Як Ревнує Жінка Рак ?

Жінка Рак може стати справжнім скарбом, варто лише розгадати таємниці її душі. Несмілива, невпевнена натура здатна розкритися в люблячих руках подібно квітці ніжної троянди. Представниця водяного знака схильна до різких перепадів настрою. Найчастіше вона сама не може розібратися у своїх емоціях. Тому не варто дивуватися несподіваних нападів ревнощів, такий настрій в даний момент життя і нічого особистого.

Рак намагається якомога глибше заховати від сторонніх очей свої внутрішні переживання. Якщо вона настільки бурхливо виявляє почуття, що не може приховати ревнощі, значить, дуже сильно закохана. Причому емоції можуть бути різними: скривджене мовчання, безпідставні звинувачення, сльози, підступна помста. Можливо, для ревнощів не існує вагомих причин, представниця знака володіє хорошою уявою, вона все сама придумає.

Викликати ревнощі жінки-Рака дуже просто. Вона володіє сильною інтуїцією, завжди точно визначає ставлення людей. Навіть якщо обранець не має на увазі нічого серйозного, просто проводить час зі знайомою, це значимий привід насторожитися. Адже представниця водної стихії відчуває негативний настрій, витікаючий від дівчини, яка мала необережність колись нетактовно висловитися або пожартувати, цього Рак не прощає. Нападу ревнощів не минути. Це вища образа для чутливої натури, її обранець не повинен знаходитися поряд з суперницею.

Рак є дуже відданою людиною, завжди гранично чесним. У відповідь представниця знаку чекає подібного ставлення. Це природна потреба жінки, вона так бачить світ. Ревнощі можуть викликати не тільки дії, але і скритність обранця. Раку не сподобається мовчання партнера, тим більше, якщо він різко замкнувся в собі. Вона повинна знати, про що думає її коханий. Якщо він не ділиться своїми думками з нею, отже, вимовляється в іншому місці. Ревнощі проявиться у вигляді гучного скандалу чи залишиться глибоко в душі. Недовірлива жінка почне копирсатися в собі, справа може дійти до депресії.

найкращий спосіб вивести Раку з себе, змусити ревнувати — комплімент на адресу суперниці. Представниця знака не відрізняється впевненістю у своїх силах. Вона завжди і в усьому сумнівається, в першу чергу в собі. Обранець ні в якому разі не повинен хвалити іншу жінку. Інакше недовірлива представниця знака почне шукати в собі недоліки. При цьому буде шалено ревнувати щасливицю, якою захоплюється її партнер.

Позбутися від ревнощів Раку можна і навіть потрібно. Болісне відчуття приносить страждання, руйнує крихку рівновагу вразливої душі. Жінка потребує постійного підтвердження любові, обранець повинен обсипати її компліментами. Не варто звертати увагу на удавану байдужість до Раку приємним словами, вона їх дуже чекає. Душевне ставлення партнера здатне залікувати найглибші рани.

Раки обожнюють історію, їм по душі все старовинне. Минуле вабить і притягує представницю знака своєю загадковістю, здається там приховано щось важливе. Якщо жінка сумує, підозрює партнера і влаштовує йому скандали, необхідно придбати подарунок в антикварному магазині. Можна відвідати музей чи картинну галерею, гарний настрій гарантовано.

Жінка-Рак може бути прекрасною чи не дуже гарною господинею, безсумнівно, одне — вона обожнює свій будинок. Представниця знака відчуває спокій і захищеність у рідних стінах. Варто разом зайнятися облаштуванням квартири, затіяти ремонт або прогулятися по магазинах у пошуках милих речей для інтер’єру. Серце Раку відтане, вона забуде про всіх негативних емоціях, відносинах запанує мир і спокій.


Залишити відгук