Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Ваги в Любові

Чоловік Ваги і жінка Близнюки великі мрійники, політ їх фантазії здатен надовго відірвати їх від землі і вони готові витати в любовних мріях дні безперервно. З одного боку, їх характер схожий, з іншого, погляди і темперамент різні, при такому поєднанні фінал непередбачуваний. Обидва не люблять брати на себе відповідальність, йдуть від серйозності і реальності життя. Довго залишаються «дорослими дітьми», і до тих пір, поки немає труднощів, конфлікти не виникають.

Жінка-Близнюк спритна і граціозна, як пантера, її уваги і інтуїції можна позаздрити. Їй легко зрозуміти людину, вона товариська, вміє слухати, обожнює радити, нав’язувати свою точку зору. Жінка-Близнюк оригінальна, в її діях відчувається індивідуальність, здоровий егоїзм. Правила, межі, рамки суспільного, морального характеру порушує з неприхованим задоволенням. Домашня робота, побут та облаштування будинку не її коник, однак глибоко в зрілому віці, цілком ймовірно стане чудовою і гостинною господинею. Дім і побут, швидше за все, дістанеться чоловікові-Терезам, жінка ж віддасть перевагу реалізовуватися у кар’єрній сфері.

Чоловік Ваги втрачає голову від запаморочливої, привабливої жінки Близнюка. У ній є гострота, родзинка, таємниця. Його захоплює її поведінку, образ життя, зовнішність, абсолютно все до дрібниць. В союзі, чоловік піддасться на будь-які поступки і бажання своєї жінки Близнюка. Йому домоседу, сподобатися проводити час у спілкуванні з друзями і приятелями, відвідувати шумні закладу.

Чоловік Терези з такою жінкою може досягти високих результатів у бізнесі, спорті. Адже для Ваг необхідний стимул, прагнення показати свої успіхи, заслужити гордість за себе. Спрага і пошук пригод з часом зміниться, вона почне цінувати впевненість, стабільність, статечність життя, які їй дарує чоловік Ваги.

Союз Ваги чоловіки і жінки Близнюка приречений на успішне існування. Пара наділена талантом бути завжди разом. В їх невимушених бесідах завжди знайдеться місце розмовам про філософію, про неземне, мріям про нереальне. Чоловік Терези дасть жінці повну свободу самовираження, буде підтримувати її в будь-яких прагненнях і починаннях. У ньому вона зустріне розуміння, підтримку і турботу. Стосунки продовжаться ще довго і перейдуть в класичну форму сімейної пари. Молодість дасть обом чимало уроків життя, змусить дивитися на партнера як на надійного супутника життя, їх погляди до глибокої старості будуть світитися любов’ю.

По сумісності жінки-Близнюків і Терезів-чоловіки — це самий казковий, далекий від повсякденності, повітряний і легкий союз. Рідко зустрінеш більше щасливу пару, ніж Близнюки і Терези, коли вони знайшли один одного. Між ними ідеальне взаєморозуміння і гармонія, вони не прив’язують один одного нічим з матеріального світу, але ніколи не розлучаться, тому що їх об’єднує любов.

Оточуючим цей союз може здаватися дивним, але в житті зустрічається досить часто. Справа в тому, що при всьому неподібності характерів чоловіків-Терезів і жінки-Близнюків їх об’єднують такі спільні риси характеру, як емоційність і мінливість настрою. Завдяки цьому вони чудово розуміють один одного.

У цьому шлюбному союзі об’єднуються інтелект з почуттями і в спільному досвіді народжуються мистецтво любити мистецтво лестити і мистецтво жити. Кращим у цьому шлюбному союзі є те, що обидва партнера дуже вдало вміють спільно радіти і розважатися, веселитися і насолоджуватися, що обидва вони люблять компанії і вечірки, жарти-примовки, гумор і сатиру, світ мистецтв.

