День Народження 16 Липня: Знак Зодіаку — Рак

Раки, народжені 16 липня, втілюють у собі як сором’язливість, так і товариськість. Під покровом ввічливості криється цілеспрямованість і глибинне відчуття власної вибраності. Ви володієте здатністю до яскравим прозрінням завдяки здоровому глузду й живому уяві. У вас великі мрії та всі необхідні здібності, щоб втілити їх у життя. Найкраще ви працюєте, коли над вами немає начальників. Вам потрібні тривалі періоди усамітнення, щоб скласти плани і відновити енергію, а тому ваш потужний потенціал часто не помітний друзям і знайомим.

Основна небезпека для здоров’я народжених 16 липня полягає в омані щодо того, що силою духу можна перемогти будь-фізичний недуг. Проте їм варто пам’ятати, що серйозні захворювання вимагають втручання лікарів або принаймні досвідчених консультантів. Звичайно, не можна не визнати, що позитивне мислення дуже корисно для народжених 16 липня і навіть здатне творити дива. І все-таки індивідуальний підхід до дієти та фізичних вправ було б вкрай бажаним для них.

Народжені 16 липня постійно знаходяться під впливом романтичних імпульсів, пов’язаних з коханням, пригодами, фантастичними подіями і незвичайними людьми. Вони прагнуть знести різноманітність у своє життя, наповнити її захопленням; буденність і нудьга дратують їх. Страсна енергія, яку вони спрямовують на здійснення своїх проектів, відрізняє їх від інших людей. Ідеалісти в душі, народжені в цей день обов’язково повинні вірити в те, що роблять, і їх діяльність часто порівнянна з хрестовим походом.

Знак Зодіаку 16 Липня — Рак

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку примикає до знаків Води, які відрізняються душевністю, вірністю традиціям, психологізмом, працьовитістю.

Планета Управитель: Місяць. Відповідає за інстинкти, виживаність. Вплив Місяця ідеально для постачальників, завгоспів, письменників, кухарів. Планета у вигнанні – Сатурн. Відповідає за невміння абстрагуватися від емоцій, брак лідерських якостей.

16 липня святкують свій день народження дуже суперечливі натури. Оточуючим часом не зовсім зрозуміло, як в одній людині може поєднуватися товариськість і сором’язливість. Але в цьому випадку непоєднуване змішується цілком органічно. Жива уява допомагає яскраво візуалізувати свої бажання і в кінцевому підсумку обов’язково домагатися їх виконання. Однак для цього людям, народженим 16 липня, можуть знадобитися тривалі періоди самітництва і усамітнення. Зате після планування і аналізу ситуації такі люди просто «кидаються в бій і швидко досягають своєї мети. Варто зазначити, що позитивне мислення, властиве людям, що народилися в цей день, здатне творити справжні чудеса. По-перше, вони швидко знаходять однодумців, а по-друге, всі перешкоди, що зустрічаються на їх шляху, вони сприймають просто як завдання, які мають своє рішення. Для таких людей практично не буває неможливого, вони вірять, що будь-яка задача їм по плечу.

Крім того, є ще одна характерна риса, притаманна цим романтикам, а саме: високорозвинена ментальна здатність. Багато з них свято вірять в те, що сила духу переважає над матерією, і взагалі вважають себе у вищій мірі логічно мислячими істотами. Однак між їхніми висловлюваннями і діями лежить певна різниця. Якщо б вам довелося прочитати їх ремарки, ви б визнали за ними логічність, і все ж, вслухаючись у мову народжених 16 липня, у їх мову, не можна не відзначити, що в ньому переважають емоції. У самому справі, спосіб самовираження, використовуваний народженими 16 липня, дуже нагадує проповідницький стиль, особливо коли мова йде про те, щоб переконати оточуючих у безсумнівною практичності благих починань.

