Як Ревнує Жінка Овен ?

Жінка Овен є яскравою й емоційною представницею вогняного знаку зодіаку. Панівна стихія багато в чому визначає її поведінку. Вона дуже імпульсивна і категорична у своїх оцінках. Не варто розраховувати, що Овен буде ретельно підбирати слова на адресу винного обранця. Якщо вже вона ревнує, то неодмінно продемонструє це з усією міццю темпераменту. Любовні стосунки — не привід проявляти жіночу мудрість, вона не стане стримувати свої емоції.

Енергійна жінка виявляє активність у всіх сферах життя, при цьому у неї залишаються сили на свого обранця. Закохана представниця стихії вогню повністю віддається почуттю і не менш пристрасно ревнує. Абсолютно не володіє гнучкістю і м’якістю, в пориві гніву не контролює емоції. Вона здатна довести до сказу своїми докорами, звинуваченнями, сльозами. Однак загострення пристрастей швидко вщухає, виплеснув своє невдоволення, дівчина Овен повністю заспокоюється.

Викликати ревнощі жінки Овна досить просто. Вогненний знак зодіаку відрізняє гордовитий вдачу і самолюбство. Холодне ставлення партнера ображає горду жінку. Брак чоловічої уваги є приводом продемонструвати ревнощі. Овен не стерпить зневаги до своєї персони. Бурхливого скандалу не уникнути, жінка неодмінно вкаже коханому на його негідну поведінку. При цьому відмовки про зайнятість на роботі не пом’якшують провину, а навіть обтяжують. Пристрасна жінка Овен ревниво ставиться до всього, в тому числі до успішної кар’єри партнера.

Овен є лідером у всьому, яскрава жінка впевнена у своїй привабливості. Все в житті має бути підпорядковане її бажанням, вона зобов’язана мати все найкраще. Вкрай ревниво ставиться до флірту обранця з представницями протилежної статі. Чоловік повинен належати їй і нікому більше, це не обговорюється. Найменший натяк на інтерес партнера до іншої жінки викликає в ній бурю емоцій. Представниця знака не припинить відносини, вона стане більш активною, намагаючись довести свою перевагу.

Ревнощі представниці вогняного знаку подібна вулкану, в момент сплеску емоцій краще зникнути з очей. Через короткий час ніщо не буде свідчити про пройшов ураган, крім уражених почуттів обранця. Пристрасна жінка здатна дати у відносинах багато, в тому числі фізична насолода. Немає причин шукати задоволень на стороні, представниця вогняного знаку цього не пробачить. Після бурхливого скандалу, швидше за все, настане розставання.

Позбутися від ревнощів жінки Овна буде складно. Краще зовсім не викликати її, хоча це практично неможливо. Представниця вогняного знаку спалахує миттєво навіть за дрібниці, втішає одне — швидка отходчивость. Головне, не вступати в полеміку, мовчки перечекати сплеск емоцій. Через нетривалий час гнів ущухне. Можна посадити ревнивицу за стіл і нагодувати чим-небудь смачним, Овен швидко заспокоїться.

Легковажна представниця знака не виносить суворих рамок. Вона швидко впадає в нудьгу від занадто розміреного життя. Найкращий спосіб приспати пильність Овна — влаштувати їй незаплановану подорож в гарне місце. При цьому не варто обмежувати її у витратах, непрактична жінка обожнює все дороге. Розкішний відпочинок повністю упокоїть ревнивицу.

Овен володіє завищеною самооцінкою, в природі не існує рівної їй жінки. Якщо представниця знака починає проявляти ревнощі, варто оточити її увагою. Овен легко розрізнить фальш, компліменти та захоплення повинні бути щирими, тим більше вона цього заслуговує. Чуттєва жінка може слухати слова любові нескінченно.


Залишити відгук