Як Ревнує Жінка Діва ?

Жінка Діва є гармонійною особистістю. Стихія Землі наділила її спокійним характером, внутрішньою силою. Представницю цього практичного знака відрізняє здоровий підхід до життя. Створюється враження, що вона не здатна відчувати сильні емоції. Це не зовсім так, закохана Діва згорає від пристрасті, виявляючи при цьому чудеса ревнощів.

Прагматична жінка не стане кидатися у вир пристрастей, вона повинна придивитися до свого обранця. Швидше за все, в її голові давно склалася картинка ідеальних відносин, залишилося підібрати потрібного партнера. Її коханий повинен володіти безсумнівними достоїнствами: розум, краса, вірність, доброта. Якщо Діві пощастило знайти другу половинку, вона зробить все можливе, щоб він залишився з нею до кінця життя.

Викликати ревнощі жінки-Діви досить складно. Представницю земної знака відрізняє тверезий підхід до будь-яких життєвих обставин. Якщо обранець прийшов додому пізно ввечері, значить, у нього були на те причини. Вона не стане ревнувати його до роботи, навпаки, порадіє успіхам, ще й допоможе йому в кар’єрі. Зовсім інша справа, якщо тривала відсутність не має логічного пояснення. Діві не сподобається легковажну поведінку партнера, адже сама вона не допускає подібних вільностей. Ревнощі не змусить себе чекати.

Ревнощі спокійною Діви може виникнути, якщо вона помітить зміни в поведінці партнера. Особливо, якщо він почне витрачати великі суми грошей. Практична жінка не дозволяє собі зайвих покупок і чекає подібної дбайливості від обранця. Швидше за все, витрати загального бюджету було обговорено ще на початковому етапі відносин. Діва буде суворо дотримуватися досягнутих домовленостей, а ось збій у налагодженій системі з вини партнера не залишиться не поміченим. Ваші підозри здатні перерости в ревнощі, Діва не заспокоїться, поки все не дізнається.

Жінка Діва не потерпить занадто розв’язаного поведінки на громадських заходах. Вона сама є втіленням прекрасного виховання, абсолютно не виносить вульгарність і вульгарність. Якщо її чоловік починає фліртувати з іншою жінкою, привертає увагу своїми формами і відвертим вбранням, вона миттєво впаде в лють. В її голові не вкладається такий шаблон поведінки. Правда ревнощі може принести користь, Діва постарається довести, що є не менш бажаним об’єктом. М’яка жіночність не зашкодить занадто суворої представниці земного знака.

Позбутися від ревнощів Діви цілком під силу будь-якому чоловікові. Тут немає особливих тонкощів і хитрощів. Представниця цієї стихії любить розміреність, її не приваблюють галасливі посиденьки. Однак, сплеск емоцій, здатний відвернути Діву від гірких роздумів і мук ревнощів. Можна влаштувати їй свято, зібравши найкращих друзів. Душевна атмосфера розтопить серце ревнивиці, адже всі її близькі поруч, що ще для щастя треба?

Представниця знаку любить чітку визначеність, все має бути на своїх місцях і ніяк інакше. Якщо вона роздратована, незадоволена станом справ у сім’ї, її мучить ревнощі, значить, пора навести генеральний порядок в голові, а заодно і в сімейному гніздечку. Спільна діяльність на благо будинку — вірний спосіб заспокоїти не в міру хворі нерви Діви.

Надто практична жінка обмежує себе багато в чому. Вона воліє створити міцну матеріальну базу на шкоду власним інтересам. Мудрий чоловік не стане підігравати їй у цьому, він повинен задарувати обраницю розкішними подарунками. Жодна жінка, у тому числі Діва, не встоїть перед красивими залицяннями. Будь-які підозри будуть забуті, жінка відчує себе коханою і бажаною, почуття ревнощів обійде його стороною.


Залишити відгук