Ліщина — Гороскоп Друїдів

Дати Ліщини: 22 березня — 31 березня; 24 вересня — 3 жовтня.

Риси народжених під знаком Ліщини: схильність до синтезу, інтуїція, фантазія.

Сумісність: з Кедром, Горіхом, Ясеном і Грабом.

Несумісність: з Буком, Дубом, Кипарисів і Липою.

Характер людей, що народилися під знаком Ліщини, надзвичайно суперечливий. Вони стримані й скромні, можуть проявляти себе мудрими, добрими, терплячими людьми, здатними докладати масу зусиль для того, щоб принести користь дорогій людині. Але в той же час Орішники можуть бути шкідливими, злісними і навіть небезпечними. У них дуже швидко змінюється настрій. Людей цього знаку завжди помічають оточуючі. У Ліщини відзначається тяга до різнобічних знань, здатність опановувати ними легко і швидко. Однак Орішники можуть і не задіяти отримані знання — це залежить виключно від їх доброї волі.

Ліщина задовольняється малим, пристосовується до всіляких умов життя і все розуміє. Її зовнішність робить майже магічну дію. Якщо хоче, то може сподобається, вміє змусити любити себе. Вміє бути доброю, мудрою, терплячою, але може бути і небезпечною, злою, шкідливою. Все в ній чаклунство — біле чи чорне, в залежності від її хвилинного настрою чи власного капризу. Без залишку добра чи витончено зла — така Ліщина, і не без причини людей, що народилися під цим знаком, у середині століття часто обвинувачували в чаклунстві. Прив’язавшись до кого-небудь, вона зробить все, щоб полегшити його життя. Але будь обережний, якщо не завоюєш її симпатії. Незважаючи на скромність і стриманість, ніколи не проходить непоміченою. Вкрай оригінальний, несхожий ні на кого, життя трактує інакше, ніж усі.

Чоловіки Ліщини

Представники цього знаку здатні все схоплювати буквально на льоту, багато в чому завдяки інтуїції і тонкому розумові. Настрій чоловіків-Ліщини може змінюватися по кілька разів навіть протягом одного дня.

Жінки Ліщини

Дамам, які народилися під знаком Ліщини, притаманні надзвичайна оригінальність, несхожість на всіх інших; відрізняються вони навіть своїм ставленням до життя. З однаковим успіхом вони можуть кинути всі свої справи на самоплив і кинутися заради мети на барикади.

Любов і шлюб

Якщо жінка-Ліщина відчує до кого-небудь людині щиру прихильність, то буде робити все можливе і неможливе для того, щоб полегшити того життя. Характер представників цього знака дуже нерівна, непостійний, тому з рівним успіхом вони можуть бути дуже ніжними, милими і стати для своїх других половин справжньою мукою.


Залишити відгук