Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Риби в Любові

Чоловік Риба і жінка Близнюки при знайомстві часто відчувають неприязнь один до одного, і дивляться один на одного як на інопланетянина, людини абсолютно чужого, незрозумілого, іншого світогляду. У відносинах їх, навіть не любовні, ковзає роздратування, часто виникають красномовні суперечки по дрібницях, в обох постійне бажання зачепити партнера, придушити його значимість.

Для створення мирних умов існування разом їм необхідно надзвичайне бажання, терпіння, такт, лояльність. Виносячи уроки з життя, подолавши всі перешкоди, їм воздасться, і вони зможуть досягти величезних успіхів у професії і розкрити потенціали та природні таланти. Але, щоб прийти до щастя їм необхідно пройти складний тернистий шлях.

Доля, давши можливість цим двом знакам з’єднається, явно слід якимось своїм планам. Тут не обійшлося без втручання карми, фатального збігу обставин між чоловіком Рибою і жінкою Близнюком. Перше, що необхідно для налагодження контакту це навчитися спілкуватися один з одним спокійно, врівноважено. Для чоловіка Риби всі вчинки, слова жінки Близнюка піддаються сумніву, бажанням оскаржити і щире здивування.

Чоловік Риба тихий, педантичний меланхолік виглядає в очах жінки Близнюка явно безглуздо, він повільний і «несмачні». Його холодність і байдужість викликає в ній злість, роздратування і відчай. Жінка Близнюк активна, любить похвалу і визнання, від схвальних слів розквітає і відчуває себе королевою. Вона конфліктна, балакуча, дуже принципова і наполеглива.

Ось саме її зайвий тиск, динамічність і валять чоловіка Рибу в комфортний стан, пригнічення. Його уявлення про супутницю життя виглядають абсолютно інакше. Вона повинна бути практичною, вдумливої, серйозною, господарської скромницею. Не виділятися, не прагне бути першою скрізь, або ж самої активної і гучною. Волелюбність жінки Близнюка, її демонстративна легкість у відношенні чоловіків не подобається чоловікові Рибі.

В їх відносинах не вистачає уваги до слів і закликів партнера. Можна побудувати гарні відносини на основі взаємної любові, поваги і не посягання на особистісні якості обранця. Сприймати його таким, яким він є, цінувати за позитивні якості і прийнятні. Їх не мало, адже чоловік Риба господарський, поміркований, вірний, надійний, вміє бути мудрим у найвідповідальніші моменти життя.

Жінка Близнюки могла б стати справжнім каталізатором для Риби, справжнім двигуном у професійній сфері. Її наполегливість, уміння переконувати, надихати, вселяти надію, силу, її красномовні докази, слова, що закликають до активності, допомогли б відбутися як особистості чоловікові Рибі.

По сумісності жінки-Близнюків і чоловіка-Риб — замріяний філософ чоловік-Риби і експансивна жінка-Близнюки настільки не схожі, що здається, природа створила їх з наміром, щоб їх шляху ніколи не перетнулися. Зазвичай вони не перетинаються, але з будь-якого правила є винятки. Стосунки між Близнятами і Рибами повні конфліктів і нерозуміння.

Риби – символ інтуїції і фантазії, а Близнюки – розуму і ерудиції. Їм складно знайти точки дотику. Якщо з якихось причин вони все ж зійшлися, союз обіцяє бути оригінальним і яскравим. В ідеальній парі і чоловікові-Рибі і жінці-Блинецу дуже багато довелося попрацювати над собою, щоб зрозуміти і прийняти свого партнера по шлюбу. Вони обидва навчилися терпіти непослідовний характер один одного і цивілізовано вирішувати конфлікти. Завдяки жінці-Близнюка, чоловік-Риби навчається не робити трагедію на порожньому місці, і все частіше і частіше він перебувають у хорошому настрої, його песимізм відходить у бік.

