Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Лев в Любові

Чоловік Лев і жінка Близнюки притягують один одного наче магніт. Стрімко почалися любовні відносини, захоплює кругообіг відчуттів, незвіданих почуттів, гострих вражень. Їх життя схоже на карнавал, де раз у раз змінюються декорації, занадто багато різноманітності, веселого проведення часу. Такий спосіб життя звикла вести дівчина-Близнюк, це її стихія, жити і всіляко уникати спокою, монотонності. Чоловіка-Лева залучають святкова атмосфера, потік невичерпної енергії Близнюків, це затуманює його розум.

Чоловік-Лев оточений жіночою увагою, він цікавий, дотепний, прекрасно вміє зваблювати, «заглядати в очі», викликати захоплення, говорить приємні слова. Льва приваблює її непідробний інтерес до його персони, уважність, комунікабельність. Від природи жінка — Близнюки весела, ефектна, часом гучна дама. Він абсолютно впевнений у своїй привабливості, в усякому разі, в її очах. Будь-які спроби конкурентів відняти його жінку, караються жорстким нокаутом для суперника.

Чоловік-Лев у відносинах постійно в дикому напрузі, йому маряться зради, флірт, нещирість з боку жінки. Йому не властива підозрілість, але з цією дівчиною він може впасти навіть шпигунство, перевірки. Жінка-Близнюк активна, енергійна, талановита, добра душа, у її житті завжди знайдуться люди, яким вона допомогла піднятися, видертися з серйозних ситуацій. В її честь, чимало подяк, визнання від інших людей. Але на ряду з цим у ній відсутня хазяйновитість, працелюбність, їй до вподоби домашня робота, викликаючи нудьгу, лінь.

У відносинах з Левом слід стежити за своїми словами. Він чоловік ранимий, злопам’ятний, гостра фраза застрягне в серці надовго, довго він не витримає, знайде більш поступливу партнерку. Лев має прекрасну перспективу стати успішним бізнесменом, організатором. Велика удача, якщо жінка-Близнюк навчитися делікатно, не зачіпаючи самолюбства Лева, але дуже обережно підштовхувати його, це може дати поштовх до досягнень, нових відкриттів у сферах мистецтва, бізнесу, творчої діяльності.

Жінка-Близнюк в зрілому віці, послужить своєму чоловікові «домашнім» каталізатором, його тріумф, її заслуга. Інтимна сторона пари, нагадує гру в «кішки-мишки», його заводить її награна недоступність, вона здатна подарувати найвищу насолоду своєму покровителю Леву.

Підійшовши до питання шлюбу з розумною часткою серйозності, цілком можливо створення щасливої сім’ї. Але кожному доведеться поступитися багатьом, кому-то змінити життєву позицію, відмовитися від безтурботності, і нерозважливих вчинків, комусь стати більш мудрим, терплячим, витриманим? щоб забезпечити сумісність з партнером. Якщо пара досягне домовленості, прекрасне майбутнє і міцна любов не покине їх.

По сумісності жінки-Близнюків і чоловіка-Лева — у цього шлюбного союзу не тільки сильне фізичне тяжіння, але також і безліч спільних інтересів. Відразу ж після весілля з дому зникає нудьга і відпадає необхідність у детективах, валідолі, валерианке, кофеїн та інших лікарських засобах. Все радіє. У період залицяння, до одруження Близнюки засліплені пишністю і щедрістю Лева, а останнім імпонує легкість і рухливість, грайливість і веселість, дотепність і красномовство перших.

Правда, після бурхливого початку спільного життя, часто настає деяке охолодження почуттів, іноді доходить до кризи, приводом для якого, як правило, є негативні риси характеру і вдачі Близнюків, особливо їх нерішучість, дратівлива Лева, поверхневі почуття, критичність або нескінченні запізнення. Леви вже заздалегідь повинні змиритися і бути готовими до того, що їх партнерка з знака Близнюків досить часто не буває вдома — то він на лекціях або доповідях, то на зборах або нарадах, у відрядженні або в якійсь діловій поїздці і т. д. і т. п.

Незважаючи на всі труднощі, красива, яскрава сімейне життя має всі шанси бути. Тільки якщо життя не підріже їм крила, перетворивши Лева в невдахи з претензіями, а Близнюків – в нудну домогосподарку, то яскравість і накал пристрасті забезпечений парі, на довгі роки. Тому секрет гармонійної пари Лева-Близнюків – у саморозвитку і особистих успіхах кожного партнера.

