Як Ревнує Жінка Ваги ?

Жінка Ваги є типовою представницею мінливого повітряного знака. Стихія нагородила її численними достоїнствами. Легка у спілкуванні, зовні приваблива жінка здається досконалістю. Єдиний мінус — вічні сумніви, їй важко визначитися.

В любовних відносинах дівчина Ваги намагається не виявляти власницькі якості. Представниця повітряного знака з повагою ставиться до особистого простору свого обранця. До того ж вона надто добре вихована, щоб гідно поводитися. Терези не стане порпатися в речах обранця, підслуховувати телефонні розмови. При цьому вона буде відчувати шквал емоцій в душі, не можна сказати, що почуття ревнощів їй не знайома.

Спеціально викликати ревнощі Ваги досить важко. Якщо чоловікові захочеться пограти з почуттями закоханої жінки, він повинен знати, що це сумнівне задоволення. Не варто відкрито фліртувати на її очах з прекрасними незнайомками. Врівноважена жінка буде ревнувати спокійно, без гучних скандалів. Поступово Ваги охолоне до свого обранця, емоційні струси не приносять їй задоволення.

Представниця повітряного знака пред’являє до обранця досить високі вимоги. Вона настільки розумна, що не стане кидатися на привабливого чоловіка з низьким інтелектом. Однак не можна стверджувати, що Ваги не звертає уваги на зовнішність партнера, вона стежить за його іміджем. Якщо коханий став занадто багато часу проводити перед дзеркалом, повністю оновив гардероб, ревнивиця може запідозрити його в любовному зв’язку.

Жінка повітряного знака є справжнім скарбом. Чоловік не буде зазнавати труднощів у спілкуванні з нею. Вона готова на поступки, легко йде на діалог. Однак її любов до роботи можна вважати недоліком. Терези дуже дорожить кар’єрою, присвячує їй всі сили. При цьому відчуває муки совісті через свого рідкісного присутності вдома. Якщо обранець перестане шукати її уваги, спокійно ставитися до напруженого робочого графіку, то це привід задуматися про охолодження почуттів. Жінка Ваги почне ревнувати свого партнера до інтересів на стороні, стане більше часу проводити вдома.

Позбутися від ревнощів Ваги дуже просто. Представниця повітряного знака заслуговує любові і поваги. Обранець зобов’язаний створити ідеальні умови, оберігаючи її від струсів і потрясінь. Варто якомога частіше балувати жінку несподіваними сюрпризами. При всій своїй суворості вона як дитина радіє подарункам, милих дрібничок. Постійне увагу партнера, його зворушливе ставлення як не можна краще заспокоює Ваги. У цьому випадку немає ні найменшої можливості для прояву справжніх почуттів.

Ваги поєднує в собі найкращі жіночі якості. Представниця повітряної стихії вміє справити сприятливе враження, вона завжди зі смаком одягнена, при цьому дуже працездатна. Залишається лише зуміти втримати такий скарб в руках. Чоловік повинен влаштовувати їй романтичні вечори. Дівчину Ваги не залишить байдужою приємна атмосфера пізнього вечері при свічках. Про який ревнощів може йти мова, якщо чоловік дивиться на неї закоханими очима?

Жінки-Терези володіє тонким смаком. Вона не байдужа до всього прекрасного. Якщо представниця знака перебуває в поганому настрої, то варто відвідати виставу з участю її улюблених акторів. Ваги миттєво захопиться дійством і забуде про свої тривоги. По закінченні необхідно обговорити всі нюанси подання. Жінка повинна виплеснути свої емоції, до того ж її хвилює думка партнера. Загальні інтереси як не можна краще зміцнюють відносини, про ревнощі не може йти навіть мови.


Залишити відгук