Як Повернути Жінку Риби

Як повернути жінку-Рибу, якщо відносини закінчилися з вини чоловікові? Зрозуміти, що сталося, у випадку з дівчиною цього знака може виявитися непростим завданням, але астрологи стверджують, що конфлікти з Рибами рідко бувають нерозв’язними.

Риби, як правило, знак м’який і спокійний. Жінки-Риби жіночні і у відносинах, як правило, спокійні, надійні і віддані своєму обранцеві. Дівчата, народжені під цим знаком не люблять скандалів і надають коханому практично повну свободу, цілком справедливо вважаючи, що це здатне набагато більше привабити чоловіка, ніж абсолютний контроль над всіма його діями.

Незважаючи на те, що свої емоції мовчазна Риба віддає перевагу приховувати, в душі вона дуже ранима і боїться втратити коханого. Вона може хотіти від свого хлопця або чоловіка набагато більшого, ніж отримує, але рідко коли скаже це напряму, вважаючи за краще пускати все на самоплив. Не завжди, до речі, це закінчується погано: часто, заспокоївши свої погані думки, жінка-Риба перестає надавати їм значення і переключається на хороше.

Риби – створення, погано пристосовані до конфліктів, вони не виносять напруженої атмосфери, до останнього намагаються уникнути неприємного з’ясування стосунків, нерідко відмовчуються, коли партнер висуває претензії. Але в один далеко не прекрасний момент ця жінка здатна зважитися на відкрите протистояння — якщо відчує себе приниженою, дізнається, що партнер приховував від неї щось важливе, або визнає, що чоловік не в змозі забезпечити їй комфортну в усіх відношеннях життя. Зовні врівноважена дама здатна хвилини подібної сварки перевтілитися в зовсім іншу людину і обрушити на партнера лавину образи, злості й обурення.

Якщо глибинна причина конфлікту не була усунена, жінка-Риби буде час від часу висловлювати своє невдоволення, оскільки її нервова система не здатна справлятися з накопичуються внутрішнім напруженням. Сварки в такому випадку можуть відбуватися навіть з-за дрібниць. Всім буде краще, якщо партнер постарається своєю дружелюбністю, рівним тоном або влучним жартом пом’якшити ситуацію, не доводячи її до загострення.

Обранцям потрібно знати, як помиритися з жінкою-Рибою, і як зробити це правильно. Вести себе при цьому слід максимально тактовно, тому що, навіть якщо справа йде до відновлення миру, Риба-жінка не відмовить собі в задоволенні нагадати партнеру всі його «косяки», що може спровокувати нову сварку. І емоційне напруження нового конфлікту буде нітрохи не менше. Потрібно бути у всеозброєнні і не зриватися на грубощі, в іншому випадку повторне примирення з жінкою-Рибами зажадає набагато більших зусиль.

Як повернути жінку-Риб – над таким питанням вам доведеться поламати голову не одного разу. Знайти однозначно правильну відповідь досить складно, тому що Риби найчастіше не пояснюють, з якої причини починають пакувати валізи. Домогтися повернення Риб складно, краще зупинити, поки вони не пішли, і зробити це не так вже важко, тому що в душі ці мягкосердечные і гуманні жінки вміють прощати тих, кого вони дійсно люблять. Ваша обраниця повинна бути переконана, що ваша любов до неї щира і непохитна, що ви є гарантом її стабільності і комфорту – душевного і матеріального. Якщо вам не вдасться повернути жінці-Риби це відчуття, всі спроби повернути обраницю виявляться марними.


Залишити відгук