Як Ревнує Жінка Стрілець ?

Жінка Стрілець незмінно привертає до себе чоловічу увагу. Безпосередня особа зачаровує з перших хвилин знайомства. При всій доброзичливості зовсім не вміє лестити, завжди говорить тільки правду. Стрілець є вільною, незалежною особистістю. Не визнає суворих рамок, її неможливо утримати у відносинах проти волі.

Вплив стихії Вогню проявляється досить помірно, але все-таки діє на темперамент Стрільця. Вона здатна на різкі вчинки. Не варто провокувати представницю знака на ревнощі. Стрілець не буде бурхливо демонструвати свої емоції, але обману не пробачить. Вона легко припинить навіть найдовші стосунки, незважаючи на сильні душевні страждання.

Викликати ревнощі Стрільця важко, мабуть, і не потрібно. Вогняна стихія може яскраво проявитися в спокійній натурі представниці знака. Якщо довго випробовувати її терпіння, фліртуючи з жінками, рано чи пізно це їй набридне. Стрілець не прагне обмежити свободу партнера, вона не звикла душити чоловіка своєї ревнощами. Однак на демонстративне поведінка обов’язково відреагує, нехай не відразу, але поставить обранця на місце. Можливо, це буде скандал, а може і розставання. Варто ризикувати відносинами заради сумнівного задоволення?

Самий безперспективний спосіб прив’язати до себе жінку цього знака — викликати її ревнощі. Цілком зрозуміло бажання чоловіка єдиновладно володіти таким скарбом. Однак не варто знецінювати благородні наміри сумнівною поведінкою. Стрілець визнає лише партнерські відносини. Маніпулювання почуттями не принесе результату. Ревнощі не змусить стати її більш м’якою і податливою. Вона не буде догоджати чоловікові з-за страху втрати. Якщо їй подобається інша жінка, то вона відійде в сторону. Партнер її не гідний, про що тут жаліти?

Легка в спілкуванні жінка може здаватися занадто доступною. Не варто обманювати себе, це просто властивість характеру. Насправді Стрілець — дуже віддана людина. При цьому жінка розраховує на подібне ставлення партнера. Їй важко повірити в те, що улюблений захоплений ще кимось. Ревнощі заподіює біль, адже це почуття не властиво її натурі. Якщо обранець вирішив погратися з вогнем, то він отримає сплеск емоцій. Адже пануюча стихія нагородила її бурхливим темпераментом.

Позбутися від ревнощів Стрільця можна, якщо виявляти увагу і турботу. Їй важливо відчувати свою значимість у житті обранця. Якщо чоловік щодня демонструє почуття, то вона абсолютно спокійна. Стрілець ніколи не бреше, тому довіряє партнеру. Раз він говорить про любов, значить це і є правда. Про який ревнощів тоді може йти мова?

Представниця вогняного знаку обожнює гучні компанії. Їй приносить задоволення дружнє спілкування. Якщо Стрілець перебуває в поганому настрої, підозрює обранця, необхідно приспати виникла недовіра. Прекрасний вихід — весела вечірка. В колі друзів ревнивиця забуде про все на світі. Правда доведеться постаратися на славу, якщо Стрільцеві не сподобається свято, вона з усієї прямолінійністю про це заявить.

Понад усе Стрілець цінує свободу. Жінка повинна бути впевнена в тому, що любовні відносини не завадять її звичного життя. Від партнера вона чекає повного розуміння. Якщо ж обранець прагне укласти її в чотирьох стінах, а сам часто відлучається по своїх справах, ревнощів не уникнути. Слід терміново надіслати Стрільця в подорож, причому вона із задоволенням поїде одна. Це не повинно бентежити партнера, жінка хоче тільки відпочити і нічого більше.


Залишити відгук