Сосна — Гороскоп Друїдів

Дати Сосни: 19 лютого — 28/29 лютого; 24 серпня — 2 вересня.

Риси народжених під знаком Сосни: естетичний розум, організаторські здібності, схильність до аналізу.

Сумісність: з Ялицею, Грабом, Маслиною.

Несумісність: з Яблунею, Кипарисом, Ліщиною.

Ці сміливі люди ніколи не дозволяють собі плисти за течією і чітко знають, чого хочуть від життя. Навіть найбільші життєві складності, фатальне невезіння не можуть їх зламати відважну Сосну. Вона не тільки не здається, але і йде на крок попереду інших, адже Сосна сміла, наполеглива, здатна йти на розумний ризик і все вміло планувати. Представники цього знаку можуть бути милими, привітними співрозмовниками, проте спокушатися на цей рахунок не варто. Сосни зовсім не сентиментальні і завжди висувають на перше місце власні інтереси. Але навіть і в цих вольових людей є слабкість — імпульсивність, чуттєвість, штовхають їх на любовні захоплення.

Сосну відрізняє завзятість, з яким вона йде по обраному шляху і з який її важко збити. Вміє вийти із самої складної ситуації. Дуже швидка і точна в дії. Відважна, опір зустрічає з піднятою головою і не дозволяє невдачі здолати себе. Завдяки сміливості й умінню ризикувати завжди йде попереду. В роботі здатна мати успіх, незалежно від роду діяльності, що обирає.

Чоловіки Сосни

Долаючи будь-який опір, сміливі Сосни рухаються до мети і в переважній більшості випадків її досягають. Незалежно від роду діяльності чоловіки цього знака успішні. Навіть найскладніші ситуації не є для них непереборною перешкодою.

Жінки Сосни

Сосни не згинаються під ударами долі, не підкоряються обставинам. Навпаки, жінки самі створюють життєві умови, змінюють їх у відповідності зі своїми потребами. Тим не менше вони не будуть настільки успішними людьми, якщо у них не буде вдома. Його вони нерідко влаштовують собі самі.

Любов і шлюб

Це єдина сфера, в якій сильні і сміливі Сосни можуть демонструвати слабкість. Вони захоплюються дуже легко і нерідко потрапляють під вплив ситуацій, які не здатні контролювати.


Залишити відгук