Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Стрілець в Любові

Безперечно, гідна один одного пара. Чоловік Стрілець і жінка Близнюки здатні перетворити життя в шалений карнавал, де місце щастя і радості зведено у главу відносин. Отримуючи враження, оточуючи себе яскравими емоційними подіями, відповідним оточенням, вони будуть безмежно щасливі і вдячні своїй долі за те, що вона їх колись одного разу звела.

Завдяки оптимістичному настрою пари, їм в усьому щастить, злагодженість, мирна домовленість. Навколишні, як не дивно, не дуже вірять в існування таких ідеальних і бездоганних відносин. Оточуючі їх люди весь час шукають підступ, приховану червоточину в союзі. В житті і чоловік Стрілець і жінка Близнюк налаштовані на успіх, вірять у свої сили. Чому мета більш недосяжна, тим цікавіше шлях до результату. Цій парі до вподоби стрімко змінювати свій спосіб життя, вони не терплять одноманітності, сірі будні перетворюють в захоплюючий свято.

Стрілець і Близнюки схильні до частих змін роботи, місця проживання. В їх оточенні величезна кількість приятелів, знайомих і друзів. Чоловік Стрілець велелюбний, обожнює обсипати компліментами жінок. У ньому є хитрість, спритність, волелюбність. У нього чудове почуття гумору, гарна мова, логічне мислення. Жінок підкорює своїми манерами, легкими і невимушеними поглядами на життя, не обтяжує себе побутової рутиною.

найсприятливіший напуття для пари, це спрямування своїх зусиль на творчий розвиток, де їх, без сумніву, чекає успіх і визнання. Прагнення чоловіка Стрільця до першості не внесе в пару розладу, так як в їх відносинах його слово завжди вагоміша, твердіше і не підлягає обговоренню. Жінка Близнюк не зазнає відповідальності, самостійності, відчує лише полегшення при такому положенні.

Жінка Близнюк цікава, довірлива, наївна мрійниця. Не будь в її житті цілісного чоловіки, все її життя була б суцільним безладом. У чоловікові Стрільці її може залучити позитивність, оптимістичність, життєрадісність. Адже вона така ж, але відмінності все ж є. Стрілець хоч і позначати любить, але він реально сприймає ситуацію, тверезо оцінює дійсність. Парі допоможе його запал, наставні слова, які стимулюють «звернути гори», досягти вершини успіху.

Затьмарити відносини можуть скрупульозність і прискіпливість до дрібниць, прояв надмірної амбітності, що придушує самолюбство партнера. Тримати руку на пульсі відносин допоможе регулювання власних негативних емоцій, можливість всі претензії і несправедливі з’ясовувати обставини шляхом конструктивного діалогу, не зачіпаючи свободу, цінуючи особисту думку обранця. До питання шлюбу пара підходить через чималий час після знайомства, тому їх союз стане серйозним і обдуманим кроком, що неодмінно позначиться на якості відносин, довговічності, де завжди буде основою любов і мир.

По сумісності жінки-Близнюків і Стрільця-чоловіки — це – справжні половинки одного цілого. Більшість протилежних знаків добре доповнює один одного, але має різний характер, темперамент і звички. Близнюки і Стрілець цікавляться одним і тим же, у них збігаються смаки, вони помічають одні і ті ж речі. Різниця тільки в незбіжних оцінці всього цього.

Відносини у цій яскравій парі традиційними не назвеш: і чоловік-Стрілець, і жінка-Близнюки — вкрай незалежні натури, які не надто налаштовані ні на родину, ні на шлюб. Як правило, вони не вимагають один від одного клятв у вічній вірності і не поспішають подавати заяву в РАГС, однак, саме відчуття свободи у стосунках поступово все більше прив’язує їх один до одного. Їх загальна любов до пригод і подорожей робить їх спільне життя не надто передбачуваною, але зате дуже насиченою і яскравою.

Кілька жінка-Близнюки – чоловік-Стрілець з радістю приймають в будь-яку компанію. Це активні, життєрадісні, цікаві люди, які багато де побували і багато що бачили, тому їм завжди є що розповісти. В силу того, що в обох веселий норов і розвинене почуття гумору, компанія, в якій вони перебувають ніколи не буде нудьгувати. Чоловіка-Стрільця багато поважають, у нього є авторитет, тому жінка-Близнюки охоче сприймає його як свого вчителя по вдосконаленню особистості. Йому це подобається, і він як і будь-який чоловік, яким захоплюються і слухаються, розквітає. Крім того, Близнюки допомагають Стрільцеві і в соціальному житті – серед її знайомств дуже багато корисних.

Завдяки чоловікові-Стрільцеві жінка-Близнюки починає вибірково до всього ставитися. У неї стає менше скороминущих інтересів, невідповідних знайомств і даремно витраченого часу. Крім того, по сумісності Близнюки і Стрілець доповнюють один одного у фінансовій сфері. Близнюки – не грошовий знак, хоча грошима розпоряджатися вміє, а Стрілець завжди при грошах, хоча частенько він – жахливий марнотрат. Разом їх пара фінансово процвітає.

У шлюбному союзі між жінкою-Близнюками і чоловіком-Стрільцем, незважаючи на те, що у них чимало спільного, часто можуть бути сварки. Проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Стрільця в тому, що в гороскопі вони знаходяться в опозиції, тому-то й обидва партнери дивляться на світ кожен зі своєї дзвіниці, дотримуючись своєї точки зору.

Пред’являти претензії в цій парі може і чоловік і жінка. Стрільцеві не подобається поверхню жінки-Близнюки, відсутність чітких принципів і твердих етичних правил. Якщо при цьому Близнюки по натурі порядна, її це буде ображати.

А сам чоловік-Стрілець не проти пофліртувати з красивою жінкою. Причому йому зовсім не обов’язкового заходити в цих відносинах далеко, йому досить просто пообійматися. І зовсім незрозуміло, чому його донжуанское поведінку так дратує жінку-Близнюки. Вона вірна, а він не бачить нічого страшного в легенях інтрижках. Якщо у пари різне освіту, то це може бути ще один привід для конфліктів.

За гороскопів сумісності Близнюків і Стрільця, щоб в їх родині зберігалася гармонія, жінці-Близнюкам необхідно виробити свою систему цінностей, завдяки цьому вона стане сильніше і сміливіше, у неї з’явиться свій внутрішній стрижень. Це легко вийде у парах, де чоловік-Стрілець не тисне, а м’яко направляє свою кохану. Але, дуже часто буває так, що чоловік-Стрілець веде себе безцеремонно. Тоді в цьому випадку жінці-Близнюкам допоможе тільки її відмінне почуття гумору. Переведіть неприємні розмови Стрільця жартома. Він, до речі і сам не проти посміятися, і ви уникнете конфлікту, а він зрозуміє безглуздість свого тиску.

А от з волелюбністю Стрільця справа йде трохи складніше. Жінці-Близнюкам відразу треба зрозуміти, що це не виправиш, і цього чоловіка не переробиш. Але тут на допомогу прийде уміння жінки-Близнюки бути багатоликою, весь час різною, яскравою і цікавою. Дивуйте його своєю новизною і тим самим ви заміните йому всіх жінок. Культурні та соціальні відмінності допоможе подолати постійне прагнення Близнюків до нового. Вона легко (легше, ніж Стрілець) приймає нові знання і правила.


Залишити відгук