Як Жінка Ревнує Риби ?

Жінка Риби є тендітною і ніжною особливою. Представниця водяного знака виглядає настільки беззахисною, що будь-яка людина із задоволенням прийде їй допомогу. Панівна стихія нагородила її якостями: чуттєвість, м’якість, доброта. Чарівна панночка закрутить голову своєю безпосередністю, чоловікам лестить суспільство загадкової жінки.

Риби відрізняється крайньою мінливістю настрою. Спокійне поведінка представниці знака може миттєво змінитися нападом гніву. Не так просто зрозуміти, що ховається за її безтурботною посмішкою. Партнер не знає, що йому чекати в наступний момент. Ревнощі може розбудити лють такої сили, що від м’якості Риби не залишиться й сліду.

Представниця знака відрізняється підвищеною емоційністю, якщо вже вона проявляє ревнощі, то відчуває дуже сильні почуття. Викликати її невдоволення може все що завгодно. Поведінка дівчини Риби вкрай непередбачувано. Тільки що вона віддано заглядала в очі чоловікові, а через кілька хвилин одержима нападом ревнощів. Залишається здогадуватися, що послужило причиною зміни настрою. На захист Риби можна сказати, що вона не прагне до труднощів у житті, а воліє обходити перешкоди. Значить, все-таки партнер зробив неправильні кроки.

Жінка Риби відрізняється недовірливістю, вона любить перебільшувати свої жалі і жаліти себе. Чоловік може забути про важливу дату або просто не купити її улюблені цукерки, і представниця водної стихії миттєво впадає в смуток. Адже вона така нещаслива. Залишається лише додумати, чим він був зайнятий, що навіть не згадав про неї. Риби — вкрай невпевнена в собі жінка. Вона може уявити, що партнер захоплений суперницею, а це привід для ревнощів. Втім, бурхливі ридання швидко зміняться гарним настроєм, якщо чоловік знайде правильні слова.

Жінка цього знаку потребує турботи і уваги, вона так безпорадна перед труднощами життя. Риби безмірно захоплюється своїм обранцем, у всьому довіряє йому. Чоловік дарує їй відчуття спокою і захищеності, в подяку вона повністю віддається відносинам. Якщо партнер відсторонюється від неї, багато часу проводить окремо, то представниця знака починає страждати. Обранця чекає розмова на підвищених тонах. Можливо, творчо обдарована жінка напише сумну баладу з цього приводу.

Мудрому чоловікові цілком під силу зробити так, щоб ревнощі не затьмарювала відносини з чуттєвої Рибою. Необхідно постійно запевняти зарозумілу особу у своїй любові. Бажано підтверджувати слова діями. Представниця знаку любить і цінує комфорт у всьому. Обранець повинен дбати про затишок загального гніздечка. Риби однаково рада і новим предметам інтер’єру, і дорогих прикрас.

Риби є творчо обдарованою особистістю. Жінка цього знаку наділена багатьма талантами. Варто заохочувати її нахили, всіляко сприяти захопленням. Можна організувати спільний похід на виставку всесвітньо відомого художника або записати Риби на майстер-клас з малювання. Чутлива жінка гідно оцінить старання партнера. Захоплена улюбленою справою вона забуде про ревнощі.

Представниця водяного знака здатна легко змінювати свої рішення. Вона безмірно захоплюється партнером, але це не втримає її від роману на стороні. Для зради не потрібно серйозних приводів, Риби просто скучила або ревнує. Партнер повинен постійно дивувати свою обраницю. Можна організувати романтичний вечір, а ще краще викрасти улюблену і відвезти її на край світу. Спільний відпочинок здатний значно поліпшити відносини.


Залишити відгук