Як Повернути Жінку Стрільця

Для того, щоб чоловікові повернути жінку-Стрільця, йому необхідно не тільки розібратися в собі і трохи краще дізнатися свою колишню партнерку, але також докласти не мало зусиль. Якщо вона захоче повернутися, то повинна бути абсолютно впевнена, що не зробить помилку. Якщо все ж ви вирішили і бажаєте примиритися з жінкою-Стрільцем, то вам потрібно обов’язково приготувати пояснення, чому ви так вчинили в минулий раз.

Жінки-Стрільці ненавидять конфлікти і сварки, але тим не менше вони не дозволять нікому зазіхати на свої права. Але конфлікт все одно має місце бути, якщо жінка відчує себе приниженою або якщо хтось намагається ігнорувати її думку і демонструвати особисте перевагу. Такого вона не потерпить. Не варто брехати поруч з такою жінкою, адже вона гостро відчуває брехню, і легко визначає злий умисел у діях людини, тому вам не варто цим зловживати поруч зі Стрільцем.

Так само жінки-Стрільці натури справедливі, в результаті, її рішення завжди об’єктивні як щодо своїх вчинків, так і оточуючих. Якщо ж вона сама винна, то обов’язково принесе вибачення за свої дії. Потрібно пам’ятати, що поруч з такою жінкою ви повинні бути чуттєві, їй подобаються чоловіки з темпераментами, живі і не стесняющими виражати свої емоції. Вони натури поблажливі, але тим не менше їй мало одних обіцянок від чоловіка. Вона дасть вам термін, в який ви повинні довести свої почуття, що ви виконуєте свої обіцянки і тримайте слово, а інакше вам доведеться розлучитися.

Жінки і дівчата Стрільці дуже не люблять сваритися, але вони нікому не дозволять зазіхати на свої права. Конфлікт може початися, якщо вони відчують себе приниженими або сприймуть дії другої сторони, як прагнення проігнорувати їх точку зору, продемонструвати особисту перевагу. Серйозно образитися жінка-Стрілець може і тоді, коли партнер надходить негідно по відношенню до іншого людині, яка не в силах самостійно відповісти тим же, дати відсіч. Це миролюбне, веселе, разговорчивое створення здатне тут же перетворитися в наполегливої, впертого, досить жорсткого і агресивного людини, який затято відстоювати не тільки свої, але і чужі права.

Стрільці наділені здатністю тонко відчувати брехню, їм не складе великої праці розгледіти недобрий намір в чиїх діях, тому подібними речами у відносинах з ними зловживати не варто.

Представники цього знака Зодіаку відрізняються особливим почуттям справедливості, тому жінка-Стрілець завжди максимально об’єктивно виносить вердикт стосовно як чужих, так і своїх дій. Якщо вона прийде до висновку, що винна – повністю або частково – вона сама, то обов’язково підуть вибачення: Стрільці не з тих, хто готовий перекласти тягар провини і відповідальності на кого завгодно, тільки не на себе. Але якщо партнер винен, то йому доведеться витримати непростий іспит. Потрібні логічні пояснення того чи іншого вчинку, і головне в цій справі – бути гранично щирим і чесним, інакше повернути Стрільця жінку буде надалі ще важче. Нехай всі слова йдуть від серця, навіть якщо вони не дуже лицеприятны для обох.

Стрільці досить поблажливі, особливо прекрасна половина цього знака Зодіаку, але одними обіцянками вони ситі не будуть. Для себе вони неодмінно встановлять якийсь випробувальний термін, протягом якого винуватцю доведеться показати, що його обіцянки виконуються, і, якщо вони будуть порушені, від лояльності подруги не залишиться і сліду. І тоді знову доведеться роздумувати, як помиритися з жінкою-Стрільцем, повернути її розташування. Але, якщо ви будете поважати супутницю, брати до уваги основні потреби її натури, то вам гарантовано суспільство людини, чиї оптимізм, везучість і життєлюбність роблять, хоча б трохи, щасливіший за того, хто знаходиться з нею поруч.


Залишити відгук