Як Ревнує Жінка Лев ?

Жінка Лев з гідністю несе себе за життя. Велична особа завжди знайде спосіб виділитися. Привабливий зовнішній вигляд поєднується з високим інтелектом, це воістину вибухонебезпечна суміш. Мало який чоловік знайде у собі силу протистояти захопливим чарам представниці вогняного знаку.

Стихія вогню нагородила Левицю гордим характером. Вона не стане терпіти приниження і обман, при цьому сама може вести нечесну гру. Володіє егоїзмом і зарозумілістю, їй дозволено все, іншим — нічого. Обранець зобов’язаний поклонятися їй, обдаровувати подарунками і компліментами. Її царське велич передбачає тільки такий формат відносин. Якщо партнер посміє захопитися іншою жінкою, то ревнощі розсердженої представниці знака значно ускладнить його життя.

Жінка-Лев не стане стримувати свій гнів, тим більше це їй не під силу. Вона володіє гострим розумом, прекрасними манерами, але зовсім втрачає здатність міркувати в пориві ревнощів. Самовпевнена особа не визнає суперництва. Якщо її обранець вирішив полоскотати нерви, почав проявляти інтерес до прекрасної статі, він отримає хороший урок на все життя. Ревнощі представниці вогняної стихії буде жахливою. Можливо, вона не влаштує публічний скандал, але буде тонко і изощрено помститися партнеру. Він зробить все можливе, щоб заслужити прощення.

Жінка вогняного знаку звикла до уваги протилежної статі. Вона абсолютно впевнена у своїй привабливості. Чоловік, виявляє повну байдужість, безсумнівно, розбудить азарт мисливця. Тим більше людина зі статусом, Лев звертає увагу на виключно гідних представників сильної статі. Ідеальний варіант — чоловік, захоплений своєю справою, вона просто зобов’язана переключити його увагу на себе. Лев ревнує абсолютно до всього: близьким людям, жінкам, товаришам по службі, діловим партнерам. Вона проявить свої таланти, зробить все можливе, щоб її помітили і оцінили.

Ревнощі представниці цього зодіакального знака може викликати критика обранця. Особливо якщо їдкі зауваження на її адресу чергуються з компліментами з приводу незнайомої жінки. Спочатку Левиця продемонструє повну байдужість, не царська це справа ставитися до суперниці. Проте з часом її цікавість досягне апогею. Вона захоче познайомитися з цією чудовою особистістю, щоб переконатися в своїй перевазі. Чим більше представницю знака тримати в невіданні, тим сильніше вона буде проявляти свою ревнощі.

Позбутися від ревнощів жінки Лева досить просто, якщо не доводити ситуацію до критичної точки. Чоловікові може сподобатися поведінка гордої обраниці, але не варто захоплюватися процесом. Темпераментна жінка швидко втомиться від негативних емоцій, до того ж у неї немає нестачі шанувальників. Швидше за все, відносин прийде кінець.

Жінка Лев повинна купатися в любові. Їй життєво необхідно чути компліменти, отримувати подарунки. Представниця цього знаку обожнює красиві речі, вона здатна витрачати величезні суми на свої примхи. Їй абсолютно необхідно подорожувати, Левиця впадає в тугу від сірих буднів. Поганий настрій може розсіяти прогулянка по найкращим магазинах або поїздка на море. Почуття ревнощів швидко «розтане» під жаркими променями сонця.

Представниця знака має здатність викликати інтерес до своєї персони в будь-яких обставинах. Вона отримує насолоду від уваги і захоплення. При цьому строго стежить, щоб обранець належав тільки їй. Тому необхідно сипати нескінченними компліментами на її адресу, постійно бути поруч. При перших ознаках ревнощів варто переключити увагу Левиці, наприклад, відвідати концерт або замовити столик у дорогому ресторані.


Залишити відгук