Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Скорпіон в Любові

Досить незвичайний союз між чоловіком Скорпіоном і жінкою Близнюком відносини, яких важко назвати спокійними і врівноваженими. У їх житті буде багато радості, щасливих хвилин, і неминучі конфлікти і розбіжності. Причиною є тонка душа і чутлива натура обох. Сприйняття будь-яких слів у прямому сенсі і близько до серця. Чоловік Скорпіон і жінка Близнюк творчі особистості здатні разом досягти популярності і визнання публіки.

Чоловік Скорпіон врівноважений, організований, комунікабельний чоловік. Легко входить у довіру, прихильність до себе людей, вселяє впевненість і солідність оточуючим. Жінка Близнюк відносно легше дивиться на життя, перешкоди сприймає як стимул до боротьби.

В чоловікові Скорпіоні бачить надійну опору, ідеального супутника життя для себе. Іноді вона, правда, пририсовывает якості людей, якими вони не володіють, а потім ображається на невиправдані очікування. Союз Скорпіона і Близнюка можна назвати гармонійним, у чому їх погляди збігаються, найчастіше питання вирішуються обопільно, без непорозумінь.

Жінка Близнюк активна, комунікабельна, контактна, цілеспрямована особистість. Їй притаманна завбачливість, адекватність, вміння будувати свою промову зрозуміло і красномовно. Іноді жінка Близнюк володіє прекрасною ораторською промовою, вміє переконувати народ, може надихнути на подвиг або протест велика кількість людей. В ній природою закладено прагнення до лідерства, в той же час вона жіночна, справжня, має свій стиль, смак, який, як правило, на крок попереду від наступаючої моди.

В парі є і негативні якості. Скорпіон злопам’ятний, упертий, незговірливий, проте, якщо вибрати момент добродушного настрою, можна знайти згоду і розуміння. Жінці Близнюку притаманна запальність, непостійність у плани та цілі, іноді їй не вистачає м’якості і лояльності по відношенню до партнера.

Обидва жалісливі натури, що легко можуть відчути чужий біль, довго знемагаючи від болісної несправедливості. Пара здатна допомагати людям безоплатно, безкорисливо. Збавивши оберти при назріваючий конфлікт, пара зможе уникнути довготривалих чвар та накопичення образ. Обом слід бути чесним по відношенню до партнера. Скорпіон і Близнюк, здатні сприймати правду такою, якою вона є, щоб не виплескувати всю накопичену образу через час. Чоловік Скорпіон і жінка Близнюк здатні вибудувати гармонійні, рівні стосунки, вступити в шлюб абсолютно впевненими та щасливими людьми.

По сумісності жінки-Близнюків і Скорпіона-чоловіки — складно знайти більш несхожих людей. Їм важко знаходити спільну мову. Пристрасний і завзятий чоловік-Скорпіон і чарівна «крижинка» – Близнюки здатні зробити один одного нещасними. Цю пару, може об’єднати тільки спільність інтересів і ділове співробітництво, співавторство.

Між ними може існувати як фізична, так і духовна гармонія, але їхній шлюбний союз завжди буде вельми проблематичним. Їх спільне життя постійно буде ускладнювати і затьмарювати з боку жінки-Близнюки — її невловимий вдачу, нескінченні подружки і вічні поневіряння по білому світу, а з боку чоловіка-Скорпіона — його сильний і власницький характер, хворобливі ревнощі і вічні підозри, постійні суперечки і сварки, з’ясування стосунків, скандали.

Але якщо обидва – розвинені, розумні і духовні люди, у них можливий цікавий і корисний обом союз. Також, союз Близнюки-Скорпіон виявляється набагато міцніше, якщо Скорпіон набагато старші жінки-Близнюків. У цьому випадку Скорпіон готовий миритися з її маленькими недосконалостями, прощаючи їй багато за її жвавість, яскравість та безпосередність.

В ідеальній парі жінка-Близнюки – чоловік-Скорпіон чільну роль у сім’ї завжди займає чоловік. А жінка-Близнюки поважає його, визнає його силу і не сперечається з ним. До речі, Скорпіон і не тисне на неї, тому що вона одна з небагатьох, на кого він не може вплинути своїми маніпуляціями. Жінка-близнюк ніколи не втрачає своєї індивідуальності, і тому Скорпіон боїться «дати зайвого», адже ця жінка легко йде по життю і в будь-яку хвилину може обійти самого маніпулятора, залишивши далеко позаду.

В ідеальній сумісності Скорпіона-Близнюків — чоловік-Скорпіон завойовує повагу до своєї улюбленої Близнючки. Від цього тільки виграють обидва. Жінка-Близнюки стає мудрою, навчається тримати дистанцію у спілкуванні з людьми, що допомагає їй і в інших сферах життя. А чоловік-Скорпіон досягає помітних успіхів в кар’єрі і фінансової незалежності. Часто жінка-Близнюки стає опорою чоловіка-Скорпіона не тільки в особистому житті, але й у бізнесі.

В цьому союзі не виключена любов з першого погляду, проте він рідко буває міцним. Власнику і максималисту Скорпіону складно змиритися з необов’язковістю жінки-Близнюків. Навколо неї в’ється багато шанувальників, збуджуючи в Скорпіоні пекучі ревнощі, крім того, Близнючка зазвичай не налаштована навести затишок в сімейному гніздечку, зате вміє зникати з дому з будь-якого приводу. Все це здатне виводити Скорпіона з себе, провокуючи його на конфлікти і сцени ревнощів.

Основна проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Скорпіона криється в різниці темпераментів партнерів. Чоловік-Скорпіон не відразу помітить, що жінка-Близнюки менш палка і пристрасна, як він. Їй більше притаманне холодність і раціональність. Чоловіка засмучує холодність подружжя, йому здається, що вона до всього (і до нього в тому числі) відноситься поверхово, не вкладаючи душу. Жінки-Близнюки теж складно, так як чоловік-Скорпіон починає провокувати її на сварки, щоб витягнути з неї емоційну реакцію. Він може почати чіплятися до слів ні з того ні з сього, робити дивні висновки, висмикуючи слова з контексту. Жінка-Близнюки рассудительна і не розуміє що ж потрібно її партнеру-Скорпіону. А йому всього лише потрібна її емоційна реакція. Він чекає хоч якого-небудь прояви – злості, сліз, образи.

За гороскопів сумісності Близнюків-Скорпіона – найкращий засіб для жінки-Близнюки, щоб зберегти гармонію та уникнути маніпуляцій чоловіка-Скорпіона – це почуття гумору. Ні в якому разі не піддавайтеся на провокації Скорпіона, інакше він буде робити це знову і знову. Жінки-Близнюки, як правило, наділені відмінним гумором і легким характером, тому скористайтеся цим і переводите сварку в жарт.

Варто пам’ятати про те, що ні чоловік-Скорпіон, ні жінка-Близнюки не в силах змінити темперамент. Та й проблема в цій парі, найчастіше не з-за того, що жінці-Близнюкам не вистачає вогню. Просто чоловік-Скорпіон думає, що якщо жінка-Близнюки холодна, значить вона байдужа. Головне завдання жінки в даному випадку, переконати чоловіка-Скорпіона в тому, що вона його любить так щиро і сильно, як тільки може, якщо Скорпіон зрозуміє це, він заспокоїться. Покажіть йому, що ваше раціональне поведінка властиво у всьому. Ходіть разом в компанії, знайдіть спільне хобі, яке цікаво обом. І тоді він зможе побачити, що, навіть займаючись улюбленою справою, жінка-Близнюки залишається розважливою і не йде в справу з головою.


Залишити відгук