В сумісності Близнюків-Ваг є і гармонійні відносини і повне взаєморозуміння. Вони багато подорожують, у них маса знайомих, вони з задоволенням дізнаються нове. Їх мета – любити один одного і разом пізнавати світ. У їх відносинах немає нудьги і немає постійної метушні, вони живуть, насолоджуючись світом і один з одним. Вони рідко ставлять перед собою мету нагромадити багатство. Їхні інтереси лежать в інтелектуальній площині.

Жінка-Близнюки в ідеальній парі отримує мета. До зустрічі з чоловіком-Ваги для неї будь-яка інформація представляла однакову цінність. З Вагами вона вчиться виділяти вподобане, у неї розвивається смак і твердість характеру. Чоловік-Терези, завдяки Близнюкам, стає сміливішою і раскрепощенней. Обидва задоволені тим, що їх життя повне різноманіття, але при цьому вони не живуть від кризи до кризи.

У спільному житті Близнючку може не влаштовувати той факт, що чоловік-Терези думає і діє надто повільно, проте вона, як ніхто, вміє підняти йому настрій і розбуркати. Чоловік-Терези за це, готовий прощати жінці-Близнюкам її непосидючість і звичку багато часу проводити поза домом, а також може закривати очі на її необов’язковість і інші «маленькі слабкості». Також у пари Близнюків-жінки і Ваг-чоловіки — прекрасна сексуальна сумісність, взаємне тяжіння і вони не втомлюються фліртувати один з одним.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Ваг у тому, що єдине що скріплює цю пару – це любов. Якщо вона пішла, то жінка-Близнюки і чоловік-Терези ще довгий час можуть жити разом, але ця пара вже не буде ідеальною. Вони прощають один одному всі промахи, не конфліктують. Життя кожного з них йде паралельно життя партнера, не перетинаючись з нею ні в одній точці. Близнюки зайняті своїми справами, Ваги – своїми.

Їх тримає поруч звичка, а часто вони й самі не розуміють, що пари, по суті, більше немає. На першому етапі це може виглядати як легке ставлення до образ, небажання забивати голову дурницями, відсутність мотивації до вирішення проблеми взаємовідносин. Обидва партнера дуже легко переключають свою увагу з проблем сім’ї на цікавий навколишній їх світ. І так, раз за разом, крок за кроком любов йде з сім’ї.

У жінки-Близнюків і чоловіків-Терезів дуже легкий характер. Тому, навіть після розставання вони можуть залишатися хорошими друзями. За гороскопів сумісності Близнюків-Ваг, щоб у родині панувала гармонія, жінка-Близнюки повинна добре вивчити і знати всі відмітні риси свого чоловіка Ваги. По-перше, чоловіки-Терези з усіх сил намагаються всім подобатися. Маючи вроджену красу і гарний смак у всьому, вони чудово вміють і витрачати гроші, про що Близнюки завжди і постійно повинна знати і пам’ятати. По-друге, Ваги дуже люблять і бажають, щоб їх завжди визнавали і обожнювали, щоб їх вічно і постійно хвалили, їм лестили.

Чоловік-Терези більше сімейний, і сильніше прив’язаний до партнера, ніж жінка-Близнюки. Якщо розвал пари почався з вини Близнюків, це означає, що вона занадто захопилася навколишнім світом і забула про свого чоловіка. Їй потрібно витрачати менше часу на спілкування з друзями, прогулянки і роботу, і частіше розповідати Терезам про свою до них любові.

Якщо розлад почався з боку Терезів, є ймовірність того, що з’явилася інша жінка, причому закоханість може бути абсолютно платонічного. У цьому випадку Близнюкам потрібно терміново вживати заходів по завоюванню Ваг і знову закохати його в себе. У жінки-Близнюки це вийде чудово. Вона так добре підходить чоловікові-Терезам, що з нею конкурувати марно і незабаром чоловік це зрозуміє. Також парі жінка-Близнюки – чоловік-Терези варто задуматися над тим, щоб разом подорожувати, відпочивати на природі і взагалі урізноманітнити життя. Загальні враження добре зміцнюють цей союз.


Залишити відгук