоловіка-Близнюка в потрібне русло. Спочатку вона терпляче пояснює, чому необхідно узаконити стосунки, потім, необхідність зупинитися і т. д. Можливо, якусь іншу жінку, це заняття і втомило б, але тільки не жінку-Лева. Їй подобається виховувати, керувати, і з радістю пожинати плоди свого виховання». Головне в цьому процесі, не брати всю відповідальність на себе, інакше чоловік-Близнюки розслабиться і взагалі нічого не буде робити.

З роками в парі Лев-Близнюки сумісності почуття не згасають, а навпаки, набирають чинності. Обидва партнера завжди чимось зайняті, захоплені, часто проводять час разом. Але, навіть якщо їх розділяє відстань, чоловік-Близнюки неодмінно подзвонить кілька разів в день, щоб поділитися новинами і запитати ради, яким вони не підуть, а Лев з задоволенням розповість про власні перемоги.

Діти в цій парі ростуть дуже щасливими, позбавленими комплексів неповноцінності. Вони обожнюють своїх батьків і з батьком воліють веселитися, а всі секрети довіряють мами. Правда у жінки-Лева і чоловіки-Близнят рідко буває велика сім’я.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Близнюка в тому, що чоловік-Близнюк стрімкий і непостійний, а жінка-Лев практична і горда, до того ж вони вкладають занадто різні поняття, говорячи про спільне життя, надто різну ступінь свободи допускають для партнера і для себе.

Жінки-Лева, ще до спільного життя необхідно змиритися і бути готової до того, що її партнер-Близнюки досить часто не буває вдома — то він на лекціях або доповідях, то на зборах або нарадах, у відрядженні або в якійсь діловій поїздці і т. д. і т. п. Не секрет, що у чоловіків-Близнюків і пам’ять-то досить слабка, і совість не дуже чиста, а в сфері любові і шлюбу — нескінченні таємниці, секрети, зрозуміло, тільки хтивого характеру.

З-за їх вічної неуважності у них в портфелі або в рюкзаку, в кишені або в ящику письмового столу завжди знайдуться які-небудь сліди вчорашніх чи позавчорашніх грішків. Природно, жінці-Леву не подобаються всі ці дівчата, в’ються біля її чарівного чоловіка, а також його ставлення до них. Левиці просто необхідно, щоб її чоловік бачив тільки її красу і чарівність, і не відволікався на когось іншого.

Також, одна з основних труднощів цієї пари у тому, що їхні стосунки дуже схожі на відносини молодшого брата і старшої сестри. Чоловік-Близнюк багато чому вчиться у жінки-Лева, але основна відповідальність лежить на ній. Левицю, яка звикла до шанування, іноді це може дратувати.

За гороскопів сумісності Лева-Близнюків — по-перше, жінці-Леву варто трохи стримати свою гордість і не вимагати, не чекати, щоб всі її дії негайно визнавали, схвалюючи гучними криками. Також, жінці-Леву варто запам’ятати, що чоловіки-Близнюки не терплять ніякого тиску з зовнішньої сторони. Якщо Леву потрібно чогось досягти, то необхідно застосовувати різні жіночі хитрощі, щоб чоловік навіть і помислити не міг, що це було не його рішення.

Дуже часто чоловік-Близнюки сприймає свою дружину – Лева як старшу сестру, яка з усім впорається. Тому, хоча б час від часу дайте зрозуміти Близнюкам, що ви улюблена жінка і вам потрібна його допомога. Що стосується всіх дівчат, які в’ються біля чоловіка-Близнюка, то бути поза конкуренцією ви зможете, якщо «переконайте» свого Близнюка у своїй унікальності, неповторності і незамінності.

Причому, якщо чоловік-Близнюки вирішить законно оформити стосунки з жінкою-Левом, то їй можна не побоюватися конкуренток. Близнюки, які знайшли єдину і неповторну, не розмінюватися на дрібниці. Вони з ввічливості підтримають флірт, однак це не виллється у щось серйозне. Народження дітей також сприяє зміцненню відносин в цьому союзі.


Залишити відгук