Сумісність Жінка Лев Чоловік Овен в Любові

Можна вважати справжнім подарунком долі, якщо жінка-Лев зустріне чоловіка — Овна. Це ідеальний союз, істинний приклад щасливого сімейства. Жінка-Лев, красива, розумна, з яскравим темпераментом, сповнена життєвої енергії, їй притаманні жіночі примхи, іноді надмірна гординя, у неї манери, королеви. Часом вона настільки собою захоплена, що може не помічати навколо себе нічого. Самозамилування й жити тільки в задоволення, астрологічний факт.

Чоловік-Овен з жінкою-Лев, стає легко керованою, згідливий, вона викликає у нього щире захоплення та інтерес, навіть якщо вони проведуть все життя разом, так буде завжди. Для оточуючих, відносини цієї пари, захоплююча любовна мелодрама.

Чоловік-Овен і жінка-Лев сумісні настільки, що разом — це енергетичний бум: якщо сварка або розбіжності – то справжня драма, в щасливий момент – буря пристрасті і взаємного обожнювання, любові. Як правило, таке спостерігається в молодості, до шлюбу. Чим довше відносини, тим спокійніше і стабільніше пара.

Характер чоловіка-Овена досить мінливий, принциповий, запальний, здатний зірватися в пригоди, змусити хвилюватися сім’ю. Часто його дії нез’ясовні і непослідовні. Жінка-Лев може одним лише зарозумілим висловлювань, повернути чоловіка з «небес на землю». Бурхливе з’ясування стосунків, у результаті досягне апогею і настане примирення.

Вроджена пристрасність жінки–Лева, бажає постійної уваги і любові. Чоловіка-Овна небезпечно виявляти спокій, байдужість і малослів’я почуттів. Ризик втратити кохану, викликати справжні сцени ревнощів, ряд необдуманих вчинків, лише б струсити свого Овна.

Обидва знака дуже ревниві, і якщо вхід йдуть любовні трикутники, авантюри, обман, не поздоровиться кожному. Можуть досить жорстоко мстити, причому холоднокровно, навіть на шкоду своїй надії на примирення. Не можна не помітити, що обом властивий артистизм, тому до планів боротьби творчий підхід.

Створивши сім’ю, пара може стати прикладом для наслідування, цій сім’ї подобається бути зразковою. Буйство емоції і показових виступів відбуватиметься поступово, з часом років спільного життя. Жінка-Лев в зрілому віці знайде мудрість, чоловік-Овен, буде невпинно захоплюватися, і пізнавати цю жінку.

По сумісності жінки-Лева і Овна-чоловіки — в цьому яскравому союзі всього з надлишком — і кохання, і пристрасть, і емоцій, і амбіцій. Крім загальних поглядів і прагнень, міцності цих відносин надає сексуальна сумісність: пристрасть між енергійним Овном і Левом з часом здатна зростати, змушуючи їх по-справжньому цінувати один одним.

Втім, ця пара не вписується у вузькі рамки традиційного сімейного укладу з його розміреним ритмом життя. І для чоловіка-Овна, і для жінки-Лева важливі робота і кар’єра, визнання і лідерство, і все це неминуче знаходить відображення не тільки в їх роботі, але і в їхній сім’ї. Головне, щоб їх домашня «війна амбіцій» не велася надто вже серйозно і з часом не перетворилася на протистояння. В іншому ж у них є все для того, щоб прожити разом щасливо, бурхливо і по-справжньому яскраво.

Вони ніколи не будуть нудьгувати один з одним. Часто любовний роман між ними нагадує палаючий вогнище. Якщо пара залишається разом надовго, крім пристрасті у них з’являється який-небудь загальний бізнес – їм потрібно кудись направляти енергію, інакше вони спалять один одного своїми почуттями.

Дуже важливу роль для обох партнерів відіграє перша зустріч і перші враження, так і перший поцілунок і перша інтимна близькість, бо все це впливає — і піднесене, і омолоджуюче. Після медового місяця починається основна перевірка їх почуттів. Обидва партнера з елементом «вогню» в крові наділені не тільки потенційної волею і енергією в реалізації задуманого, але також і великою пробивною силою, сильним почуттям власної гідності, вразливою гордістю.

Цей шлюбний союз має всі шанси стати ідеальним, якщо жінка-Лев буде відповідати всім вимогам чоловіка-Овна, як за зовнішніми, так і душевним властивостям і якостям, якщо вона буде сліпо і безмовно підкорятися своєму Овну.

Ідеальна пара жінка-Лев – чоловік-Овен досягають певного соціального рівня, з хорошою матеріальною базою. Обидва вони діяльні, працьовиті і працездатні. Спочатку чоловік-Овен штурмом бере всі перепони, а потім, в подальшому, жінка-Лев його спонукає і підбурює до цього.

В гостях цю пару, як правило, не шанують. Вони мало звертають уваги на оточуючих. У суспільстві вони не соромляться демонструвати свої пристрасті і любов, а також можуть бурхливо сваритися, як правило, через ревнощі. Справа в тому, що Лев любить, щоб нею захоплювалися і користується кожним зручним випадком, щоб покрасуватися, але ревнивий Овен при перших же «зазіхання» на його Левицю здатний влаштувати розгляди з «суперниками».

У пари Лев-Овен сумісності — дуже багато енергії. Тому, з часом, у них налагоджується спільний бізнес, в якому вони повністю довіряють один одному і не бояться поєднувати ділові зусилля і фінанси. В ролі батьків себе ця пара не бачить, тому діти в них з’являються або дуже рано (ненавмисно), або, навпаки, в зрілому віці батьків і, як правило, тільки один.


Залишити відгук