В цій парі Риби отримують від Близнюків оптимізм, а жінка-Близнюки розвиває свої меркуріанські якості — кмітливість, аналітичні здібності і здоровий глузд. В парі сумісності Близнюки-Риби жінка зростає, стає рішучіше і відповідальніше, але їй доводиться брати на себе роль лідера в сім’ї. У принципі, жінка-Близнюки з радістю б поклалася на сильного чоловіка, але в парі з Рибами вона вчиться брати керівництво на себе. У ній прокидається обережність і вміння відчувати, куди не варто лізти без оглядки.

В ідеальних стосунках жінка-Близнюки не обурюється мрійливістю і пасивністю Риб, а приймає його такі маленькі слабкості. І Близнюки, і Риби – майстра говорити слова любові. Відносини підігріваються за рахунок романтичних листів, вечері при свічках, флірті тощо

У спільному житті ні чоловік-Риби, ні жінка-Близнюки зазвичай не налаштовані на відвертість і прозорість відносин. Недомовленість, замовчування, таємниці один від одного і іноді навіть обман — все це вони обидва, як правило, вважають цілком виправданим в сім’ї, і тому їх союз рідко виявляється міцним. Втім, буває і так, що Близнючка і Риби свідомо закривають очі на таємниці свого партнера, тим самим продовжуючи свій загадковий шлюб.

Також темперамент кожного з них налаштований на свій лад, на свої хвилі. У Риб переважає чутливість і чуттєвість, у Близнюків легковажність і легковажність. Багата фантазія і яскрава жива уява, як і надмірна сприйнятливість і вразливість, швидка реакція почуттів у Риб часто викликають у Близнюків — бурю в «склянці води». Рибам потрібно спокій і затишок, задоволення і насолоди, надійна і впевнена життя, гармонія у власному будинку. Рибам зі своєю душевною теплотою чужа прохолодна атмосфера інтелекту Близнюків.

Але, найбільша проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Риба — зовсім не в неподібності характерів і звичок. Багато людей не схожі один на одного, але створюють щасливі і гармонійні пари. Складності в цьому партнерстві з’являються з-за того, що вони обидва гнучкі, ведені люди, і їм потрібен більш сильний і рішучий партнер. Ні Близнюки, ні Риби не готові стати головою сім’ї і приймати відповідальні рішення. Обом не вистачає сталості характеру. Вони вміють підлаштовуватися під іншого людини, відмовляються від своїх задумів під тиском обставин, пластичні і вбирають все нове.

Вони поступаються щиро, відмовляються від своєї думки і переймають думку партнера. Але, в цій парі вони бояться поступитися один одному, так як розуміють і відчувають, що їх такий же гнучкий партнер не може нести відповідальність за зроблений вибір. Тому кожен з них намагається здаватися жорсткіше, ніж є насправді. А в стосунках це викликає сварки через непоступливість, істерики, затаєну злість і помста нишком.

За гороскопів сумісності Близнюків-Риб — жінка-Близнюки сильніше страждає від нерозумних вчинків, так як Риби, якщо їх щось не влаштовує, йдуть у мрії. У жінки-Близнюків немає сильного характеру, вона не йде вперед, що б не трапилося, а змінює поведінку і самі цілі в залежності від того, як змінилася обстановка навколо неї. Зате у неї є такі чудові риси як раціональність і здоровий глузд. Вони допомагають їй передбачати більшість проблем і виходити з скрутного становища.

Для того щоб у сім’ї була гармонія, жінці-Близнюкам необхідно навчитися думати не тільки про себе, але і про свого чоловіка-Риб. Тоді її поведінка стане більш обережним і розумним, вона навчиться брати на себе відповідальність. Від цього тільки виграють обидва. Така поведінка додасть їй упевненості в собі і зробить характер твердіше, а Риби, стануть їй більше довіряти і не будуть сперечатися і відстоювати свою думку, бачачи, що жінка-Близнюки впорається з цим краще.


Залишити відгук