Для народжених 16 липня неминучі конфлікти між розумом і емоціями. Скажімо, їх можуть занадто хвилювати власні пристрасті, і для їх утихомирення вони можуть вдатися до якихось жорстким дисциплін, здатним регулювати потік енергії. На жаль, такий підхід часто викликає роздратування, а це вже веде до дистанціювання народжених 16 липня від оточуючих. Багато з тих, хто народився 16 липня, не можуть уникнути спокуси залучити на свій бік якомога більше прихильників і послідовників. Однак тут потрібно проявити особливу обережність, оскільки виникає ризик позбавити інших можливості духовного зростання на основі власного досвіду і пізнання. Найбільш консервативні особистості тих, хто народився 16 липня, зайняті звичайною роботою і ведуть, як це може здатися спочатку, цілком безхмарне життя. Але якщо подивитися, які книги вони читають, фільми і телепрограми, яким вони віддають перевагу, можна лише здивуватися, якими фантазіями наповнена їх життя. Так чи інакше, але у всіх їх фантазіях прозирає непрекрытое бажання не тільки по-справжньому захопитися самим, але і захопити за собою інших, і саме ця справа стає головною рушійною силою в їх житті.

Глибоким потрясінням для народжених 16 липня може обернутися любов — або з-за своєї глибини, або з-за частоти повторення. Як би те ні було, відірвати народжених 16 липня від об’єкту їх любові практично неможливо, навіть якщо у них дуже мало шансів завоювати серце коханої. Бар’єри, труднощі, роздратування, гнів — це всі компоненти, незмінно необхідні для романтичних відносин у розумінні тих, хто народився в цей день. Захоплені своїми ілюзіями, вони можуть здійснювати, здавалося б, неймовірні вчинки. Якщо ж об’єкт їхньої любові — неживий предмет (скажімо, місце, річ, важко здійсненне бажання), він може назавжди залишитися заповітною мрією. У цьому сенсі народжені 16 липня завжди воліють безтілесні мрії активної дії.

Чоловік Рак — народився 16 Липня

Чоловіки, народжені 16 липня — можуть пишатися такими характеристиками: такий кавалер — який виховує, ніжний, проникливий, щедрий. Чоловіки-Раки в більшості своїй схильні до зайвого перебільшення життєвих проблем — їх депресії і негативний настрій можуть сильно зіпсувати враження. Витончені, бентежні і неоднозначні, Раки можуть виглядати примхливими і спекулирующими на своїй витонченості і загадковості, але при цьому в більшості своїй Чоловіки-Раки є вірними і відданими, особливо в питаннях любові — об’єкт свого обожнювання вони можуть фанатично ідеалізувати.

Жінка Рак — народилася 16 Липня

Жінки, народжені 16 липня, виділяються особливими рисами: така дама — жіночна, м’яка, романтична. Жінки знаку Рак діляться на два типи. Перший — ласкаві, сором’язливі і кілька фригідні жінки, що вражають своїм смиренням і готовністю раболепствовать. Другі, навпаки, яскраві, емоційно нестабільні, із завищеною самооцінкою. Обидва типу — недовірливі, чутливі до критики, схильні до зайвого драматизму, вразливі.

День Народження 16 Липня

Якщо богу було завгодно, щоб людина з’явився на світ 16 липня, то, значить, на землі не вистачало романтиків. Індивіди з цією датою народження в біографії надзвичайно захоплюються особи, яким постійно потрібна енергія любові і пригод. Народилася 16 липня знак зодіаку Рак, дуже підійде назва «людина-свято». Вони прагнуть своє життя та оточуючих зробити яскравою, наповнити незвичайними рішеннями і проектами. Вони ідеалісти в душі, тому часто ведуть боротьбу з вітряними млинами. Дуже відповідальні, вміють співчувати і співпереживати, навіть малознайомим людям, тому часто займаються благодійністю. Намагаються бути в курсі всіх останніх подій, незалежно від сфери.

Народженим 16 липня знак зодіаку Рак, дуже приємно подобатися іншим, особливо протилежної статі, тому заради таких емоцій можуть здійснювати дії «напоказ». Люди, народжені 16 липня знак зодіаку Рак, можуть бути дуже недовірливі, вірять у вищі сили. Але це не означає, що вони будуть сліпо слідувати написаним у різних джерелах радам. Як і багато інших представників водної стихії, володіють надмірною емоційністю і навіть сентиментальністю. При цьому в їх мові завжди простежується чітка логіка. Це дозволяє їм переконувати оточуючих у тому, що починання під їх керівництвом, безсумнівно, практичні. Можуть бути як керівниками, так як в них є комерційна жилка, так і звичайним кухарем. Вірніше, не зовсім звичайним, а схильним створювати кулінарні шедеври.

