Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Близнюки в Любові

Чоловік-Близнюки і жінка-Близнюк охарактеризувати їх союз, простим виразом «божевільна парочка». Вони обескуражат невимушеним і непристойною поведінкою, кого завгодно, у них немає правил, законів, поняття «стабільність, раціональність» їм невідомі.

Доля не раз випробує їх союз на міцність, будуть витончені скандали, сварки, нестримні веселощі, пригоди, експерименти. Обидва схожі, дивляться один на одного як на відображення. Важко судити про кожного з них окремо, вони одне ціле.

Жінка — Близнюки, її чути ще задовго до того, як вона увійде в приміщення, галаслива, голосно сміється, відкрито обговорює присутніх, майже нічого її не лякає. Жива, весела особа, може з легкістю що-небудь організувати, наприклад, весілля. Цікава натура не в міру, пізнає все поверхово, почавши справу, може, кине на півдорозі. Свого красеня і балагура чоловіка — Близнюк буквально за руку веде в загс. Зовні вона виглядає яскраво, її макіяж рясніє, одяг не завжди відповідає пристойності смаку. Її можна полюбити за неординарність, щедрість, незвичність. Близнюк чесна і справедлива, господарність, на жаль, не її коник.

Що може струсити парочку? Пасують перед труднощами, часто їх вихід це топтання на місці. Паніка перед глобальними проблемами і жах від відповідальності за їх прийняття, намагаючись перекласти один на одного. У кращому випадку, ситуацію дозволить хтось із рідних, на жаль, батьки з ними панькатися до старості. Вибившись у люди» на професійному поприщі, інший стане заздрити, намагатися випередити свого партнера.

Чоловік — Близнюки пристрасний, наділений багатим творчим потенціалом, не любить одноманітність, монотонне життя, побут для нього нудьга і рутина. Стимулом для розвитку може стати родинна душа жінки — Близнюк. Закоханий Близнюк, стає сміливим фантазером, буде підкорювати, викликаючи епатаж, дивуючи кохану.

Створивши сім’ю, ця пара повинна навчитися вести домашнє господарство, проявляти стриманість, більше мріяти про пригоди, що їх втілювати. Подорослішавши пара, може створити прибутковий сімейний бізнес, заснований на власних хобі чи інтересів. Сумісність чоловіка та жінки Близнюки вкрай висока. Незважаючи на подібність характерів, це їх не відштовхує, а навпаки притягує один до одного.

До ролі матері і батька підходять в досить зрілому віці. Будинок чоловіка і жінки Близнюк, відкриті для друзів. В інтимній сфері вони абсолютно щасливі і задоволені. Привносять в інтимне життя нововведення, різноманітності, втілюють будь-які бажання запросто. Ідеальна пара з точки зору астрології, неймовірна сумісність.

Союз комунікабельних, енергійних, непосидючих Близнюків не вкладається у звичні рамки. Близнюки-Близнюки в сумісності — це пара двох схожих людей – допитливих, рухливих і розумних. З-за надмірної незалежності і любові до необмеженої свободи в їх стосунках часто виникають проблеми. Загалом, скільки б ці відносини не тривали, їм обом вони запам’ятаються на все життя.

По сумісності чоловік-Близнюки і жінка-Близнюки добре розуміють один одного і будують відносини на основі спільних інтересів: Близнюки не наділені особливо чутливою душею або сексуальної пристрасністю. Їм більше підходить союз, в якому багато від дружби, ніж пристрасна, емоційна прив’язаність. Любов в її «чистому вигляді» стомлює Близнюків, а ось поруч з таким же раціональним людиною, як вони самі, вони знаходять своє щастя.

У шлюбному союзі двоє Близнюків, це, перш за все, хороші друзі. Чоловік-Близнюки знаходить в жінці-Близнюках ідеальну супутницю. Йому подобається, що вона не ревнує його до друзів, до хобі, не вимагає від нього, щоб він був вдома частіше. Жінці-Близнюкам також легко з чоловіком свого знака. Слабка ланка у неї – умінні содавать затишок і красу будинку, а для чоловіка-Близнюка це абсолютно неважливо. Він не тисне на неї, не намагається виправити, вона цікава йому як особистість і як друг.

Створюючи сім’ю, вони не зациклюються один на одному, часто відвідують різні компанії, в яких їх з радістю зустрічають. Дуже чудово, якщо у них є спільне хобі (а у ідеальної пари Близнюків обов’язково хобі загальне), це чудово зміцнює їх пару і не дає їм розбігтися в різні сторони в гонитві за новими враженнями.

По сумісності знаків Близнюки-Близнюки — найяскравіша пародія на італійську сім’ю може здатися блідою подобою реальності того, хто в невідповідний момент побачить пару емоційних Близнюків. Буря почуттів всього діапазону, буря пристрастей і буря взаємних претензій, і все це — з дня у день. В їх спільного життя, як правило, нерідкі гарячі з’ясування відносин з биттям посуду і багатогодинними «розбірками», в яких кожен з них не втомлюється доводити свою правоту.

найскладніший період у житті Близнюків – це відсутність нових вражень, рутина, нудьга. Такі моменти бувають у житті кожного, але для Близнюків – це справжня катастрофа. Якщо вони вирішили збирати гроші на купівлю житла і повинні багато працювати і забути про відпочинок, або якщо в сім’ї з’явилася дитина і жінка-Близнюки на час випала з звичного їй ритму життя, в парі почнуться сварки.

Не знаходячи для себе віддушини, чоловік-Близнюки може почати шукати не найкращі розваги. Можливі навіть порожні романи, не зачіпають серце, і дивні знайомі, і порожні хобі. Причому не тільки стосунки в сім’ї Близнюків, але і їх характер може змінюватися не в кращий бік. Близнюки стануть легковажними, безвідповідальними, орієнтуються на будь-які сенсації. Справжню ерудицію вони підміняють інтересом до пліток і «жовтій» пресі. А через час кожен ризикує виявити, що поруч – зовсім не той чоловік, з яким Близнюки пов’язували свою долю.

За гороскопом сумісності Близнюки-Близнюки — головна роль у гармонізації стосунків у сім’ї належить жінці. Вона легше переносить обмеження у сфері інтересів, пересування, спілкування. Витримати складний час допоможе оптимізм і почуття гумору. Також варто розглянути варіанти інших розваг і проведення дозвілля, більш підходящі в даний проміжок часу.

Звичайно, в ідеалі у Близнюків повинно бути улюблене захоплення. І якщо він загальний, то це підтримає сумісність в парі і дасть додаткові теми для спілкування, але бувають періоди (наприклад, у вас на руках маленьких дитина чи вона вимотує робота), коли можна припустити, що якийсь час хобі у вас будуть роздільними. Це дозволить вашому чоловікові не впасти в депресію, а потім він і вам зможе допомогти отримати нові враження.


Залишити відгук