Сумісність Жінка Лев Чоловік Козеріг в Любові

У чоловіка-Козерога і жінки-Лева почуття з першого погляду виникають рідко, зазвичай обом потрібно для цього добре постаратися, тобто постаратися налагодити, а потім і зберегти рівні і довірчі відносини. Адже вони обидва належать до войовничих лідерів, їх характери близькі не тільки за духом, але і за світосприйняттям. В особистих стосунках чоловік – Козеріг буде завжди відчувати дистанцію, яка не буде давати йому спокою. Це той випадок, коли чоловік, навіть через багато років спільного життя, як і раніше, відчуває свіжий інтерес і потяг до жінки. Обидва неодмінно збудують грандіозні плани щодо своєї кар’єри і можуть досягти непоганих результатів.

Чоловік – Козеріг бачить в обраниці таємницю, загадку, незбагненну для його розуму. Йому імпонує її граціозність, стати гордою Левиці зачаровує Козерога. Вона послідовна, розважлива і надійна супутниця. Саме ці якості шукає в жінці чоловік – Козеріг. У професійному плані Левиця може досягти вершин, в цьому їй допоможуть її цілеспрямованість, логічне мислення, ерудиція.

Заради любові і домашнього затишку постарається піти на невеликі компроміси, але навряд чи відмовиться від кар’єри на користь побуту, будинки і сім’ї. Через чималий час, коли пелена закоханості спаде, у пари можуть початися проблеми, почнеться боротьба двох лідерів. Давати обіцянки, про які згодом можна просто нібито забути, цілком у дусі жінки Лева, а чоловік – Козеріг навпаки пунктуальний, відповідальний, серйозний, терплячий.

Чоловіка – Козерога може розчарувати її безвідповідальність, ненадійність, марнослів’я. Козерогові властиво робити висновки та аналізувати помилки або неправильні кроки в минулому, жінка – Лев не оглядається назад, йде до цілей, наступаючи на одні і ті ж «граблі». Жінка – Лев віддає собі звіт в тому, що такий стабільний і врівноважений чоловік, який принесе їй впевненість, гарантію і світлого безхмарного майбутнього. Їй подобається в чоловікові – Козерозі наполегливість, завзятість, природна мудрість, досвід, сила духу.

Парі необхідно знайти «золоту середину» у відносинах. Треба дати кожному партнеру реалізувати свої лідерські якості, просто розподіливши їх. Домовляючись про те, де і хто, і в чому головний, конфлікти стануть набагато рідше і безболісніше. Не звертаючи уваги на значну розбіжність у гороскопических типажах, обидва можуть знайти відносини взаємовигідними. Чоловік–Козеріг візьме від Левиці її сміливість, наполегливість. Жінка–Лев навчиться бути неквапливою і степеневої, робити висновки, отримувати уроки з життя. Підтримувати вогонь любові та гарантувати сумісність в шлюбі їм допоможе взаємний інтерес і цікавість, що допомагає пізнати свого партнера.

По сумісності жінки-Лева і Козерога-чоловіки — відносини в цій парі дуже і дуже непрості. У них дуже великі суперечності в темпераменті, характери, вдачі. Багато знайомих цієї пари дивуються з того, як вони можуть жити разом, адже вони зовсім різні і не схожі один на одного люди.

Однак, цей союз зустрічається досить часто: наполегливої Козерога і енергійну Левицю об’єднує честолюбство і бажання домагатися все більших висот. Як правило, чоловікові-Козерогові лестить увага яскравої жінки-Лева, вміє себе подати в суспільстві, та ще й здатної допомогти йому зробити кар’єру. Для нього, з його амбіціями, це дуже важливо. Левиця ж здатна розгледіти в Козерозі величезний потенціал, який із задоволенням допоможе йому реалізувати. В цьому плані обидва налаштовані на серйозні стосунки і навіть на шлюб, правда, у поглядах на спільне життя вони не так одностайні.

Жінка-Лев не любить займатися домашніми справами, зате здатна періодично влаштовувати гучні з’ясування відносин, до незадоволення стриманого чоловіка-Козерога. Щоб Лев-Козеріг союз виявився міцним, їм необхідно навчитися поступатися один одному, і, бажано, найняти хатню робітницю.

Союз жінки-Лева і чоловіка-Козерога складно уявити ідеальним, але, якщо говорити про стабільність, то він може виглядати наступним чином. Всі головні рішення в цій парі приймає чоловік-Козеріг, він непомітно, але в пробивний манері домагається свого. Козеріг, один з небагатьох, кому жінка-Лев може підкорятися. В цьому союзі вона знаходить опору, надійний захист і теплі почуття чоловіка-Козерога, який потай пишатися сяйвом і красою своєї обраниці. Чоловік-Козеріг не менше Лева, любить людей з високим статусом і дорогі речі. Завдяки співпраці один з одним, ця пара дуже часто домагається успіху. В сумісності Лев-Козеріг хтось з них, а може бути, і обидва, роблять гарну кар’єру і мають кілька сімейних підприємств. Цю пару легко зустріти на найдорожчих і престижних курортах світу.

Відносини для чоловіка-Козерога з жінкою-Левом можуть стати фатальними. Він не зможе розірвати ці стосунки, так як любить і захоплюється своєю «половинкою», але при цьому сильно страждає і мучиться. Проблема сумісності знаків Зодіаку Лева-Козерога в тому, що обидва партнера дуже різні, вони не розуміють один одного. Жінка-Лев обожнює вечірки, любить блищати в суспільстві, у неї завжди є прихильники і залицяльники. Козеріг ревнує, болісно страждає і волів би замкнути свій діамант будинку, щоб їм міг милуватися тільки він сам. До того ж, жінка-Лев на всі свої розважальні заходи і шикарні вбрання витрачає багато грошей, у той час як сам Козеріг трохи скупуватий.

Чоловік-Козеріг у цьому союзі відчуває сильні душевні муки, в той час як жінка-Лев цього навіть не бачить. Козеріг веде замкнутий спосіб життя і рано чи пізно жінці-Леву він набридне, вона може звинуватити його в егоїзмі і бездушності, причому не помітить, як сильно його ранять ці слова.

За гороскопів сумісності Лева-Козерога, щоб зберегти гармонію в цьому непростому шлюбному союзі, обом подружжю необхідно навчитися бачити один в одному тільки хороше. І жінці-Леву і чоловікові-Козерогові варто розвивати терпіння і з розумінням ставиться до інтересів партнера. Чоловікові-Козерогові доведеться страждати і мучитися мовчки, коли жінка-Лев в черговий раз піде на вечірку, а Левиці доведеться впоратися з роздратуванням, коли чоловік в черговий раз відмовиться йти з нею.

Також жінки-Лева варто розвивати чуйність, уважність, психологічні здібності. Не судити поверхово про почуття чоловіка-Козерога. За його непроникністю ховається багато, і Левиця тільки виграє, коли навчиться його розуміти. Також не варто грати на самолюбстві Козерога – це може погано скінчитися.


Залишити відгук