Як Ревнує Жінка Козеріг ?

Жінка Козеріг справляє дуже приємне враження. Вона володіє прекрасними манерами, завжди мила і привітна. Стримана особа може ввести в оману своєю холодністю, але глибоко в душі переживає бурю пристрастей. Козеріг чекає єдиного чоловіка, який зможе полюбити її, а головне — зрозуміти.

Панівна стихія точно визначає риси характеру земної знака: практичність, працьовитість, спокій, упертість. Козеріг не чекає матеріального участі у своїх справах, вона сама здатна влаштувати життя. Жінка потребує моральної підтримки, їй важливо знати, що поруч надійний чоловік. Цього цілком достатньо, вона не стане кидатися в муках ревнощів. Однак зрада здатне поранити її настільки, що вона може поринути в депресію.

Викликати ревнощі Козерога практично неможливо. Цілеспрямована жінка зайнята важливими справами, у неї немає часу на фантазії і підозри. Її рухає бажання побудувати успішну кар’єру, від партнера вона чекає допомоги. Якщо ж обранець воліє займатися виключно своїми проектами, Козеріг може проявити невдоволення. Тим більше, якщо улюблений прилюдно підкреслює ділові якості своїх співробітниць і висміює її старання. Це вища образа для честолюбної жінки, ревнощі не змусить себе чекати. Швидше за все, вона буде проявлятися в холодному відчуження та образливих зауваженнях.

Прекрасний спосіб зачепити Козерога — засумніватися в її красі. Ефектна жінка завжди перебуває в центрі чоловічої уваги. Зневажливе ставлення коханого до її зовнішності здивує і розсердить Козерога. Вона почне ревнувати до іншим жінкам, які, на думку обранця, виглядають набагато привабливіше. З властивим впертістю представниця знака буде доводити свою перевагу. Іноді ревнощі може піти на благо відносин.

Впевнена жінка відчуває страх перед майбутнім. Вона намагається цього не показувати, але в глибині душі мучиться сумнівами. Козеріг боїться багато чого: старість, смерть, хвороби, безгрошів’я. Якщо обранець відкрито фліртує з іншими жінками, неприховано демонструє свій інтерес до них, Козеріг обов’язково скипить. Почуття розчарування і страху за відносини здатні вивести її з рівноваги. У цьому випадку спокійна представниця знака може влаштувати грандіозний скандал.

Позбутися від ревнощів Козерога дуже просто. Представниця знака повинна чути слова любові і захоплення. Вона впевнена в улюбленому чоловікові, але їй просто необхідна увага. Адже при уявній незалежності, вона схильна до страхів і переживань, як і будь-яка жінка. Козеріг не встоїть перед компліментами і увагою. Вона високо цінує все красиве, прагне до досконалості. Необхідно балувати її розкішними подарунками.

Козеріг з трепетом ставиться до близьким людям, вона дорожить родинними відносинами. Кращий спосіб відволікти її від ревнощів — влаштувати сімейне свято. В тісному колі рідних представниця знака дозволить собі розслабитися. Вона із задоволенням згадає безліч смішних історій з дитинства, перегляне альбом зі старими фотографіями. Козеріг повною мірою проявить м’якість і жіночність.

Представниця знака є чутливою натурою, просто не вважає за потрібне це демонструвати. Вона настільки багато працює, що заслуговує самого кращого відпочинку. Обранець може відволікти її від сумних думок, якщо організовує романтичну подорож. Жінка без роздумів залишить всі свої справи і з задоволенням відправиться з коханим на курорт. Спокійна атмосфера дозволить їй повністю розслабитися, чоловіка чекають прекрасні, пристрасні ночі.


Залишити відгук