Як Ревнує Жінка Телець ?

Жінка Телець є цілісною натурою. Представницю земної знака зодіаку відрізняє спокійна впевненість у своїх діях. При цьому вона володіє привабливим зовнішнім виглядом, здатна закрутити голову будь-якому чоловіку. Унікальне поєднання якостей підкреслює яскраву індивідуальність жінки, вона виділяється серед інших представниць прекрасної статі.

Ревнощі Тільця проявляється досить бурхливо, навіть дещо театрально. Це може бути не тільки розмова на підвищених тонах, але і биття посуду. Не виключений і варіант тонкої гри. Телець — вперта жінка, вона завжди домагається своєї мети, значить, суперниця буде видалена і неважливо яким способом. Варто віддати належне, представниця земної стихії не стане ревнувати з незначного приводу, вона занадто розумна для цього.

Жінку-Тельця відрізняє розумний підхід, як до життєвим обставинам, так і до любовних відносин. Вона не стане звертати увагу на відсутність обранця по службових справах. Їй приємна думка, що її коханий є успішним чоловіком. Ревнощі може викликати пусте проведення часу обранця в товаристві жінок, навіть просто подруг. У цьому випадку Телець проявить весь свій темперамент, не обмежуючи себе у вираженні почуттів.

Ревнощі Тільця можуть викликати дуже близькі родинні або дружні стосунки. Впевнена у собі жінка не уявляє, що хтось ще може мати вплив на коханого чоловіка. Вона буде дуже незадоволена тим, що її улюблений цікавиться думкою подруги або родички. Адже вона сама може дати цілком цінну пораду. Ревнощі здатна посилити її власницькі почуття, вона постарається відтіснити близьких людей обранця на другий план.

Панівна стихія визначає надмірну впевненість Тільця у своїх силах. Представниця знаку не стане ревнувати обранця до абстрактної жінці, приміром, актрисі. Навіщо думати про те, чого немає в реальності? Зате увагу партнера до жінки із плоті і крові легко виведе її з рівноваги. Вона не стане стримувати себе у вираженні почуттів. Нескінченні докори будуть чергуватися з гіркими риданнями, жоден чоловік не зможе встояти перед натиском її емоцій. Обранцю доведеться чимало потрудитися, щоб завоювати прощення.

Позбутися від ревнощів Тільця цілком можливо. Бажано не ускладнювати ситуацію, не варто тішити чоловіче самолюбство і доводити жінку до істерики. Якщо ревнивиця перейшла до підвищених тонів і в запалі люті не чує співрозмовника, що-небудь робити пізно, краще промовчати. Як тільки зменшаться перші емоції, варто проявити щире участь і турботу. Чашка гарячого чаю, цукерки, слова любові — ось найкращі ліки від пережитого стресу. Ніяких докорів на її бік, вона ідеальна у всьому, особливо в гніві.

Жінка Телець занадто цінує справжнє, щоб витрачати час на підозри. Не варто провокувати на ревнощі, це не принесе позитивних емоцій. При перших ознаках напруги, варто відразу ж переключити її увагу на що-небудь приємне. Телець любить розкішні речі, прогулянка по улюблених магазинах розважить її. Вона зайвий раз переконається, що чоловік любить її і готовий нескінченно балувати.

Запевнити Тільця у своїй вірності досить просто. Ревнощі є руйнівним почуттям, вона може знищити найміцніші стосунки. З кожним разом представниця знака буде все більше розчаровуватися у своєму обранцеві. Необхідно бути завжди поруч, постійно підкреслювати її винятковість і значимість. Потрібно разом рухатися до загальним цілям: престижна робота, затишний будинок, народження дітей.


Залишити відгук