Жінка-Близнюки і чоловік-Лев блищать в будь-якому суспільстві. Разом вони підсилюють позитивні риси один одного. Жінка-Близнюки комунікабельна, эрудированна і дотепна, але вона трохи губиться на тлі царственого Лева. А чоловік-Лев поруч з жінкою-Близнюками воістину царственен: адже він здобув найкращу жінку на світі.

Всередині пари постійно вирують емоції. Причому, виключно позитивні. Якщо і виникають якісь непорозуміння, то вони швидко вирішуються, завдяки вмінню жінки-Близнюки піти на будь який компроміс, пристосуватися до будь-якої ситуації. Лев не любить скандалів і з’ясування стосунків, а Близнюки вміє їх не влаштовувати. Іноді «гарячого» Леву його супутниця життя здається надто холодною, він хотів би бачити в ній більше пристрасності. Але оптимізмом, ласкавим і легким характером, умінням фліртувати і кокетувати, жінка-Близнюки найчастіше компенсує брак темпераменту.

В сумісності Лева-Близнюків, завдяки вмінню Лева заробляти гроші, сім’я найчастіше заможна. Лев любить багатий будинок і добре налагоджений побут. Близнюки більш легковажні, але в фінансових питаннях слухаються Лева. Тому вони з часом влаштовують життя благополучніше, ніж зробили б це окремо.

Спочатку їх відносин Лева з його царственим чарівністю, як правило, буває нескладно завоювати любознательную Близнючку, проте незабаром для нього виявляється справжнім сюрпризом той факт, що вона взагалі не бажає поступатися своєю дорогоцінною свободою. З-за цього їх відносини можуть бути схожим на справжнє полювання: незалежна жінка-Близнюки живе своїм життям, чоловік-Лев ж вважає її своєю власністю і намагається, у що б то не стало вселити їй ту ж думку. У цьому випадку нескінченні конфлікти і з’ясування відносин у їх хиткому союзі неминучі.

Нерідко цей союз виявляється для Лева справді фатальним, адже його ідеал сім’ї схожі домострою, в той час як жінка-Близнюки взагалі не дуже налаштована, ні на ведення господарства, ні на шлюб. В парі будуть складатися хороше взаєморозуміння до тих пір, поки жінка-Близнюки буде вважати свого Лева головою сім’ї і слухатися його. Але вся проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Лева в тому, що жінка-Близнюки розумна, эрудированна, товариська і багато чого знає. В результаті цього у неї росте гординя і їй складно поступитися бразди правління своєму чоловікові.

Крім того, вона дуже любить незалежність і непогано орієнтується у зовнішньому світі. В такому разі може бути два варіанти подій. Або дівчина-Близнюки повністю придушить хлопця-Лева і в результаті отримає облізлу кішку, або під постійним тиском Лева «зрозуміти» неправильність своєї поведінки і почати перед ним «вислужуватися»: тоді вона обмежить себе «покарання» у звичному для неї образі життя і спробує стати зразковою домогосподаркою.

І в тому, і в іншому випадку в парі зростає невдоволення один одним. А початися все може з образи Лева на те, що «Близнючка» віддала перевагу прогулянці з ним посиденьки з подружками. Втім, якщо чоловік-Лев і жінка-Близнюки перебувають вже у зрілому віці, їх відносини протікають набагато більш мирно і тривають довгі роки.

За гороскопів сумісності Близнюків-Лева — для того щоб у родині панувала гармонія, жінці-Близнюка необхідно захоплюватися своїм чоловіком-Левом. Ні в якому разі не виховуйте його і не переробляйте, якщо не хочете щоб він перетворився в облезлого кота. Цінуйте його сильні сторони, мати їх, авторитет Лева має бути незаперечним. Від цього виграють, насамперед, самі Близнюки. Адже куди приємніше бути з сильним і розумним чоловіком, ніж з боязким, невпевненим і невдахою.

Також, вам слід стежити за тим, щоб ніхто у вашій парі не підминав іншого. Втім, якщо Лев всім задоволений, він і не буде цього робити, а якщо ні, то він може почати самостверджуватися за рахунок жінки. Приділяйте увагу його настрою – і він у відповідь подбає про Ваш внутрішній комфорт. Вчіться згладжувати його образи на Вас оптимізмом і жартами.


Залишити відгук