Як Повернути Жінку Водолія

Якщо після розлучення чоловік починає замислюватися про те, як повернути жінку Водолія, значить, він, швидше за все, готовий чимало потрудитися. Навіть просто поспілкувавшись з Водолієм, не кажучи вже про стосунки з нею, як з жінкою, будь-яка людина розуміє: це знак, особливо в жіночому втіленні, є квінтесенцією непередбачуваності і раптовості.

Для того, щоб почуття дівчини-Водолія не згасали, її потрібно постійно радувати ніж-то незвичайним. Якщо чоловік Водолія виявляється людиною прагматичною і не приходить у захват від пригод і постійних сюрпризів, йому доведеться або змиритися з тим, що рано чи пізно його обраниця переключиться на когось, хто зможе її зацікавити, або навчитися так само радіти чогось нематеріального і іноді дозволяти собі бути несерйозним.

не Можна сказати, щоб Водолії-дівчата були легковажні. Якщо хлопець, з яким вони почали відносини, підходить їм з погляду взаємних захоплень, якщо їм добре з конкретним чоловіком, вони не стануть змінювати або шукати найкращий варіант. Партнеру, якого вона вважає своєю половинкою, Водолій жінка буде вірна завжди. Вона буде готова трохи спуститися з небес на землю і допомагати партнеру створювати спільний побут. Жінки водолії — дуже люблячі і віддані істоти, але це триває тільки тоді, коли це взаємно на сто відсотків.

У цих чарівних, чуйних, розуміють жінок і дівчат завжди багато знайомих, друзів, шанувальників їх чарівності. Це власниці широкої душі, які готові обійняти весь світ, прийти на допомогу всім нужденним. Вони нерідко забувають про особистих інтересах, невибагливі до матеріальної сторони життя, так і в цілому не відносяться до людей раціональним. Одне з улюблених занять Водолія-жінки – це перебування у світі фантазій, мрій, які найчастіше присвячені чогось грандіозного — наприклад, удосконалення світу. Часто її хвилюють думки про долю знайомих; вона милосердна по відношенню до всіх, у тому числі до тварин.

Людство збідніло б без цих людей, які випромінюють світло і добро, але ціною такого служіння часто стає принесення в жертву власного благополуччя. Коли справа стосується відносин жінки-Водолія з конкретними близькими людьми, все може бути не настільки райдужно, в парі нерідко виникають конфлікти, хоча Водолій – створення миролюбне.

Каменем спотикання може стати необхідність займатися суто «земними» справами, рутиною зразок приготування їжі, прибирання житла, заробляння коштів на хліб насущний. Повсякденне життя не так приваблива, як думки про всесвіт.

Водолії добре знають собі ціну, нерідко її навіть перебільшують, тому дратуються через докорів на свою адресу. Ситуація ускладнюється тим, що ці жінки можуть абсолютно не турбуватися про те, що про них думають інші, навіть якщо це рідні люди. Свої помилки людина такого знака Зодіаку може списати на чужу реакцію, нерозуміння і т. п. Обговорення її промахів в ході примирення призведе лише до поглиблення конфлікту.

Розмірковуючи, як помиритися з жінкою-Водолієм, не варто дозволяти собі занадто відверту і виражену демонстрацію емоцій. Незважаючи на приналежність до слабкої статі, така дама схильна міркувати, а не прислухатися до почуттів. Але це не означає, що повернути Водолія жінку можна виключно доводами розуму: вона обов’язково оцінить щирі слова вибачень або пропозиції примиритися, побачивши, що чоловік відкрив перед нею душу.

Якщо конфлікт не дуже серйозний, то миролюбна жінка охоче простить, візьме до уваги причину розладу, щоб не допустити його надалі. Не намагайтеся затівати дуже грунтовне, «глибоке» з’ясування відносин, т. к. жінки-Водолії не сильно цікавляться тим, що вже стало надбанням минулого. Емоційним людям непросто миритися з Водоліями, адже вони чекають від цієї ситуації чогось особливого, феєрверку взаємних почуттів, але цього не буде.

Повернути жінку-Водолія буде набагато простіше, якщо ви в її очах не втратили репутації цікавого людини, повсякденне спілкування з якими приносить багато задоволення і не напружує.


Залишити відгук