Як Повернути Жінку-Скорпіона

Що б зрозуміти, як повернути почуття дівчини Скорпіона і відновити ваші стосунки, потрібно краще дізнатися про її характер і темперамент, і тоді ви зможете зрозуміти свої помилки і виправити ситуацію. Життя цікава штука, і в ній трапляються різні несподіванки, і так трапляється, що пари розлучаються і дуже часто самі не знають причину свого розставання. Вони просто починають чіплятися, дратуватися від свого партнера, постійно сваряться. Але не рідко відбувається так, що через якийсь час людина починає розуміти, що зробив помилку і втратив свою другу половину, і не знає яким чином можна повернути його почуття назад. У цій статті ми розглянемо, як повернути дівчину Скорпіона.

Вам необхідно бути впевненим у собі, адже дівчина Скорпіон шукає таку ж сильну особистість і, як і вона сама. Вам необхідно прибрати всю боязкість і сором’язливість і показати себе на вищому рівні. Всі люди, що народилися під знаком Скорпіона – власники. Вам необхідно пам’ятати про те, що ваша дівчина теж власниця, а також вона ніжна і чутлива. Отже, ваша поведінка має доводити, що ви особистість не легковажна, і дасте їй стабільність і гарантію у відносинах. Так само вам необхідно покласти на себе певні обов’язки, адже створення міцної сім’ї неможливе без взаємних зобов’язань.

Якщо ви хочете повернути і зберегти відносини з дівчиною Скорпіоном, то тоді вам потрібно змиритися з тим. Що Скорпіони не люблять йти на компроміси, і часом вам доведеться виконувати те, що їй захочеться. Якщо вона вам дорога, ви зобов’язані підкоритися. Запам’ятайте, що жінка Скорпіон не потерпить до себе холодного, байдужого та недбалого ставлення. А якщо ви пішли на зраду, або хоча б невеликий флірт, то це може стати кінцем ваших відносин. Така жінка не потерпить зради і може вам за це помститися.

Для дівчини цього знака дуже важлива увага, романтика і відкритий прояв почуттів та емоцій. Вам потрібно робити їй побільше подарунків і сюрпризів, влаштовуйте їй незабутні вечори, не відкриваючи таємниці до останнього, жінки Скорпіони це люблять і цінують.

Причин для конфліктів зі Скорпіонами може бути достатньо — характер їх своєрідний, і ужитися поряд з цими представницями слабкої статі дуже непросто. Варто лише продемонструвати явну непокору, проігнорувати їх зауваження – і справу зроблено.

Тим не менш, рішення про розставання жінки-Скорпіони на гарячу голову не приймають. Без вагомої причини вони не зважаться піти на такий крок, але цей критерій їх людині іншого знака Зодіаку може здатися абсолютно не виправданим. Емоції, пережиті Скорпионшами, дуже сильні, тому справжній ураган в їх душі може розгорітися через дрібницю. Посварившись, жінки-Скорпіони напевно згадають партнеру всі його минулі гріхи, т. до. ці чарівні створення злопам’ятні.

Скорпіони дуже не люблять, коли виносять сміття з хати, їм не подобається виглядати в очах інших гідними жалю, співчуття або просто об’єктом підвищеного інтересу. Тому, навіть тоді, коли у них тріщить по швах особисте життя, вони намагаються, щоб про це знало якомога менше людей. Конфліктують Скорпіони-дами без божевільних скандалів, але здатні надовго замовкнути. Йдуть вони теж тихо і сповненими гідності. Але якщо вони пішли з образою в душі, вони ще цілком можуть про себе нагадати, не в самому приємному сенсі цього слова.

Якщо перед вами постало питання, як помиритися з жінкою-Скорпіоном, то тактика дій залежить від того, хто більшою мірою винен. Якщо це вона сама, необхідно добитися розмови з нею (а це теж не завжди просто) і, звертаючись до вродженому почуттю справедливості, вказати, в чому саме вона не права. Це може викликати бурхливу реакцію, але в глибині душі Скорпіон визнає свою провину і постарається поволі все виправити, якщо справа йде так, то повернути жінку Скорпіона не складе великої праці.

Якщо ж вина лежить, головним чином, на вас, то переконати цю жінку в доцільності продовження відносин дуже і дуже складно. Для початку доведеться провести чималу внутрішню роботу над собою, над викоріненням своїх недоліків і, тільки отримавши відчутні результати, виходити на стежку перемир’я. Якщо ви зможете переконати жінку-Скорпіона, що змінилися в кращу сторону і усунули причину конфлікту, то конструктивна розмова цілком може закінчитися примиренням, оскільки в більшості випадків Скорпіони об’єктивні і адекватні.

Помилку роблять чоловіки, які намагаються апелювати до слабкостей жіночої натури, наприклад, валятися в ногах, благати про кохання і т. п. Звичайно, дати зрозуміти, що ви відчуваєте до неї сильні, серйозні почуття, необхідно, але не опускайтеся до принижень — з людьми знака Скорпіон подібне неприпустимо. В глибині душі багато жінок цього знака мріють побачити партнера переможеним, але це не допоможе надовго повернути Скорпіона-жінку, т. к. побачивши його таким, можуть розчаруватися. Скорпіони — природжені маніпулятори, їм подобається відчуття влади. Але коли чоловік повністю підкорений і дає їм все, що вони просять і чого хочуть, інтерес до нього може бути загублений і направлений на новий об’єкт.

Помилкою партнера у випадку зі Скорпіоном-жінкою буде і спроба викликати її ревнощі. Представниці цього знака Зодіаку ставляться до чоловіка, як до особистої власності. Фривольне спілкування з іншими жінками викличе у неї розчарування і гидливість, і вона аж ніяк не кинеться відвойовувати у них свого чоловіка, тим більше, що прихильників у жінки-Скорпіона завжди достатньо.


Залишити відгук