Як Ревнує Жінка Скорпіон ?

Жінку-Скорпіона відрізняє складний характер і гордий норов. Обранець повинен твердо знати, яким скарбом володіє. Представниця водяного знака наділена безцінними якостями: високий інтелект, працьовитість, порядність, чуттєвість. З такою обраницею не доведеться нудьгувати, вона забарвити життя яскравими емоціями.

Скорпіон є енергійною жінкою, здатної досягти успіху на будь-якому терені. Темперамент представниці знака особливо яскраво проявляється у відносинах. Для неї немає напівтонів, Скорпіон любить і ревнує творчо, з натхненням. Чоловік може і не думає про зраду, за нього вже все придумали, залишилося лише обрушити гнів на зрадника. Розлючена жінка цього знаку не відає обмежень і здатна на багато що.

Викликати ревнощі Скорпіона лякаюче просто. Нікчемний провину, найменший натяк на увагу до іншої жінки і скандал неминучий. Представниця самого пристрасного знака зодіаку володіє потужним інтелектом, діловою хваткою, але ревнощі позбавляє її розуму. Чоловік — особиста власність, навіть якщо він не згоден з цією тезою. Варто обранцю приділяти увагу знайомої, зробити пару комплементів, як ревнивиця затаїть образу. Можливо, вона вказана в цей момент, зате все висловить наодинці в самій гострій формі.

Скорпіон — надійний партнер, заради коханого вона піде на багато що. Представниця водної стихії готова пожертвувати своїми інтересами в інтересах загальних цілей. Один невеликий нюанс — обранець повинен надходити рівно також. Якщо чоловік вирішив відпочити без неї, оскільки жінка зайнята на роботі або захворіла, то ревнощі не змусить себе чекати. Вчинок буде зведений в ранг зради, ніяк не менше. В голові Скорпіона миттєво народиться тисяча думок, як улюблений проводить час без неї. Темпераментна жінка знайде спосіб отруїти життя недостойному чоловікові.

Закохана жінка Скорпіон всі сили вкладає у відносини. Вона подобається багатьом чоловікам, але цього не помічає, її любов спрямована тільки на одну людину. Енергійна жінка звеличує свого обранця, бачить тільки позитивні якості і хоче, щоб це було помітно всім. Вона здатна допомогти йому в кар’єрному зростанні. Згодом сама ж почне ревнувати до його успіхів, тим більше, якщо він працює з привабливими співробітницями. Добре, якщо справа обмежиться тільки скандалом, а не перейде в форму шантажу.

Мудрий і терплячий чоловік здатний уберегти Скорпіона від необгрунтованої ревнощів. Варто лише трохи підіграти норовливої жінці. Необхідно постійно підкреслювати, бажано в присутності сторонніх людей. Не можна давати найменшого приводу підозрювати в симпатії до іншої жінки, навіть в жартівливій формі. Скорпіон дуже серйозно ставиться до відносин. Тиха, спокійна атмосфера здатна приспати ревнощі темпераментної жінки.

Чоловік повинен балувати свою обраницю, Скорпіон заслуговує самого кращого. Представниця водного знаку любить красиві речі, вона гідно оцінить розкішні подарунки. Можна запросити її в ресторан і весь вечір говорити про кохання. Ревнощі буде забута, жінка чує те, що їй приємно, що вона давно вже впевнена. Адже вона — досконалість, чоловік своїми діями підтверджує це.

Жінка Скорпіон не здатна всидіти на місці, вона готова до нових справ і змін. Ніколи не сумнівається у своєму успіху, не дарма ж володіє сильною інтуїцією. Варто підтримувати її у всіх справах, ні в якому разі не можна критикувати, особливо в присутності іншої жінки. Тим більше не можна приводити в приклад більш успішних знайомих. Тільки ласкаве і м’яке ставлення здатне вберегти від ревнощів Скорпіона.


Залишити відгук