Маслина — Гороскоп Друїдів

Дати Маслини: осіннє рівнодення — 23 вересня.

Риси народжених під знаком Маслини: вірність суджень, аналітичний розум, здатність до дедукції і рефлексії.

Сумісність: з Березою, Ялицею, Сосною, Інжиром.

Несумісність: з Буком, Тополею, Горіхом і Каштаном.

Люди, що народилися під знаком Маслини, відрізняються спокоєм і врівноваженістю. Відсутність в їх натурі агресії зумовлено небажанням цим самим ускладнювати собі життя. Маслини інтелігентні; їх величезна делікатність нерідко сприймається як байдужість, однак так думати про людей цього знака несправедливо. Ці люди відрізняються добротою і щирістю, але дозволяти іншим зловживати цими душевними якостями Маслини не дозволяють: для цього вони занадто розсудливі.

Маслина настільки делікатна, що її легко обвинуватити в байдужності, але вона зовсім не байдужна. Навпроти, у разі потреби до неї кожної може звернутися за допомогою. У будь-якій ситуації не розстається з посмішкою. Почасти завдяки умінню володіти собою, але насамперед тому, що вважає безглуздим розбудовувати нервову систему. Має здатність передавати свій стан спокою і безтурботності навколишнім.

Хоча Маслина добра і сердечна, вона володіє достатньою часткою розуму та здорового глузду, щоб не дозволити експлуатувати свою доброту. Відрізняється вродженим почуттям справедливості. Все розуміє, вміє увійти в чуже становище і притаманна їй неупередженість дозволяє їй забувати про себе саму. Вона знає про це і заздалегідь з цим мириться. Тому її люблять та цінують, хоча сама вона нічого не робить для того, щоб справити враження на інших. У спілкуванні стримана.

Чоловіки Маслини

Це дуже справедливі і неупереджені люди. Чоловіки-Маслини можуть, забувши про себе, входити в положення інших людей і добре розуміти їх.

Жінки Маслини

Прекрасні дами, які народилися під знаком Маслини, не люблять прикростей і йдуть по своєму життєвому шляху, широко посміхаючись. Таким чином вони захищають свою нервову систему від можливих потрясінь. Навколишні з легкістю «заражаються» випромінюваним жінками-Маслинами спокоєм і безтурботністю. Жінки-Маслини люблять читати, міркувати. Їм подобається вчитися, ставати більш ерудованими і освіченими людьми.

Любов і шлюб

Маслини дуже шанобливо ставляться до незалежності партнера, тому не дозволяють собі спалахів ревнощів, хоча це почуття в глибині душі може змушувати їх страждати. Заради іншої людини люди цього знака можуть відмовитися від почуття любові. Це зовсім не слабкість, а навпаки, свідчення сили духу і незнищенне бажання жити в спокої.


Залишити відгук