Як Повернути Жінку Ваги

Що б зрозуміти, як повернути почуття дівчини Ваги і відновити ваші стосунки, потрібно краще дізнатися про її характер і темперамент, і тоді ви зможете зрозуміти свої помилки і виправити ситуацію. Дівчина Ваги здатна бути ніжної та витонченої, красивою і одягатися в сукні та сарафани, але в ній проглядається багато чоловічих якостей. Такими рисами в ній є логічність і прямолінійність, в цьому вона не поступається чоловікові. На самому початку ваших відносин, вона може показати себе поступливою, але після офіційної реєстрації все може докорінно змінитися. Вона володіє гострим язичком, переспорити дівчину-Терези не можливо, її погляд на все навколо реалістичний. Як правило, Ваги здобувають перемогу з допомогою логіки, і це не можна заперечити, адже вона завжди права.

Жінка-Терези про все говорить прямо і відкрито, мовчати не в її характері. Будь-які рішення вона приймає серйозно і логічно, здатна піднести деякі речі дуже тактовно, завжди прагне до справедливості. Дуже часто дівчата-Терези люблять працювати, і заробляти собі гроші, адже вони обожнюють шопінг і красиву і модну одяг, балують себе різними аксесуарами та парфумерією, і хочеться зауважити не дешевою. Така дівчина завжди виглядає чарівно і дуже доглянута. Ось тому вона і прагне заробити грошей, так як звикла жити красиво і не в чому собі не відмовляти.

Як правило, дівчата-Терези не можуть довго жити одні. Їм просто необхідна любов, ласка і надійність чоловіки. Така дівчина не дарма знак зодіаку Терези, так як здатна змінюватися за частки секунди. Ось тільки вона була спокійною, як стає пристрасною і активною. Відношення до себе завжди можна вгадати в її поведінці. У вашому будинку завжди буде гармонія і порядок у всьому. Дівчина-Терези любить розкіш і прагне до неї в усьому, навіть в створенні інтер’єру. Вона дуже потребує в розумінні й довірі, підтримці і надійності партнера.

В характері Терезів, чоловіків і жінок, розібратися складно. Часом вони не можуть цього зробити і самі, що вже говорити тоді про інших! Для таких людей характерні слабкі механізми психологічного захисту, вони самолюбні, багато беруть на свій рахунок, коли цього робити не потрібно. Все це може зробити їх при всій інтелігентності і любові до гармонії конфліктними людьми. У цьому випадку вони втілюють на практиці тезу «Кращий захист – це напад».

І все ж жінки-Терези, будучи створіннями менш войовничими, ніж сильна стать, рідко йдуть на конфлікти в якості ініціаторів. З цими миролюбними по натурі людьми в більшості випадків досить складно посваритися, хіба що спеціально наступати на улюблені мозолі або надходити зовсім неналежним чином. Сварки з жінками-Вагами – це не бурхливе з’ясування відносин, феєрверк емоцій і оглушливе ляскання дверима. Як правило, Терезам хочеться скоріше згорнути неприємний для них розмова, не розвивати конфлікт або ж розійтися по сторонам без подальшого вимотування один одному нервів.

Як же помиритися з жінкою-Терезами? Цілком можливо, що вона сама виступить з ініціативою примирення – якщо, звичайно, за цей час не перейметься до когось більше, ніж симпатією, адже Терези дуже влюбливі! Якщо ж жінка-Терези не горить бажанням миритися першої, до цього кроку її повинен підштовхнути чоловік. Якщо вона відчуває справжні почуття, то буде тільки рада подібної можливості. У неї напевно знайдуться свої причини для того, щоб попросити вибачення, навіть якщо основною рушійною силою конфлікту став її партнер.

Завершальна конфлікт бесіда повинна закінчитися яким-небудь красивим жестом з боку чоловіка, приємним сюрпризом, бажано романтичного характеру.

Однак якщо мова йде про більш серйозні причини для розлучення, то повернути жінку-Ваги набагато складніше. Будь-яку сварку вона скрупульозно, не по-жіночому логічно і холодно проаналізує, не раз подумає, чи гідний чоловік залишитися в статусі партнера і може прийти до висновку про недоцільність продовження відносин. Ваги-жінки дуже категорично налаштовані по відношенню до зради, хоча при цьому в них самих, що називається, рильце може бути в пушку. Ситуацію з примиренням ускладнює та обставина, що жінки цього знаку Зодіаку не озираються на минуле, більше думають про майбутнє і вважають, що все найкраще у них попереду.

В той же час не можна не відзначити, що жінка Ваги чимось схожа на дитя. Вона щедро ділиться любов’ю і настільки ж сильно її потребує; довести її до розладу, сліз нескладно, але і примирення, якщо мова не йде про дійсно серйозних ситуаціях, домогтися неважко. А краще всього з нею не сваритися взагалі, адже для неї головне — відчувати гарячу, щиру любов чоловіка, яку вона зазвичай дійсно заслуговує.


Залишити відгук