Сумісність Жінка Близнюки Чоловік Козеріг в Любові

На перший погляд здається, що швидкоплинна інтрижка між чоловіком–Козерогом і жінкою–Близнюком, може перерости в міцні любовні стосунки, проте їм доведеться докласти чимало зусиль, щоб пристосуватися один до одного, щоб вивчити образ думок партнера, його характер і звички. Чоловік – Козеріг прагне у відносинах з жінкою Близнюком до позиції «вчителя». Вона ж легко розуміє чоловіка, їй дано проникнути в глибину його душі і зайняти там перше місце.

Жінка – Близнюк підкорена чоловічою статтю Козерога. Він володіє сильним характером, це цілеспрямований, позитивний чоловік. Розгорілася між чоловіком Козерогом і жінкою Близнюком любов вимагає дбайливого ставлення, щоб не згоріти в ній дотла. Багато несхожого в характері цих знаків і причиною розпаду може стати саме принциповість і небажання змінювати себе під обранця. Зберегти любов може прийняття позиції «слухняною учениці» жінкою – Близнюком.

Тоді виникне шанс на впевнене існування пари. Для кожного шкідливо бачити у своєму партнері лише матеріальний джерело або фінансову вигоду. Такого союзу довго не протримаються. Не останню роль у тривалості стосунків може зіграти звичка, глибока прихильність, вдячність і навіть жалість. Коли вогонь любові вичерпаний, його потрібно чимось замінити, щоб зберегти сімейне вогнище.

Жінка–Близнюк – вільна, розумна, хитра, спритна натура. В її вчинках відчувається легковажність, наївність, зайва довірливість до зовнішнього світу. Виною всьому інтерес і невгамовне цікавість. Чоловік – Козеріг може знайти в жінці – Близнюка багато корисного і нового для себе. Завжди стриманий, одноманітний, не шукає вражень і різноманітності, він відкриє для себе світ з точки зору Близнюків. Він може спробувати слідувати її стилю, навчиться радіти дрібницям і робити безрозсудні вчинки.

Поки йому цікава ця жінка, він буде себе відчувати в пропонованих іпостасях. Чоловікові – Козерогові слід частіше хвалити і говорити приємні слова жінці – Близнюка. Це може послужити добрим знаком і допоможе їй піти на багато поступок і згоду з ними.

Жінка–Близнюк невибагливі в побуті, не можна сказати, що вона господарська і домовита, але з Козерогом їй доведеться стати зразковою дружиною і по можливості домашньої жінкою. Інакше нічого не вийде. Завдяки прояву прихильності, любові, ніжності до жінки – Близнюка, від неї можна добитися, щоб вона змінила свою свободу, пожертвувала своїми інтересами заради кохання, сім’ї. В іншому випадку з її боку можуть бути вимушені зради з тим, з ким вона буде знаходити ласку і турботу.

Об’єднати і зміцнити відносини та підвищити сумісність можуть взаємна повага, покора, прийняття свого обранця таким, який він є, коректно виправляти недоліки або направляти їх у потрібне русло. Наполегливість і впертість Козерога відмінно згодиться в кар’єрі, а хитрість Близнюків допоможе спритно обійти конфліктні ситуації, звернути їх у рівні й спокійні відносини.

«Вони зійшлися: вода і камінь, вірші і проза, лід і полум’я» — ця фраза як ніби спеціально створена для того, щоб проілюструвати цей шлюбний союз. По сумісності жінки-Близнюків і Козерога-чоловіки — у відносинах стрімкою, незалежною, що не визнає ніяких рамок Близнючки і консервативного Козерога, що прагне до створення сім’ї, є великий плюс: їх протилежні якості багато в чому доповнюють один одного.

Так що у цього союзу є шанс, якщо партнери не стануть змінювати один одного, а чітко розподілять між собою обов’язки в сім’ї. У будь-якому випадку гарантом стабільності цього шлюбу може бути тільки грунтовний, надійний і мудрий Козеріг. Якщо жінка-Близнюки набагато молодша за чоловіка-Козерога або обом партнерам вже за сорок, то перспектив у такого союзу ще більше.

