Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Тілець в Любові

Чоловік-Телець і жінка — Близнюки справді гаряча парочка, на жаль лише на перших порах. Поки є гострота почуттів і новизна відносини цікаві Близнюкам, і чоловік-Телець буде любимо. Чоловік-Телець готовий до змін настроїв, легковажності і божевільних вчинків жінки — Близнюк.

Закоханий чоловік-Телець неймовірно змінюється, стає романтичним, задумливим, сентиментальним. Коли Телець закоханий, він з головою йде в проблеми своєї жінки. Навряд чи стане слухати ущипливі зауваження, адреса занадто вітряною дівиці. Вмовляння «зняти рожеві окуляри» тільки викличуть роздратування і уникнення таких співрозмовників.

Чоловік-Телець наділений величезною витримкою, стриманістю, у стосунках він вірний, відданий своїй половині, ніколи не дасть приводу для ревнощів. У ньому жінка — Близнюки зможе знайти тихе пристановище, надійність і стабільність. Але їй це не потрібно, поки вона молода, її цікавить розгульне життя, маси шанувальників і короткочасні романи. У стосунках чоловік-Телець, постійно метається і не відчуває гармонії, жінка-Близнюк сама того не відаючи, штовхає Тільця на самоїдство.

Жінка — Близнюки має природне чарівність, зачаровує партнера манерою рухатися, говорити, сміятися. Надзвичайно цікава натура, має чіпким розумом, вміє гідно виходити з незручних положень. Життя дівчини Близнюк, сповнене пригод, в ній немає систем і регулярних дій, правила її життя – жити в задоволення сьогодні.

На жаль, для жінки-Близнюки роман з Тельцем лише пригода, вона невловима і недосяжна. Скільки триватимуть стосунки, залежить від неї. Чоловік-Телець, отримавши відставку, може надовго впасти в депресію, пияцтво. Страждаючи він поступово, знайде сили повернутися до нормального життя. Чоловік-Телець один з гідних представників чоловічого населення. Про такому чоловікові багато мріють з самого дитинства, він той принц, про який так мріють юні красуні.

Інтимна сторона чоловіка-Тельця і жінки-Близнюки, на жаль, також не має перспектив. Для Близнюків, актуально, що б партнер відчував її хвилю темпераменту, відчував бажання без слів. Палкому Тельцю не комфортно, коли партнерка неучастлива в близьких відносинах. Взагалі, сумісність чоловіка — Тельця і жінки — Близнюків вважається середньою. В юності вони зустрічають більше розбіжностей, що рідко дозволяє їм створити стабільні відносини. Якщо Телець і Близнюки вступили в шлюб, ймовірно, вони шалено люблять один одного і швидше за все вони вже в зрілому віці, інакше союз не склався.

По сумісності жінка-Близнюки і чоловік-Телець дуже різні, і це притягує їх один до одного. Взаємний інтерес з’являється відразу ж, при першому знайомстві. У цій парі кожен бачить, які вигоди з’являються від їх союзу. А далі все залежить від того, чи будуть вони загострювати увагу на несумісних рисах або стануть доповнюють один одного партнерами.

В парі сумісності Близнюки-Телець найчастіше лідером є чоловік-Телець. Він стабільно веде свою сім’ю за наміченим життєвому шляху. Але, якщо раптом Телець потрапить у безвихідь, життя змусить його що-небудь змінити, тоді настане черга тимчасово взяти на себе роль лідера жінці-Близнюка. Її здатності генерувати нові ідеї виводять сім’ю з глухого кута. Жінка-Близнюки і чоловік-Телець багато в чому допомагають один одному. Особливо це помітно у фінансових справах (якщо мова йде про сімейну пару з загальним бюджетом).

Телець вміє і заробляти, і розумно розпоряджатися заробленим. Але коли він дійде до межі своїх сил і здібностей, і зростання доходів перестане збільшуватися, жінка-Близнюки побачить нові можливості і відкриє Тельцю нові перспективи і в тому, де і як заробити, і в тому, як вигідно розпорядитися грошима. Самі Близнюки теж здатні і заробляти, і з розумом витрачати, але погано зберігають придбане (і в цьому їм допомагає Тілець). Так що пара Тельця і Близнюків – це найчастіше забезпечена пара, не рідко у них є спільний бізнес. Разом ці люди домагаються дуже багато чого.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Тельця криється в різниці темпераментах — відчутна відразу і стосується будь-яких дрібниць. Їм потрібно різний час, щоб зібратися в дорогу, підготуватися до лекцій і зробити свою частину домашньої роботи. Телець-чоловік — людина земної і практичний, і метання неспокійною жінки-Близнюків йому, як правило, важко зрозуміти. Ще важче змиритися з тим фактом, що будинок для неї — аж ніяк не найпривабливіше місце на Землі, і що вона не збирається присвячувати весь свій вільний час, слухняно сидячи біля сімейного вогнища. Ось чому в цьому союзі нерідкі конфлікти, і він часто закінчується тим, що Телець, не витримавши, йде.

У відпочинку Близнюки люблять різноманітність, а Телець вибере займатися чимось одним. Тельцю іноді здається, що улюблена весь час тікає від нього, але Телець – не той знак Зодіаку, якому подобається постійне завоювання жінки. Йому потрібна впевненість у супутниці, він буде щасливий із тією, яка стане частиною його стабільного життя.

і Телець Близнюки живуть з різною швидкістю. Тому з боку Тільця часті закиди Близнюків в легковажність, поверховість і незібраність, а жінки-Близнюки втомлюються від повільного і консервативного чоловіка-Тельця. Причому Близнюки швидко дратуються, у них немає витримки, але швидко і викидають з голови неприємності. А ось Телець довго терпить, потім довго намагається перевиховати Близнюків і тільки потім виходить з себе.

За гороскопів сумісності Близнюків-Тільця, щоб сім’я не порушилась від взаємних докорів, жінці-Близнюкам варто більше уваги приділяти своєму партнерові-Тельцю. Для нього дуже важливо відчувати стабільність і свою потрібність комусь. Доводьте йому те, що ви зі своїми різноманітними інтересами і прагненням жити швидко, не забуваєте про нього, і він залишається головним у вашій «божевільною» життя. Крім того, вам варто частіше прислухатися до його порад і час від часу пригальмовувати – адже в життєвих справах чоловік-Телець часто досвідченіше і більш розсудливим жінки-Близнюків.

Також, направте свою швидку реакцію, кмітливість і рухливість на допомогу Тельцю, який і сам розуміє, що якась справа вийшло б краще, якби він діяв швидше. Знайдіть, чим йому потрібна така допомога. Це може бути аналіз великого обсягу новин або дрібні справи, які можна зробити швидко, щоб вони не відволікали Тільця від головного. Адже самі по собі ці риси Близнюків не дратують Тельця, навпаки – ними Близнюки залучили Тільця і викликали його захоплення.


Залишити відгук