Жінка Лев – Характеристика знака Зодіаку

Жінка, знак Зодіаку якої Лев, дуже елегантна, красива і приваблива. Приємні манери у поєднанні з упевненістю в собі і блискучим розумом, заворожують багатьох чоловіків. Левиця жінка особлива, неповторна, вона індивідуальна, чарівна. Вміння добре одягатися і правильно подати себе в суспільстві – основа успіху її в кар’єрі і навіть особисте життя. Вона вкрай негативно ставиться до критичних зауважень оточуючих людей в свою адресу, тому може помститися кривдникові, якщо надалі буде надана така можливість.

Приваблює ця жінка своєю неприступністю, загадковістю, красою. Жінка-Лев вміє підтримати розмову на будь-яку тему, вона товариська, легко йде на контакт, але не надто відкрита, недовірлива. Їй не звикати бувати в чоловічих компаніях, подобається звертати на себе увагу, бути центром. Часто в житті вона є фатальною суперницею, яка веде чоловіків. У неї закохуються пристрасно, палко. Почуття спалахують подібно до вогню, на жаль, полум’я так само швидко і затихає. Модна, сучасна, публічна, неординарна, трохи викликає це жінка-Лев. Іноді ці жінки, мають гучним, дзвінким голосом. Не мислить життя без громадського дозвілля. Кожен день розписаний, багато справ, маса бажань і планів.

Оптимізм жінки Лева, а також її уміння працювати над помилками і аналізувати промахи, дозволяє їй багато чого досягти в цьому житті. Вона може трохи пофліртувати з чоловіками, але дуже серйозно ставиться до романтичних відносин. Дружити вона вміє, але друзів має не дуже багато. Це здебільшого обумовлено її важким характером, який не кожен може виносити. В товаристві друзів і однодумців вона відчуває себе комфортно, а самотності просто терпіти не може.

Характеристика зовнішнього вигляду представниць цього знака Зодіаку полягає в описі їх краси, привабливості, чарівності й уміння стежити за собою. Але не це є основним, оскільки жінка Лев також дуже вдало підбирає собі гардероб, парфуми та косметичні засоби. Цей знак Зодіаку відрізняється бездоганним смаком, що в багатьох ситуаціях дає переваги. У жінок цього знака є здатність зберігати свій привабливий зовнішній вигляд у стані втоми, стресу і депресії. А ця характеристика дуже подобається багатьом представникам сильної статі.

Поєднання привабливого зовнішнього вигляду і бездоганних манер робить жінку, знак Зодіаку якої Лев, бажаною гостею будь-якого урочистого заходу або світського рауту. Її зовнішній вигляд викликає захоплення у чоловіків, які знають толк в елегантних і красивих жінок. Вона часто буває в центрі загальної уваги, вміючи заворожити співрозмовників не тільки зовнішнім виглядом, але і дотепним розмовою. Слід зазначити, що така жінка може підтримати розмову на різні тими, оскільки славиться ерудицією.

Будучи за своєю природою відкритою і активної натурою, жінка Лев не буде сидіти на шиї чоловіка, а стане займатися власною кар’єрою. Навіть будучи повністю забезпеченою в матеріальному плані, вона не кине улюблену роботу, а стане віддавати їй всі сили, часом працюючи понаднормово. В крайньому випадку, вона стане займатися благодійною діяльністю, приносячи користь людям. Для неї вкрай важливо залишатися в центрі уваги, тому роль домогосподарки є неприйнятною. Цей знак Зодіаку сприяє тому, що вона часто є єдиним годувальником у родині, але при цьому буде підштовхувати чоловіка до пошуку високооплачуваної роботи.

Завдяки своєму неабиякого розуму, чарівності і пробівному характеру, жінка Лев робить кар’єру, а якщо займається власним бізнесом, то має суттєві успіхи і в ньому. Вона може досягати поставлених цілей, часто не звертаючи уваги на засоби, які необхідні для цього. При виборі роботи жінка Лев орієнтується на такі параметри, як її престиж і перспектива кар’єрного росту. У процесі роботи вона отримує корисні знайомства, які можуть їй знадобитись у майбутньому. Знак Зодіаку Лев відрізняється працьовитістю, і люди Леви мають хороші організаторські здібності.

У жінки, знак Зодіаку якої Лев, існує велика потреба в любові. Якщо вона полюбить, то стане розквітати подібно квітці, радуючи своєю присутністю коханого. Для цього її партнерові потрібно докласти багато зусиль, щоб жінка Лев відчувала розуміння і підтримку з його боку. Від свого партнера вона вимагає, щоб той виступав в якості супроводжуючого на різних світських заходах, а також не був слабовільним і нерішучою людиною.

жінка Закохується Лев дуже швидко, і вона готова боротися за свою любов до кінця. Слід зазначити, що жінка Лев в кохання буває не тільки палким і гарячої, але також зберігає вірність своєму коханому на протязі всього періоду романтичних відносин або сімейного життя. Саме остання якість – головна характеристика її в любовних відносинах, яку дуже цінують чоловіки.

У разі зради з боку партнера, вона не буде терпіти цієї ситуації, а вважатиме за краще розірвати відносини. Якщо ж жінка, знака Зодіаку Лев розлюбить, то вона просто піде і не повернеться вже ніколи. Будучи покинутої своїм коханим, жінка цього знаку переживає розрив відносин досить важко, так що знадобиться деякий час, перш ніж вона знайде нового партнера, якого зможе полюбити.

Незважаючи на те обставина, що жінка Лев любить світські заходи і обожнює знайомитися з людьми, вона є прекрасною господинею, яка вміє створити затишну атмосферу в домі і належним чином приймати гостей. Лев дружина – це чудова помічниця чоловікові, яка може сприяти його зростанню по кар’єрних сходах. Для цього вона використовує всю свою жіночу чарівність і інтелект. Крім того, жінка Лев є добродушною і турботливою матір’ю, яка вміє знайти спільну мову зі своїми дітьми. Разом з тим, цей знак Зодіаку в гніві може проявляти свої негативні якості.

Перебуваючи в домашніх умовах, жінка Лев доглядає за собою на вищому рівні. Вона досить майстерно стежить за шкірою, волоссям і нігтями, так що вони виглядають цілком природно. Потрібно відзначити, що якщо коханий чоловік сподівається приручити її протягом сімейного життя, то він може навіть не намагатися цього робити – знак Лева за своєю природою є незалежним! Вона просто потребує любові і численних компліментів з боку свого коханого. Така характеристика жінки цього знака вказує на її пристосованість до сімейного життя і турботи про своє потомство.


Залишити відгук