Як Повернути Жінку Овна

Як повернути дівчину Овна? Універсального рецепту не існує, але якщо знати деякі особливості жінок цього знака, можна зберегти стосунки і помиритися.

Овни-жінки — природжена актриса. Вона може здаватися серйозною і недоступною — і в наступну секунду стати завзятою і навіть трошки розпущеною. Змінюючи свої амплуа, дівчина-Овен завжди залишається вірною собі і своїм принципам: вона воліє бути вірною своєму чоловікові, однак, не обмежуючи себе в задоволеннях, не пов’язаних з іншими чоловіками. Вона ревнива, але аж ніяк не тому, що не впевнена в собі — вона не переносить порівняння себе з іншими, так як дуже самолюбний. Її ревнощі швидше схожа на подив — Овен щиро не може зрозуміти, чому її партнера може цікавити хтось, крім неї.

Дівчина-Овен не поспішає вийти заміж, але завжди готова пускатися в авантюри і різні пригоди зі своїм чоловіком. Така жінка — справжній друг для свого хлопця або чоловіка, тому для неї важливі не тільки романтичні визнання та гарні подарунки (хоча вони її теж цікавлять), але і довгі бесіди та спільні захоплення.

Повернути розташування жінки-Овна непросто, особливо якщо це не прийняте під впливом хвилинного пориву рішення «пожити пару днів у мами». Втім, таке теж може бути, тому не потрібно квапити її з остаточним вердиктом – нехай вона все добре обміркує. Не виключено, що кохана сама виступить з ініціативою примирення.

Може спрацювати і така тактика (якщо мова йде про рядовий сварці, не зачіпає принципових питань) – зробіть вигляд, що не відбулося рівним рахунком нічого особливого і ведіть себе відповідно. Уразливість і надмірна запальність представниць цього знака Зодіаку призводять до того, що жінка-Овен може затіяти сварку буквально на порожньому місці. По здоровому міркуванню вона зрозуміє, що занадто погарячкувала, але гордість не дозволить їй визнати помилковість власних дій. Тоді вона з задоволенням теж зробить вигляд, що сварки не було.

Ситуація набагато ускладнюється, коли мова йде про глибинний конфлікт, який спричинив розрив відносин. Овни — дуже віддані люди, і, щоб відвернути від себе дійсно люблячу жінку, потрібно постаратися – зрадити, боляче вразити самолюбство, повністю перестати «тримати марку». Почуття жінок-Овнів легко спалахують, але, якщо чоловік не стане постійно підкидати в цей вогонь дрівця, він також швидко і загасне.

Такі дівчата і жінки не схильні жити минулим, вони його відпускають і забувають, тим більше що поклонників біля них завжди в достатку. Якщо ваші відносини були засновані виключно на фізичному потязі, навряд чи у вас є шанс повернути жінку-Овна. Але якщо вона все ще продовжує відчувати до вас почуття, можна спробувати це зробити.

Отже, як помиритися з жінкою-Овном? Попросіть вибачення, дайте зрозуміти, що любите, але не принижуйтеся; будьте поруч, але не нав’язуйте свого суспільства. Можна постаратися викликати колишньої інтерес яким-небудь непересічною вчинком, гідним справжнього чоловіка. Не намагайтеся затіяти якусь тонку складну гру або викликати до собі ревнощі — це тільки ще більше її розлютить. Ну і, звичайно, не варто забувати про компліментах і подарунки, до яких Овни дуже небайдужі.


Залишити відгук