Як Повернути Жінку Тільця

Звертаючись до астрології з питанням про те, як повернути дівчину-Тільця, відносини з якою, здається, вже закінчені, чоловік повинен пам’ятати, що йому доведеться докласти ще більше зусиль, ніж доводилося для того, щоб завоювати цей примхливий знак «з нуля».

Жінки знаку Телець відрізняються воістину «телячою» упертістю, яке, проте, у багатьох переходить в цілеспрямованість. Починаючи стосунки з партнером, вона планує серйозну сімейну життя і з властивим йому завзяттям бореться за ставлення до кінця. Це означає, що дуже багато чоловікові дівчата-Тельця буде прощатися і сходити з рук.

Слід пам’ятати, що характер у таких жінок може бути по-справжньому «вибуховим»: Телець може дуже розсердитися через незначну прикрої ситуації і наговорити багато неприємних речей своєму хлопцеві в запалі сварки. Однак наскільки швидко Телець приходить в шаленство, настільки ж легко вона відходить і сама робить кроки назустріч примирення. Будь-якому чоловікові, який дійсно хоче навчитися жити з жінкою знаку Тельця, варто виробити певний імунітет до її словами, які вона може випалити в гніві — як правило, в такі моменти вона не контролює себе, і образливі, а часом і принизливі її промови не мають ніякого значення.

Жінка-Телець не з тих, хто здатний вийти заміж від безнадійності, за компанію або за першого зустрічного. Вона не схильна змінювати прийняте одного разу рішення, тому, якщо вже вона відправляється в ЗАГС, то згодом не буде поспішати з розривом, навіть якщо сімейні відносини виявляться далекі від очікуваних. Опинившись у ситуації, коли представниці інших знаків Зодіаку, наприклад, Водолія або Овна, вже шукали б щастя з іншими чоловіками, Телець все ще буде сподіватися на поліпшення ситуації.

Але, якщо ця жінка бачить, що партнер не дає їй того, що вона хоче від нього отримати, то Телець-жінка щодня аналізувати те, що відбувається, розкладаючи на чаші терезів аргументи на користь збереження або розірвання даного союзу. Зовні це ніяк не проявиться, що, до речі, нерідко вводить в оману партнерів. Хіба що можна побачити, що вона частіше звичайного пригнічена, знаходиться в поганому настрої. Їй дуже важко прийняти таке рішення, але, якщо вона все-таки зробить це, то не відступить від його виконання, хоча на душі у неї при цьому буде дуже важко. Їй непросто розлучатися навіть тоді, коли вона відчуває себе глибоко ображеною.

Якщо сварка з жінкою-Тельцем застала вас зненацька, значить, ви не змогли в чомусь відповідати її вимогам, недогледіли, і тепер саме час подумати, чому ж це все-таки відбулося. Без стадії проведення такого аналізу події повернути відносини з жінкою-Тельцем буде неможливо. Вона навряд чи оперативно збере валізу під впливом сьогочасної сварки, спалахнувши, як сірник, але, якщо вона вирішила розірвати стосунки, значить, причина дійсно серйозна.

Повертаються жінки-Тельці? Це відбувається рідко, хоча надію вселяє те обставина, що вони воліють мати справу з усім звичним, перевіреним, ніж пускатися у вир експериментів і новизни. Якщо ця особа знайшла партнера, з її точки зору, краще, то вам необхідно докласти максимум зусиль, щоб довести їй свої переваги. Напевно у вас є чимало переваг, раз у свій час вона зробила вибір на вашу користь – саме час про них нагадати. Причиною розлучення для жінки-Тельця може бути неуспішність партнера, його нездатність, а головне — небажання заробляти стільки грошей, скільки потрібно для комфортного існування пари.

Як же помиритися з жінкою-Тельцем? Це можна спробувати зробити, приділяючи їй максимум уваги, не забуваючи, як і в період залицяння, про щедрих подарунках, на які так полюбляють люди цього знака Зодіаку. У разі зради партнера, а також нанесення по почуттю власної гідності цієї дами дуже болючого удару повернути жінку-Тельця неймовірно складно, якщо можливо взагалі.

З Тельцем завжди можна і потрібно обговорювати проблеми прямо, не ставлячи ніяких комбінацій і не плетучи інтриги за спиною. Необхідно апелювати до їх розуму, наполегливо доводячи серйозність своїх намірів. Крім того, потрібно враховувати, що після з’ясування відносин може пройти досить багато часу, перш ніж Телець прийме остаточне рішення про збереження або розрив відносин.


Залишити відгук