Як Повернути Жінку Діву

Відповідь на питання, як повернути жінку-Діву, залежить від того, хто був винуватцем конфлікту, і що послужило причиною розриву. Звичайно, універсального рецепта з відновлення відносин між двома людьми немає, будь-якого знака зодіаку вони не були; однак, існує кілька загальних для всіх Дів рис, які визначають їх поведінку під час образи, сварки і примирення.

Якщо ви погано знаєте, що з себе представляє ваша обраниця Діва, то уважно прочитайте наступний абзац: в ньому розказано в загальних рисах про неї і її особистості. До речі, немає нічого дивного в тому, що ви, навіть встигнувши посваритися з дівчиною-Дівою, все ще не дуже добре знайомі з її особливостями: Діва-жінка — досить скритний персонаж. Цей земний знак відрізняється прагматичністю суджень, принциповістю і навіть деяким занудством.

Діва рідко показує свої емоції, навіть якщо всередині її переповнюють гнів, відчай або пристрасть. Зовні може здаватися, що ніяких почуттів вона ніколи не відчуває зовсім, але це не так: жінка-Діва має дуже любляче серце, яке готова віддати на все життя достойній людині. Вона — власниця і дуже вимоглива людина, тому конфлікти часто виникають в цьому зв’язку: якщо її обранцем став, наприклад, повітряний знак, то його легковажність і легковажність, в тому числі, надто легке ставлення до флірту з різними дівчатами, може стати причиною в кращому випадку серйозного розладу.

Помиритися з жінкою Дівою після сварки може виявитися надзвичайно складно. Діви не схильні до зовнішніх афектів, тому сцени розставання не будуть виконані театрального драматизму. Така жінка не стане дорікати партнера, лити сльози, журитися про свою втрачену любов – вона просто піде, не залишаючи шансів. У людей цього знаку Зодіаку чудова пам’ять, але навіть прекрасні спогади не змусять їх змінити рішення. Діва досить добре володіє почуттями і емоціями, щоб заборонити їм взяти верх над розумом і своїм ображеною гідністю. Вона вважає, що повернення до минулого після того, що сталося, вже не принесе нічого доброго, відносини не зможуть стати колишніми – на цей рахунок у неї немає ні найменших ілюзій і марних сподівань.

Проте на такий крок жінки-Діви вирішуються тільки в дуже важких випадках, коли глибоко зачіпають їхні уявлення про порядність і пристойність, наприклад, коли партнер відкрито нехтує клятвою подружньої вірності. Якщо ж образа не настільки глибока, то все можна спробувати виправити, тим більше що Діви не легковажні — насилу віддаючи комусь свої найпотаємніші почуття і думки, вони не поспішають знайти розраду в чужих обіймах. Жінки-Діви з працею вирішуються на зв’язок з тим чи іншим людиною, тому згодом не відмовляються від неї без вагомих на те підстав.

Якщо у ваших відносинах наступив розлад, і ви шукаєте ради, як краще помиритися з жінкою-Дівою, повернути її, бо вона вам дуже дорога — сміливо просите в неї вибачення, повністю беріть провину на себе, навіть якщо насправді ви були винні обидва. Будьте впевнені — вона й сама це знає, але буде вдячна вам за виявлену великодушність. Такій жінці не варто брехати, годувати її обіцянками, оскільки нещирість вона вловлює з ходу. Якщо чоловік прийде просити вибачення з крихітним слідом помади на одязі або тілі — його пісенька проспівана. Марно закликати до емоцій, почуттів або жалю цієї жінки – вона буде непохитна і холодна, навіть якщо в цей час в її душі буде вирувати вогонь.

Необачне рішення – намагатися повернути жінку Діву, з’ясовуючи, хто правий, хто винен. Замість цього краще перепросити і піднести їй квіти. Будучи представницею стихії Землі, вона небайдужа до всьому природному, природному, і її серце хоч трохи, та зменшиться.

Справа ще простіше, якщо в конфлікті повністю винна вона сама, бо в глибині душі вона завжди це розуміє. Досить почекати, поки Діва повною мірою усвідомлює свою провину, проаналізує ситуацію і, якщо не вибачиться, то всім своїм виглядом покаже, що вона готова до примирення. Можна взяти місію примирення і на себе — і жінка Діва неодмінно оцінить такий делікатний крок. Слід пам’ятати, що розлад у парі може настати через близьких родичів Діви, які є для неї незаперечним авторитетом. Якщо ті виявлять вади у вашій поведінці чи характері, то їх невдоволенням тут же «заразиться» і Діва. У будь-якому випадку обговорювати виниклі проблеми необхідно не «з пилу, з жару», а надавши жінці деякий час для того, щоб вона все спокійно обдумала і заспокоїлася.


Залишити відгук