Як Повернути Жінку Козерога

Як повернути дівчину-Козерога після розриву відносин або сварки? Скажемо відразу, це може бути досить важко, а іноді практично неможливо. Козероги-дівчата воліє не змінювати своїх рішень.

Як ми вже сказали, у відносинах з Козерогом, як ні з ким іншим важливо не переступити межу, за якою починається точка неповернення. Зробити це, тим не менш, буде досить важко: жінки-Козероги не з тих, хто відкрито говорить про те, що їх не влаштовує у відносинах. Ускладнюється така замкнутість ще й тим, що Козеріг не може відкритися навіть у сварці: вона ніколи не влаштовує скандалів і істерик, під час яких у більшості людей часто розкриваються наболілі нариви, і їх партнери починають розуміти, що необхідно змінити.

Щоб зрозуміти, що образило дівчину-Козерога, необхідно уважно стежити за нею з самого початку відносин. Не варто перегинати палицю, намагаючись влізти в її особистий простір, контролюючи кожен крок або, наприклад, потайки читаючи її повідомлення (останнє, у разі, якщо Козеріг про це дізнається, абсолютно точно поставить жирну крапку у ваших стосунках назавжди). Чоловікові, який хоче зберегти відносини з цією дівчиною, потрібно бути дуже чуйним і помічати як явні риси характеру та принципи Козерога, так і маленькі, з першого погляду навіть незначні деталі. Тільки вивчивши характер свого таємного Козерога, її хлопець зможе вчасно зупинити сварку і уникнути випадкової образи.

Пані цього знака Зодіаку воліють стримувати почуття та емоції, тому сварки з ними ніколи не перетворюються на шоу з биттям посуду і гучними взаємними звинуваченнями. Козероги не схильні до конфліктів, вони викликають у них дискомфорт, тому такі жінки найчастіше не дозволяють втягнути себе в перепалку, а самоусуваються з тим, щоб проаналізувати все, що сталося на холодну голову, максимально об’єктивно.

Саме емоційна холодність Козерогів-жінок нерідко стає глибинною причиною багатьох сварок з партнерами, хоча зовні приводи можуть бути самими різними. Проте чоловік, деякий час прожив із супутницею даного знака, повинен помітити цю особливість її характеру і, якщо не змиритися з нею, то хоча б взяти до уваги. Апелювати до її почуттів, жіночої чутливості, жалості позбавлене сенсу – Козероги готові обговорювати суть проблеми, але не почуття і пристрасті, які вона викликає. Ці жінки не люблять емоційного тиску, справедливо вважаючи, що слід лікувати хворобу, а не її симптоми. І якщо відповідь на питання, як помиритися з жінкою-Козерогом і повернути її, залежить від конкретних обставин, то на питання, коли це краще робити, відповідь однозначна — тільки попередньо заспокоївшись, давши їй час подумати і побачивши, що вона до цього морально готова. Як показує практика, оптимальний момент для залагодження відносин — добу після сварки. При цьому намагайтеся не зачіпати емоційну сторону конфлікту.

Зміцнити похитнулися стосунки з жінкою-Козерогом допоможе заняття яким-небудь спільною справою, причому це має бути не хобі, не розвага, а щось серйозне і відповідальне, адже саме це налаштовує Козерогів на хвилю відповідальності за спільне майбутнє.

Якщо жінка Козеріг вирішиться розірвати зв’язок, то, швидше за все, пояснень з цього приводу не буде. Подібний крок дається їм дуже важко. Якщо привід був не надто серйозний, деякий час вони можуть підтримувати відносини, хоча і не бачать більше від них ніякої віддачі. Але потім жінка, народжена під знаком Козерога, може тихо і мовчки зібрати валізи і піти по-англійськи, а потім вести себе, немов незнайомка, без найменшого натяку на дружелюбність. Це означає, що в ході спільного життя були порушені її принципові інтереси, її партнер чимось серйозно образив або Козеріг прийшла до логічного висновку, що їм далі не по дорозі.

Якщо представниця цього знаку Зодіаку прийме остаточне рішення, то природна впертість і принциповість вже не дозволять їй змінити його, тому, якщо конфлікт вийшов серйозний, повернути жінку-Козерога практично нереально. Якщо ж ви дійсно цінуєте союзом з цією дивовижною жінкою, треба спочатку знати, що другого шансу на відновлення гармонійних відносин, швидше за все, не буде.


Залишити відгук