Близьким варто уважніше ставитися до азартних нахилам осіб, народжених 16 липня. Таке дивне поєднання розумності та емоційності часто призводить до внутрішніх і зовнішніх конфліктів. Буває так: послідували за індивідом, народженим 16 липня, виявляються кинутими, тому що рак раптом вирішив дистанціюватися. Щоб навчитися керувати раптово власним гнівом, багато з представників даного періоду народження вдаються до різним технікам регулювання енергії, в тому числі, східних єдиноборств. Ті, хто народився 16 липня знак зодіаку Рак, без сумніву, дуже сильні особистості. Навіть якщо вони вирішили присвятити себе якимось простим професіями, в їх житті обов’язково можна виявити схильність до романтизму і того, що їх хвилює в цьому світі. Це простежується в улюблених телевізійних передачах, книгах, музиці, якими вони захоплюються.

В особистому житті схильні самі влаштовувати проблеми у відносинах з партнером, тому що вважають, без труднощів не можна оцінити по-справжньому романтику. Жінки, що з’явилися на світ 16 липня, нагадують тип тургенєвській дівчини. Чоловіки, яким судилося народитися в цей день, характеризуються щедрістю, великою увагою на етапі залицяння, проникливістю. Для підтримки власного успіху варто частіше використовувати в одязі та інтер’єрі фіолетовий колір і його відтінки. Щоб бути по-справжньому щасливими, їм варто позбутися від «рожевих окулярів», спрямувати енергію в правильне русло і поменше налаштовувати проти себе оточуючих.

Любов і Сумісність

У любові ви захищаєте своїх близьких і можете жертвувати собою заради них. Ваша романтична, турботлива природа володіє емоційним мінливістю. Вас легко поранити байдужістю або відмовою, тому вашим ідеальним партнером може стати людина, готовий прийняти ці зміни настрою і періодичну потреба в самоті.

Рак — це єдиний знак, здатна в тій або іншій мірі знайти взаєморозуміння з усіма знаками зодіаку, але особливе щастя знаходить зі Скорпіоном, Дівою, Козерогом, Рибами. При певних компромісів є шанс побудувати відносини з Козерогом, Стрільцем і Левом. Найневдаліші спілки — з Овнами, Близнюками, Раками, Стрільцями та Водоліями.

Робота і Кар’єра

Краще всього народилися 16 липня проявляють себе на тій роботі, де у них немає начальників. Самостійне планування і прийнятний розпорядок роботи мають велике значення для них. Важливо пам’ятати, що серед людей, народжених в цей день, деколи зустрічаються справжні консерватори, які займаються рутинною роботою і при цьому себе прекрасно почувають. Але більшість – це все-таки дуже захоплені і націлені в майбутнє люди.

Здоров’я і Хвороби

Основна проблема тих, хто народився 16 липня, полягає в тому, що вони вважають можливим перемогти будь-яку хворобу тільки силою духу. Проте варто пам’ятати, що для того, щоб виявити захворювання, потрібна допомога справжніх професіоналів. Крім того, позитив і налаштованість на перемогу – це важливий, але допоміжний засіб при лікуванні серйозних захворювань.

Можна просто втратити час і зіткнутися з гіркою необхідністю вирішувати проблеми зі здоров’ям хірургічним шляхом. Профілактика – ось що найкращим чином підходить для людей цього знаку Зодіаку. Фізичні вправи, чергування періодів роботи і відпочинку допоможе запобігти масу серйозних захворювань.

Доля і Удача

В цей день народжуються вольові люди, наділені численними даруваннями. Вони талановиті, дуже розвинена інтуїція, можливі телепатичних здібностей. Володіють красномовством, даром впливати на інших людей, підпорядковуючи їх своїй волі. Можуть проявити себе у сфері літератури, музики. У фінансових справах вони зазвичай успішні, в сім’ї гармонійні стосунки. Вони прив’язані до сім’ї і шанують традиції роду. Їм багато чого дається в житті легко, але якщо вони знехтують моральними канонами, їх життя буде убога.

Поради Ракам, Народженим 16 Липня

Часом необхідно зрозуміти, наскільки поставлене вами мета необхідна. Адже часто це перетворюється у гонку за мрією, виконання якої приносить розчарування. Вирішіть, що вам дійсно потрібно, і вирушайте за досягненням цього необхідного без тіні сумніву.


Залишити відгук