Як Ревнує Жінка Близнюки ?

У жінки-Близнюки кілька осіб, неможливо вгадати, який з них справжній. Кокетлива, товариська представниця повітряного знака здатна знайти підхід до будь-якого чоловіка. Вона зачаровує своєю безпосередністю, при цьому вміло приховує справжні почуття. Загадкова посмішка не повинна вводити в оману, в цей момент в її душі вирує ураган.

Представниця повітряного знака вкрай незалежна. Суворі зобов’язання викликають в її душі тугу. Вона йде по життю легко, немов ширяє в небесах. До обранця у неї зовсім інші вимоги, він повинен належати їй весь без залишку. В іншому випадку сцен ревнощів не уникнути. Від м’якості не залишиться і сліду, жінка виявить свій темперамент в повній мірі.

Викликати ревнощі представниці знака можна, але не грубими діями, а тонкою грою. Необхідно злегка віддалитися від примхливої жінки, не варто проявляти трепет і хвилювання в її присутності. Цікавий чоловік, який користується популярністю, неодмінно викличе її цікавість і ревнощі. Адже найкраще повинно належати їй, а що робити з шанувальником вона вирішить пізніше.

Чоловік, здатний кинути до ніг обраниці всі скарби світу, зацікавить дівчину Близнюки. Їй лестить трепетне ставлення до своєї персони, до того ж вона не байдужа до подарунків, бажано дорогим. Однак легковажна особа не відрізняється постійністю. Занадто передбачуваний шанувальник їй швидко набридне. Необхідно тримати в постійній напрузі представницю повітряного знака, варто час від часу зникати з її життя, можна без пояснень. Цікавість розбудить у ній пристрасть, а потім і ревнощі.

Жінка Близнюки непередбачувана у всіх проявах, в тому числі і в ревнощах. Вона не надає значення серйозність відносин. Легко вітає зв’язку без продовження. Однак посягання на її партнера можуть закінчитися плачевно. Представниця знака не має наміру віддавати своє, який би вітряної не здавалася. Як тільки людина почне приділяти увагу іншій жінці, вона одразу пустить у хід свої чари. При цьому буде чергувати ласку і ніжність з болісними нападами ревнощів.

Позбутися від ревнощів жінки Близнюки досить просто, якщо чоловік налаштований серйозно по відношенню до неї. Представниця знака схильні до частої зміни настрою, не варто хвилювати її зайвими випробувань. Прояв ревнощів лестить чоловічому самолюбству, але негативні емоції надто руйнівні для рухомого психіки Близнюків. Незважаючи на життєрадісність, жінка вкрай невпевнена в собі. Краще переконати її своїми вчинками в надійності, огорнути турботою і ніжністю.

Жінки Близнюки схильні до частої зміни місць, їй, як повітря, необхідні нові враження. Якщо представниця знака перебуває в поганому настрої, прискіпується по дрібницях і ревнує без приводу, саме час відправитися в захоплюючу подорож. Відпочинок швидко приведе її до тями, наодинці з коханим вона забуде про свої підозри.

У пориві ревнощів жінка може наговорити багато зайвого або зробити необдумані вчинки. Приміром, кинутися в обійми давнього знайомого. Вона не здатна впоратися зі своїми емоціями, їй необхідно забутися і відвернутися. Люблячий чоловік повинен поблажливо ставитися до її витівок, розуміючи, що все це тимчасово. Необхідно запалити свічки, налити келих вина і мовчки вислухати всі претензії жінки Близнюки. Вона швидко заспокоїться, з задоволенням вислухає компліменти в свою адресу. З часом ніщо не буде нагадувати про нападі ревнощів, представниця знаку стане милою і привітною.


Залишити відгук