Як Ревнує Жінка Водолій ?

Жінка Водолій є яскравою особистістю, вона любить проявляти екстравагантність у всьому. Представниця знака обожнює гучні компанії, їй життєво необхідно спілкування. В колі друзів і численних знайомих вона виявляє найкращі якості: щирість, дотепність, комунікабельність. Рідкісний чоловік зможе встояти перед такою відкритою і чарівною жінкою.

Водолій високо цінує особисту свободу, навіть сильні почуття не змусять її розсудливим. Представниця знака буде вірною дружиною, принаймні, вона цього бажає. Жінка аніскільки не сумнівається у вірності партнера. Вона не стане ревнувати обранця, її голова зайнята іншим думками, але і зраду не пробачить. Водолій схилу до різких змін настрою, вона може продемонструвати не найприємніші якості: гнів, лють, помсту.

Викликати ревнощі Водолія — практично нездійсненне завдання. Жінка володіє легкою, веселою вдачею, вона впевнена в собі і обранця. З чого б їй ревнувати? Однак на світі немає нічого неможливого. Абсолютно відкриті стосунки з іншою жінкою, не залишаться непоміченими для представниці знака. Вона не зможе робити вигляд, що все в порядку. Водолій не зазнає приниження. Жінка виявить темперамент такої сили, щоб вигнати зрадника зі свого життя. Пощастить, якщо партнер відбудеться лише скандалами, звинуваченнями, зрозуміло, ще й бурхливими риданнями.

Водолій володіє високим інтелектом, спілкуватися з такою жінкою — справжнє задоволення. Вона вміє створити невимушену атмосферу, цілком зрозуміло, чому її оточує безліч цікавих людей. Якщо обранець віддасть перевагу суспільство іншої жінки, ще й почне підносити її інтелект, то це страшний удар для самолюбства представниці повітряного знака. Напад ревнощів, хоч і нетривалий за часом, гарантований.

Водолій вважає себе неперевершеною модницею, вона здатна змінювати вбрання зі швидкістю світла, причому вважає свій смак бездоганним. Іноді може шокувати своїм зовнішнім виглядом, але не варто їй навіть натякати про це. Тільки партнер заїкнеться про зміну стилю, приведе в приклад іншу жінку, похвалить її фігуру, як Водолій впаде в лють. Ревнощі, швидше за все, виявиться образою і мовчанням протягом декількох днів. При цьому вона не стане нічого міняти в своєму гардеробі. А ось над фігурою доведеться попрацювати, вона — досконалість, чоловік повинен дивитися на неї з захопленням.

Позбутися від ревнощів Водолія не складе праці. Тут немає страшних таємниць і секретів. Увага, увага і ще раз увага до її незрівнянної персони. При цьому ніякого тиску на волелюбну представницю знака. Саме головне — повна відсутність критики. Якщо вже хочеться дати їй настанови, то в дуже м’якій формі, без наочних прикладів у вигляді інших жінок.

Водолій не може всидіти на місці, вона жадає нових вражень. Сірі будні не для її емоційної натури. Туга здатна розбудити в ній непотрібні думки, від нудьги може почати ревнувати партнера, чіплятися до нього по дрібницях. Обранець повинен переламати ситуацію і організувати незабутній відпочинок. Можна поїхати в заміський готель на вихідні, це цілком доступний варіант.

Серце Водолія не встоїть перед подарунками, відповідають її інтересам. Про який ревнощів може йти мова, якщо коханий подарував рідкісну книгу? Вона неодмінно обговорить її з обранцем. Водолію необхідно виплеснути емоції, дізнатися думку партнера. Величезну радість принесе подарунок у вигляді дизайнерського вбрання або прикраси. Представниця повітряного знаку любить все незвичайне, вона буде щаслива.


Залишити відгук