У цьому шлюбному союзі чоловіка-Козерога і жінки-Близнюки складно зрозуміти один одного. Зате кожен грає звичну і саму зручну для себе роль: Близнюки – вічно юної дівчинки, Козеріг – навченого старця, і неважливо, скільки насправді років. У цьому вони доповнюють один одного. Тому пари Близнюки-Козеріг часто створюються, їх приваблює можливість вести себе самим природним і зручним для себе чином.

В парі жінка-Близнюки – чоловік-Козеріг панує довіра один до одного, особливо це стосується Близнюків. Вона повністю довіряє Козерогові. Він для неї є тією кам’яною стіною, яка сховає її від життєвих труднощів. Жінці-Близнюкам дуже подобається розсудливість, цілеспрямованість, впорядковане й дисципліноване мислення чоловіка-Козерога. У найважливіших питаннях вона залишає право на останнє слово за ним, слухається його, що йде на користь обом.

Зовні оточуючим здається, що це союз зрілого чоловіка і дівчинки-підлітка, хоча біологічно вони можуть бути ровесниками. Козеріг виконує роль старшого, який виховує пустотливого дитини. Хоча, він абсолютно впевнений, що у важкій ситуації, жінка-Близнюки буде поруч з ним і надасть йому підтримку. Безумовно, Козерогові важкувато зі норовливої і неорганізованою жінкою-Близнюками, але він не шукає легких шляхів, сам вибирає труднощі і іноді здається, що його девіз: «Чим гірше, тим краще». В сумісності Близнюки-Козеріг, у партнерів однаковий інтелектуальний рівень, і, якщо вже зовсім притисне, вони можуть тверезо і щиро обговорити проблему. В результаті, в цій парі Козеріг отримує потрібну йому частку труднощів, і внутрішній спокій і впевненість, необхідні для міцних довірчих відносин.

найголовніший мінус в цій парі – у них рідко буває спільний відпочинок, який, як і спільне хобі дуже скріплює сімейний союз. Чоловік-Козеріг любить не кваплячись вникнути в суть речей і займатися однією справою, а жінці-Близнюка хочеться весь час нового, цікавого і бажаного відразу.

Проблема сумісності знаків Зодіаку Близнюки-Козерога в дуже різному підході до життя. Козеріг не любить експромти, всі планує заздалегідь, мовчазний, спокійний, цілеспрямований і завжди знає, чого хоче. Жінка-Близнюки, навпаки, ніколи не знає чого хоче, часто робить те, що прийшло в голову на даний момент, ніколи не планує, цікавить всім тільки поверхнево.

Тому, їй чоловік-Козеріг часто здається сухим і неромантичним, а крім того, їй з ним нудно жити за заздалегідь продуманим планом. Козерогові теж складно з Близнюками. Він терпіти не може безлад і в побуті, і в думках, і в почуттях. Тому жінка-Близнюки для нього, дуже неорганізована і суетлива. Йому не подобається, що вона легко переключається з одного виду діяльності на інший.

За гороскопів сумісності Близнюки і Козерога — для збереження гармонії їм добре було би мати спільне хобі. Але, в цій парі це дуже і дуже малоймовірно. Натомість, спільне хобі можна замінити на спільний бізнес, де Козеріг Близнюки будуть вельми корисні один одному.

Також жінці-Близнюка необхідно йти на поступки своєму партнеру, і постаратися якомога менше шокувати його хаосом. Жінка-Близнюки крім своєї взбалмошности, ще й розумна, тому якщо вона буде думати перш ніж щось робити, її неорганізованість знизиться до того рівня, який прийнятний чоловікові-Козерогові. До речі, і чоловік-Козеріг, живучи з жінкою-Близнюками може змінюватися.

Чим довше чоловік-Козеріг дізнається жінку-Близнюки, тим частіше він робить щось без заздалегідь обдуманого плану. Зрозуміло, повністю його характер не зміниться, але в дрібницях він здатний розслабитися. У Близнюків він вчиться легко ставитися до несуттєвим речам. Він може запросити на спонтанне побачення і легше вливається в нові компанії. Тому Близнюкам потрібно просто почекати.

Жінку-Близнюки Козеріг може втомлювати занудством. В такі моменти їй варто згадати, скільки разів він знаходив вихід із складних ситуацій. Наприклад, в кафе не було вільного столика, у залізничній касі потрібного квитка і т. д. Потрібно радіти тому, що поруч з вами такий чоловік, і він зможе подбати про організації будь-якої справи.


Залишити відгук