Дуб — Гороскоп Друїдів

Дати Дуба: весняне рівнодення — 21 березня.

Риси народжених під знаком Дуба: рішучість, точність а вчинках, практичний розум, реалізм, спостережливість, організаторські здібності.

Сумісність: з Дубом, Кедром, Каштаном і Грабом.

Несумісність: з Вербою, Ліщиною, Горобиною, Інжиром і Маслиною.

Люди, що з’явилися на світ під знаком Дуба, гарні і сильні. Їх проблема — відсутність гнучкості, стає причиною безлічі клопоту. Дуб ніби вростає корінням свого оточення і є консерватором в чистому вигляді, не зазнали змін. Не подобається їм, коли дії інших людей теж ведуть до якихось змін. Представники цього знаку можуть надходити безкорисливо, і все ж в набагато більшою мірою вони зосереджені на особистих інтересах і власну вигоду. Якщо Дуб прийме якесь рішення, то він навряд чи від нього відмовиться. Будучи дуже вольовими і витриманими, вони в більшості своїй досягають мети. Здоров’я у людей цього знака просто чудове. Хвороби, нездужання — і свої, і чужі — переносяться ними з великим трудом, а побачивши кров, сильний Дуб може втратити свідомість.

Дуже відважний, але його сміливість відбувається не тільки від його духовних якостей, скільки від надмірної гордості. Не хоче, щоб його вважали боягузом і, попереджаючи гострі обставини, реагує різкіше, ніж потрібно. Витриманий і вольовий, не має звички відходити від раніше прийнятого рішення і, як правило, завжди домагається поставленої мети. Але його непоступливість має також погані сторони: Дуб не вміє бути гнучким, його непримиренність доставляє йому турботи. Домігся б багато чого, якби зміг хоч небагато бути дипломатом.

Чоловіки Дуба

Це хоробрі, відважні люди. Таке враження вони справляють завдяки, швидше, не душевним якостям, а гордості. Не бажаючи здатися трусами, Дуби часто демонструють більш різку, гостру реакцію, ніж цього вимагають обставини. Чоловіки-Дуби — це люди дії, їм більше подобаються конкретні вчинки. Іноді вони можуть діяти інтуїтивно. Дубам завжди вдається забезпечити свою сім’ю і відстоювати власні інтереси.

Жінки Дуба

Навіть представниці слабкої статі відрізняються сильним, вольовим характером, витримкою, здатністю досягати мети, небажанням змінювати власні рішення. Жінки-Дуби часто страждають від дефіциту дипломатичності, гнучкості, готовності до компромісів. Будь-які обмеження для цих незалежних створінь просто нестерпні. При цьому до чужої незалежності з точки зору жінки-Дуби ставляться досить шанобливо.

Любов і шлюб

Якщо в житті Дуба з’являються любовні стосунки, то він стає цілковитою суперечністю самому ж собі. Всякий раз він думає, що це назавжди — і знову перетворюється у «жертву» несерйозного і недовгого захоплення.


Залишити відгук