Як Повернути Жінку Близнюки

Астропсихологи запевняють: для питання, як повернути жінку-близнюка існує кілька рішень, які в більшості випадків можуть привести до успішного вирішення конфлікту. Дівчина-Близнюки не прихильник близьких відносин з людиною, якого вона знає недостатньо, з її точки зору добре. У зв’язку з цим вона поряд з красивими залицяннями, в першу чергу цінує відкритість і чесність партнера.

Натомість, однак, вона не завжди ділиться всім, що відбувається у неї в голові: ступінь відвертості жінки-Близнюки залежить, як не дивно, від розташування її духу в конкретний момент, тому супутники цього знаку часто звинувачують в несправедливості вимог, які висувають ті по відношенню до них.

Не варто дивуватися двоїстої натурі Близнюків в цілому: зміна образів і настроїв цієї дівчини вкрай рідко означає лицемірство або ведення подвійної життя. Як правило, вона вірна своєму чоловікові і, крім того, завжди залишається на його боці, будучи хорошим другом.

Близнюки – люди швидко спалахують, але і швидко остигаючі, тому конфлікти з ними зазвичай носять характер швидкоплинних сварок, серйозні проблеми з’являються набагато рідше. Якщо ж обраниця пішла, це тривожний знак, що означає, що її невдоволення чим-небудь в поведінці партнера переповнило чашу терпіння.

Як би ображена або ображена була жінка-Близнюки, розрив відносин дається їй відносно легше, ніж іншим знакам Зодіаку, тим більше що найчастіше розставання відбувається за її ініціативою. Нерідко буває так, що догляд спровокований тим, що на горизонті такої жінки вже з’явився новий, більш цікавий і привабливий об’єкт.

Але навіть і без такого відпускати дівчину Близнюка в «вільне плавання» надовго небезпечно: вона не стане зациклюватися на негативі, живе в стрімкому темпі, а навколо неї постійно змінюються обличчя, тому розлука з вами не стане болісною. Якщо ви серйозно стурбовані питанням, як помиритися з жінкою-Близнюками, ініціатором повинні виступати саме ви.

Іноді складно влаштувати особисту зустріч, але у випадку з жінками-Близнюками це і необов’язково, досить спілкування по телефону, тільки потрібно правильно побудувати розмову. На іншому кінці слухавки ніхто не повинен почути про ваші переживання і тим більше — претензії і образи. Почніть з новин, поговоріть про дрібниці – про що завгодно, тільки не про причини сварки чи щось в цьому роді. Якщо привід для конфлікту був нікчемним, цього може виявитися достатньо. Однак навіть миролюбні Близнюки можуть не пробачити партнера швидко, якщо глибоко на нього ображені.

Близнюки-жінки зазвичай готові обговорити конфлікт, разом з другою стороною шукати шляхи вирішення, не стануть пам’ятати про неприємний інцидент довго, прощення теж дається їм легше, ніж багатьом іншим знакам Зодіаку. В той же час не можна чекати, поки дівчина або жінка все зробить сама. Їй важливо почути, що ви визнаєте свою провину і неправоту, — принесіть їй вибачення.

Якщо вона не готова швидко переступити через себе, повернути Близнюка-жінку доведеться своєрідним штурмом. Визнання в любові, вибачення не повинні поєднуватися з постійним переслідуванням, спробами тиску. Ваші прояви любові повинні бути ненав’язливими, хоча і красномовними.

Спробувати повернути жінку-Близнюка можна за допомогою красивого, а головне — оригінального залицяння, повернення до першого періоду відносин, коли питання ставилося про підкорення серця норовливої коханої. Близнюки повинні бачити, що ви встали на шлях виправлення не тільки на словах, і найкращим доказом стануть саме вчинки. Жінка цього знаку обов’язково оцінить красиве, галантне залицяння, цікаві подарунки, вашу готовність змінюватися заради неї та робити її щасливою.


Залишити відгук